Відповідь.
Згідно з п.1 Порядку видачі грошової винагороди державним службовцям за сумлінну безперервну працю в органах державної влади, зразкове виконання трудових обов'язків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 р. №212, грошова винагорода видається особам, які пропрацювали безперервно на посадах державних службовців в одному або кількох органах державної влади не менш як 10 років. До стажу безперервної роботи (служби) на посадах державних службовців в одному або кількох органах державної влади зараховуються всі періоди роботи (служби) в цих органах, у тому числі до 1 січня 1994 р., тобто до набрання чинності Законом України "Про державну службу", а також на посадах, що належать до відповідних категорій посад державних службовців, на посадах керівних працівників і спеціалістів в апараті органів, зазначених у ч.2 ст.9 Закону України "Про державну службу".
Ураховуючи, що за період роботи у військкоматі з посад, віднесених до відповідних категорій посад державних службовців, дописувачка переходила на посади службовців (не спеціалістів) з наступним переходом на посади державних службовців в цьому самому органі, період її роботи на посадах службовців перериває безперервний стаж державної служби у цьому органі, і не зараховується до стажу безперервної роботи, що дає право на виплату грошової винагороди за сумлінну безперервну працю, зразкове виконання трудових обов'язків.
Безперервний час роботи в органах державної влади обчислюється на підставі записів у трудовій книжці та документів, котрі відповідно до законодавства підтверджують стаж роботи. Облік часу безперервної роботи кожного працівника на посадах державних службовців в органах державної влади веде кадрова служба.