УВАГА! ДОКУМЕНТ ВТРАЧАЄ ЧИННІСТЬ.
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
22.11.2005 N 373
Зареєстровано в Міністерстві 
юстиції України 
1 грудня 2005 р. 
за N 1449/11729 
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державного комітету статистики N 316 (z0879-06) від 13.07.2006 )

Про затвердження Інструкції щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-споживання (річна-одноразова) "Обстеження споживання продуктів та послуг у виробництві продукції (робіт, послуг) за 2005 рік"

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику" (2614-12) , ураховуючи положення частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України (436-15) , на виконання пункту 1 розділу IV Заходів щодо виконання Програми розвитку системи національних рахунків на період до 2010 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 07.04.2003 N 475 (475-2003-п) , НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Інструкцію щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-споживання (річна-одноразова) "Обстеження споживання продуктів та послуг у виробництві продукції (робіт, послуг) за 2005 рік" (далі - Інструкція), що додається.
2. Установити, що суб'єкти господарювання - господарські організації незалежно від форми власності та організаційно-правової форми господарювання, виду економічної діяльності при заповненні форми державного статистичного спостереження N 1-споживання (річна-одноразова) "Обстеження споживання продуктів та послуг у виробництві продукції (робіт, послуг) за 2005 рік" (va348202-05) використовують Інструкцію, затверджену пунктом 1 цього наказу.
3. Департаменту міжгалузевої статистики підприємств (Жук І.М.) визначити потрібний тираж, підготувати та передати адміністративно-господарському департаменту (Царський В.І.) оригінал бланка Інструкції, затвердженої пунктом 1 цього наказу, для тиражування.
4. Департаменту фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності (Кучіна І.Ю.) забезпечити фінансування робіт щодо виготовлення бланків Інструкції, затверджених пунктом 1 цього наказу.
5. Адміністративно-господарському департаменту (Царський В.І.) забезпечити контроль за своєчасним виготовленням та розсилкою бланків Інструкції щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-споживання (річна-одноразова) "Обстеження споживання продуктів та послуг у виробництві продукції (робіт, послуг) за 2005 рік", затвердженої пунктом 1 цього наказу, на адресу головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управління статистики у місті Севастополі.
6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
В.о. Голови
В.А.Головко

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету
статистики України
22.11.2005  N 373
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
1 грудня 2005 р.
за N 1449/11729

ІНСТРУКЦІЯ

щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-споживання (річна-одноразова) "Обстеження споживання продуктів та послуг у виробництві продукції (робіт, послуг) за 2005 рік" ( va348202-05 )

1. Загальні положення

1.1. Це обстеження проводиться одноразово за підсумками відповідної діяльності в 2005 році на виконання Програми розвитку системи національних рахунків на період до 2010 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 07.04.2003 N 475 (475-2003-п) .
1.2. В адресній частині форми наводяться:
- повне найменування суб'єкта господарювання, що звітує (згідно з установчим документом);
- фактична повна поштова адреса суб'єкта господарювання, що звітує;
- інформація щодо класифікаційних ознак підприємства згідно з довідкою з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).
1.3. При заповненні форми N 1-споживання (річна-одноразова) "Обстеження споживання продуктів та послуг у виробництві (робіт, послуг) за 2005 рік" застосовуються первинні документи управлінського та бухгалтерського обліку, поняття яких визначено Законом України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність" (996-14) .
1.4. У рядках, графах звіту, які не мають показників, ставиться прочерк.

2. Показники щодо матеріальних витрат на виробництво продукції (робіт, послуг) (розділ 1)

2.1. За показником Матеріальні витрати відображаються витрати підприємства, які пов'язані з виробництвом продукції (робіт, послуг) у звітному році.
Заповнення показника Матеріальні витрати на виробництво продукції (робіт, послуг) здійснюється на підставі регістрів бухгалтерського обліку: рахунків класу 8 "Витрати за елементами", рахунків класу 9 "Витрати діяльності" (за умови прийняття підприємством рішення про застосування для обліку витрат тільки рахунків класу 9), рахунку 23 "Виробництво" (за умови прийняття підприємством рішення про застосування для обліку витрат тільки рахунків класу 9 та в частині обліку витрат на виробництво продукції власного виробництва для внутрішнього споживання), рахунку 15 "Капітальні інвестиції" (у частині обліку витрат на модернізацію з поліпшення та створення основних засобів власними силами). Основні вимоги до визнання, складу та оцінки витрат викладені в Положенні (стандарті) бухгалтерського обліку 16 "Витрати" (z0027-00) .
До показника Матеріальні витрати включається вартість витрачених (спожитих) у виробництві продуктів: сировини і основних матеріалів, напівфабрикатів та комплектуючих виробів, палива і енергії, будівельних матеріалів, запасних частин, тари й тарних матеріалів, допоміжних та інших матеріалів (канцелярське приладдя, продукти на лікувально-профілактичне харчування працівників тощо), а також вартість спожитих послуг - виконаних для підприємства робіт і послуг виробничого та невиробничого характеру (здійснення окремих операцій з виробництва продукції, обробки сировини й матеріалів; оплата підприємствами - замовниками послуг з переробки давальницької сировини; проведення іспитів з випробування сировини й матеріалів, які використовуються у виробництві; транспортні послуги, які є складовою технологічного процесу виробництва, тощо).
У складі цього показника також ураховуються витрати на сплату спожитих послуг сторонніх підприємств з поточного обслуговування та ремонту основних фондів (крім транспортних засобів, офісної та комп'ютерної техніки), витрати, пов'язані з використанням природної сировини (відрахування на покриття витрат на геологорозвідку та геологорозшук корисних копалин, на рекультивацію земель, плата за деревину, продану на пні, плата за воду, що вибирається з водогосподарських систем у межах затверджених лімітів, а також платежі за використання інших природних ресурсів, за викиди і скиди забруднювальних речовин у навколишнє природне середовище, розміщення відходів та інші види шкідливого впливу у межах ліміту).
Не включаються до матеріальних витрат на виробництво продукції (робіт, послуг) вартість придбаних для перепродажу товарів (послуг) та вартість покупних матеріалів (електроенергії, газу, нафтопродуктів тощо), які реалізовуються без додаткової обробки на даному підприємстві, витрати на оплату робіт, виконаних підрядними організаціями.
Підприємства-замовники вказують вартість сировини, переробку якої здійснювало стороннє підприємство (включаючи фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності) на давальницьких умовах, у складі матеріальних витрат (рядки 010-340 ф. N 1-споживання) відповідно до виду сировини, а оплату послуг (робіт) з переробки давальницької сировини включають до рядків 010-340 відповідно до виду послуги згідно з групуванням спожитих продуктів та послуг сторонніх організацій за видами діяльності КВЕД (додаток 1). Так, наприклад, при переробці нафти на давальницьких умовах за рядком 050 "Сировина вуглеводнева та пов'язані з нею послуги" підприємство-замовник повинно відобразити вартість переданої для переробки нафти, а за рядком 141 "Продукти нафтоперероблення" - вартість робіт стороннього підприємства з виробництва бензину, керосину, дизельного палива тощо.
Також прикладом може бути виробництво цукру на давальницьких умовах: підприємство-замовник відобразить вартість цукрового буряку за рядком 010, а послуги цукрозаводу з виробництва цукру - за рядком 087.
Склад матеріальних витрат на виробництво продукції (робіт, послуг) з урахуваннями галузевих особливостей визначається згідно з: методичними рекомендаціями з формування собівартості продукції (робіт, послуг) у промисловості; методичними рекомендаціями з формування собівартості будівельно-монтажних робіт; методичними рекомендаціями з формування складу витрат та порядку їх планування в торговельній діяльності; тимчасовими галузевими методичними рекомендаціями з обліку витрат на виробництво готової вугільної продукції на шахтах та розрізах; методичними рекомендаціями з планування обліку і калькування собівартості робіт (послуг) на підприємствах і в організаціях житлово-комунального господарства; методичними рекомендаціями з формування перевезень (робіт, послуг) на транспорті; методичними рекомендаціями з планування, обліку і калькулювання собівартості продукції (робіт, послуг) сільськогосподарських підприємств тощо.
2.2. Показник Матеріальні витрати за основним видом діяльності підприємства (графа 2 розділу 1) заповнюється на рівні розділу КВЕД відповідно до переліку видів економічної діяльності (додаток 2). Основний вид діяльності підприємства визначається відповідно до установчих документів та реєстрації в ЄДРПОУ та повинен збігатися з графою 3 адресної частини бланка. Якщо протягом звітного року підприємство не займалося основним видом діяльності - графа 2 розділу 1 не заповнюється.
Операції з давальницькою сировиною підприємством-замовником відображаються тільки в тому разі, якщо вид діяльності з її перероблення збігається з основним видом діяльності підприємства.
2.3. За показником Вартість матеріалів імпортного походження (графа 3 розділу 1) розшифровуються дані щодо вартості витрачених у виробництві матеріалів імпортного походження (вироблені за межами України) за даними документів первинного обліку.
2.4. Вартість давальницької сировини, переробку якої здійснювало підприємство (графа 4 розділу 1), визначається за цінами, зазначеними в договорі або супроводжувальних документах. Якщо в зазначених документах ціна на давальницьку сировину відсутня - використовуються ціни на аналогічну власну продукцію. Цю графу заповнюють підприємства - переробники давальницької сировини.
Давальницька сировина - це сировина, матеріали, напівфабрикати, комплектуючі вироби, енергоносії, увезені на митну територію України (чи закуплені або вироблені замовником на території України) або вивезені українським замовником за її межі (чи надані українському виконавцю) для використання у виробництві готової продукції з наступним її поверненням повністю або частково замовнику або вивезенням за його дорученням до іншої країни чи відвантаженням, або реалізацією третій стороні на території України.

3. Показники щодо послуг сторонніх організацій (розділ 2)

3.1. За показником Оплата послуг (робіт), виконаних сторонніми підприємствами (рядки 370-660), наводиться розшифровка отриманих від сторонніх підприємств послуг за видами діяльності. Розшифровка послуг сторонніх організацій проводиться на підставі даних рахунку 84 "Інші операційні витрати" в частині обліку витрат послуг сторонніх організацій та підприємств.
Директор департаменту міжгалузевої
статистики підприємств
І.М.Жук

Додаток 1
до пункту 2.1 Інструкції
(ф. N 1-споживання
(річна-одноразова)

ГРУПУВАННЯ

спожитих продуктів та послуг сторонніх організацій за видами діяльності КВЕД

Код рядка ф. N 1- споживан- ня Код ДКПП Спожиті продукти та послуги
Сільського господарства, мисливства та пов'язаних з ними послуг
010 01.1 Продукція рослинництва Зернові та зернобобові культури: жито, пшениця, овес, ячмінь, просо, гречка, кукурудза, рис, горох, квасоля, вика та інші зернобобові. Технічні культури: бавовна- сирець, льон-соломкове, льняне, конопляне та інше. Картопля, баштанні культури та овочі: капуста, помідори, морква, зелений горошок тощо. Фрукти та ягоди. Какао-боби. Кава натуральна в сирих зернах.
011 01.2; 01.5 Продукція тваринництва та мисливства Молоко незбиране, яйця, мед, велика рогата худоба, свині, вівці, кози, інша жива худоба та птиця. Вовна брудна - овеча, козяча, верблюжа. Кокони тутові, дубові. Послуги з розведення та селекції дичини, з добування диких звірів і птахів для отримання хутра, м'яса, шкіри, пуху, послуги з ловлі тварин і т.ін.
012 01.4 Послуги в сільському господарстві Вартість послуг сторонніх організацій з оброблення полів і насіння, посіву і садіння культур, збирання врожаю, сортування, очистці і охолодженню продукції. Надання послуг сільськогосподарською технікою разом з обслуговувальним персоналом. Агрохімічне обслуговування. Експлуатація зрошуваних і очищувальних систем. Авіаційно-хімічні роботи.
Лісового господарства
020 02 Продукція лісового господарства та пов'язані з нею послуги Лісозаготівлі: необроблена деревина, колоди, стовпи, кріпильний ліс, жердини, дрова. Лісові продукти: жолуді, каштани, березовий і кленовий соки, живиця, природні смоли, матеріали для плетіння (верба, очерет), насіння дерев і чагарників. Послуги лісництва: таксація, посадка саджанців, захист лісу від пожеж, боротьба зі шкідниками.
Рибного господарства
030 05 Продукція рибного господарства та пов'язані з нею послуги Виловлена ставкова, озерна і морська риба, кити, ракоподібні, молюски, морепродукти, молодь риб тощо.
Видобування вугілля, торфу та уранових руд
040 10; 12 Вугілля кам'яне, буре, торф, руди уранові та торієві Кам'яне вугілля, лігніт (буре вугілля), вугільний агломерат, торф. Уранова та торієва руди.
Видобування нафти і газу
050 11 Сировина вуглеводнева та пов'язані з нею послуги Нафта, газовий конденсат, природний газ, бітумінозний сланець, експлуатаційне буріння свердловин.
Видобування неенергетичних матеріалів
060 13 Металеві руди Залізна руда, руди кольорових металів.
070 14.1; 14.2 Камінь будівельний, пісок та глина Камінь для будівництва, вапняк, гіпс, крейда, глинистий сланець, пісок, глина, гравій.
071 14.3 Мінерали для хімічної промисловості та виробництва добрив Мінеральна сировина для хімічної промисловості (природні фосфати, калієві солі, сірка, колчедан, сульфати, карбонати барію, борати, магнієва сірка, мінеральні барвники, плавиковий шпат).
072 14.4; 14.5 Сіль, продукція добувної промисловості, н.в.і.г. Сіль, дорогоцінне каміння, кварц, слюда тощо.
Харчової промисловості
080 15.1 М'ясо, м'ясопродукти та продукти забою тварин Свіже, охолоджене, заморожене м'ясо в тушах, оброблене, смалець, шкури, м'ясне борошно, забита птиця, кролі, пух, перо, шкурки. Сухі, солоні, копчені м'ясопродукти, ковбасні вироби.
081 15.2 Риба та продукти рибні Перероблена і консервована риба, ракоподібні і молюски, рибне борошно.
082 15.3 Продукція перероблення овочів та плодів Перероблена і консервована картопля, фрукти й овочі, фруктові й овочеві соки, фруктово-овочеві консерви.
083 15.4 Жири тваринні та олії Олія, жири, маргарин.
084 15.5 Продукти молочні та морозиво Молочні продукти, морозиво.
085 15.6 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості та крохмалепродукти Борошно, крупи, крохмаль.
086 15.7 Корми готові для тварин Корми готові для тварин.
087 15.8; 15.9; 16 Продукти харчові інші, напої, вироби тютюнові Хлібобулочні вироби, цукор, какао, шоколад, макарони. Чай, кава, прянощі. Дієтичні продукти, харчові концентрати, дріжджі. Етиловий спирт, дистильовані алкогольні напої, вина, пиво, солод, прохолодні напої. Тютюнові вироби.
Легкої промисловості
090 17; 18 Вироби текстильні; одяг, хутро та вироби з хутра Бавовняна, кардна, лляна пряжа; камвольні і шовкові волокна, нитки, інше текстильне, канати, волокно, тканини бавовняні, вовняні, камвольні, шовкові та інші. Вироби з текстилю, килими, канати, мотузки, неткані матеріали, фетрові вироби. Трикотажні і в'язані тканини, вироби з них. Шкіряний і текстильний одяг, вироби з хутра.
100 19 Шкіра, вироби шкіряні дорожні та взуття Дублені і фарбовані шкури, взуття, шкіряна галантерея.
Деревообробної і целюлозно-паперової промисловості, видавничої справи
110 20 Деревина та вироби з деревини Дерев'яні дошки, бруси, шпали, паркет, стружка, тирса, дерев'яні панелі, теслярські і столярні вироби, дерев'яна тара.
120 21 Маса паперова, папір, картон та вироби з них Паперова маса, папір, картон, вироби з них.
130 22 Видавнича продукція; поліграфічна та репродукована продукція Видання книг, газет, спеціальної літератури, бланків, випуск звукозаписів, поліграфія. Тиражування записів на магнітних носіях, програмного забезпечення.
Коксу та ядерного палива
140 23.1; 23.3 Кокс, коксопродукти, ядерні матеріали Кокс, коксувальний газ, кам'яновугільна смола. Збагачений уран, паливні елементи ядерних реакторів, інші радіоактивні елементи.
Продуктів нафтоперероблення
141 23.2 Продукти нафтоперероблення Бензин, керосин, дизельне паливо, автол, етан, бутан, пропан, мастила, бітум, асфальт, білий спирт, вазелін, парафін, мікробіологічні продукти для тваринництва.
Хімічної, гумової та пластмасової промисловості
150 24.1 Продукція хімічна основна Промислові гази, барвники і пігменти, неорганічні кислоти, ртуть, сажа, насичені і ненасичені вуглеводні, синтетичні спирти.
151 24.2 Продукти агрохімічні Азотні органічні сполуки, деревне вугілля, синтетичні ароматичні речовини, вугільна смола, мінеральні добрива і азотні сполуки, пластмаси у первинних формах, синтетичний каучук, пестициди та інші агрохімічні продукти.
152 24.3 Фарби, лаки, добавки Лаки і фарби.
153 24.4 Препарати фармацевтичні Фармацевтичні препарати.
154 24.5; 24.6 Інші хімічні продукти Мило, парфуми, очищувальні і полірувальні препарати. Вибухові речовини, клеї та желатин, ефірна олія, фотохімічні препарати, засоби для аудіо- та відеозапису.
155 24.7 Волокна штучні та синтетичні Штучні і синтетичні волокна.
160 25 Вироби гумові та пластмасові Гумові і пластмасові вироби.
Інших неметалевих мінеральних продуктів
170 26.1 Скло та вироби зі скла Листове скло, скляні ємності, скловолокно, інші вироби зі скла.
171 26.2; 26.3; 26.4 Вироби керамічні, черепиця, плитка, цегла, блоки Керамічні вироби, санітарно-технічні вироби, ізолятори, вогнетриви, керамічна плитка, цегла, черепиця з глини.
172 26.5; 26.6 Цемент, бетон, вапно та гіпс будівельний та вироби з них Цемент, вапно, гіпс, вироби з бетону і гіпсу.
173 26.7; 26.8 Вироби з каменю, різні мінеральні неметалеві вироби Вироби з каменю. Абразивні вироби.
Металургії та оброблення металу
180 27 Продукція металургії Чавун, сталь, феропродукти, феромарганець, сталевий прокат, злитки, жерсть, оцинкована і хромована жерсть, рейки. Труби з чавуну, сталі, арматура з ливарного заліза та сталі. Сталевий прут, профіль, дріт, листова сталь, штамповані сталеві профілі, феросплави. Дорогоцінні метали, сплави, позолочені метали. Сплави алюмінію, свинцю, цинку, олова, міді, інших кольорових металів, напівфабрикати, заготовки, дріт з кольорових металів. Відливки з чавуну, сталі, кольорових металів.
190 28 Вироби металеві Продукція металооброблення, яка використовується на виробничо-експлуатаційні потреби та для комплектації виробленої продукції. Каркаси з металу для будівництва, промисловості, конструкції будівель. Металеві деталі для столярних і теслярських виробів. Металеві резервуари, цистерни і контейнери (місткістю понад 300 л). Радіатори і бойлери центрального опалення. Генератори пари, ядерні реактори. Вироби кування, штампування, карбування, порошкової металургії. Анодування, покриття, високотемпературне оброблення металів, інші операції з оброблення металу. Знос інструменту. Ножові вироби, різальні деталі машин, ручний інструмент, пилки, свердла, дироколи, гвинторізи, фрези, замки, металеві ємності (місткістю до 300 л), банки для консервів, туби і футляри. Металеві канати, плетені стрічки, дротяна загорожа, решітки. Заклепки, шурупи, гайки, болти, пружини, ланцюги. Металевий посуд, металеві мийки, ванни, стоки, корита. Сейфи, ящики, броньовані двері.
Машинобудування
200 29.1 Устаткування механічне Продукція машинобудування, яка використовується на виробничо-експлуатаційні потреби та для комплектації виробленої продукції. Двигуни внутрішнього згорання, турбіни, насоси, компресори, запасні частини та їх спеціалізований ремонт і монтаж. Крани і клапани, механічні передачі.
201 29.2 Машини та устаткування загального призначення Печі. Підіймальне і такелажне устаткування. Вентиляційні і охолоджувальні установки. Ваговимірювальне обладнання.
202 29.3 Машини та устаткування сільськогосподарські та лісогосподарські Запасні частини, комплектуючі та спеціалізований ремонт тракторів, сільськогосподарських машин, машин для лісівництва.
203 29.4 Верстати Запасні частини, комплектуючі та поточний ремонт верстатів.
204 29.5; 29.6 Машини та устаткування спеціального призначення інші, зброя та боєприпаси Запасні частини, комплектуючі та поточний ремонт машин для металургії, добувної промисловості, будівництва, переробки сільськогосподарської продукції, текстильної промисловості, целюлозно-паперової промисловості, інших машин.
205 29.7 Прилади побутові Запасні частини, комплектуючі та поточний ремонт побутових приладів.
210 30 Машини офісні та електронно-обчислювальні Запасні частини, комплектуючі до електронного устаткування.
220 31 Машини та апаратура електричні Електричні двигуни, генератори, трансформатори, електророзподільна та контрольна апаратура. Дріт, кабель, акумулятори, електричні батареї, електролампи та освітлювальне устаткування, ізоляційні вироби, спеціалізований ремонт електроустаткування. Деталі електронного устаткування.
230 32 Устаткування для радіо, телебачення та зв'язку Апаратура для трансляції передач, запису звуку і зображення.
240 33 Прилади та інструменти медичні, пристрої вимірювальні точні, пристрої оптичні та годинники Медичні прилади, годинники, оптичні прилади, вимірювальна апаратура.
250 34 Продукція автомобілебудування Запасні частини, комплектуючі до автомобілів.
260 35 Засоби транспортні інші Запасні частини, комплектуючі до суден, рухомого складу залізниць і трамваїв, літальних апаратів, велосипедів, мотоциклів та іншого транспортного обладнання.
Виробництва меблів, оброблення відходів
270 36 Меблі, музичні інструменти, монети та ювелірні вироби, спортивні вироби, ігри та іграшки, продукція промислова різна Меблі, деталі до меблів, музичні інструменти, спортивні товари, іграшки, мітли та щітки, канцтовари (олівці, ручки), ґудзики, застібки, лінолеум.
280 37 Продукція оброблення відходів Оброблення металевих і неметалевих відходів та брухту.
Електроенергії
290 40.1 Електрична енергія; послуги з передачі, розподілення та постачання електроенергії
Газопостачання
300 40.2 Газ; послуги з розподілення та постачання газу
Теплопостачання
310 40.3 Послуги з постачання пари і гарячої води (включно з холодоагентами)
Водопостачання
320 41 Вода зібрана та очищена; послуги з розподілення води
Будівництва
330 45 Будівельні роботи Вартість послуг сторонніх підприємств з поточного ремонту будівель, споруд і передавальних пристроїв, що відносяться до собівартості продукції.
Транспортні послуги, які є складовою частиною виробництва
340 60; 61; 62; 63 Транспортні послуги, які є складовою частиною виробництва Вартість послуг виробничого характеру, які виконуються сторонніми підприємствами по перевезенню вантажу, в частині, що відноситься на матеріальні витрати (переміщення сировини, матеріалів, інструментів та інших видів вантажу по території підприємства).
Витрати, пов'язані з використанням природної сировини
350 Х Витрати, пов'язані з використанням природної сировини Відрахування на покриття витрат на геологорозвідку та геологорозшук корисних копалин, на рекультивацію земель, плата за деревину, продану на пні, плата за воду, що вибирається з водогосподарських систем у межах затверджених лімітів, а також платежі за використання інших природних ресурсів, за викиди і скиди забруднюючих речовин у навколишнє природне середовище, розміщення відходів та інші види шкідливого впливу у межах ліміту.
Технічне обслуговування і ремонт автомобілів і мотоциклів. Посередницькі послуги в торгівлі. Ремонт побутових приладів
370 50.2 Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобілів
380 51.1 Послуги посередників у оптовій торгівлі
390 52.7 Послуги з ремонту побутових виробів та предметів особистого вжитку Технічне обслуговування і ремонт автомобілів і мотоциклів. Посередницькі послуги в торгівлі. Ремонт побутових приладів. Оплата послуг сторонніх підприємств з поточного обслуговування та ремонту транспортних засобів.
Готелі і ресторани
400 55 Послуги готелів та ресторанів Представницькі витрати, вартість харчування і проживання при роботі вахтовим методом.
Транспорт (пасажирський)
410 60 Послуги наземного транспорту
420 61 Послуги водного транспорту
430 62 Послуги авіаційного транспорту
440 63 Послуги транспортні додаткові та операції допоміжні Витрати на перевезення працівників, додаткові витрати на спеціальні маршрути міського пасажирського транспорту, витрати на перевезення працівників, пов'язані з виконанням роботи вахтовим методом; вартість проїзду до місця роботи при наборі робочої сили; оплата транспортних послуг, пов'язаних з управлінням виробництвом.
Транспорт (вантажний)
450 60 Послуги наземного транспорту і послуги з транспортування трубопроводами
460 61 Послуги водного транспорту
470 62 Послуги авіаційного транспорту
480 63 Послуги транспортні додаткові та операції допоміжні Оплата послуг транспортно-експедиційних організацій, витрати на відшкодування складських, вантажних, перевалочних, пакувальних і транспортних витрат постачальника, що включаються до ціни продукції згідно з базисом поставки, передбачених угодою сторін. Витрати на шлюзування, перешвартовку суден, очистку танкерів, послуги криголамів і буксирів, портові збори.
Пошта і зв'язок
490 64 Послуги пошти та зв'язку
Фінансове посередництво
500 65 Послуги з грошового та фінансового посередництва
510 66 Послуги зі страхування і пенсійного забезпечення
520 67 Допоміжні послуги у сфері фінансового посередництва та страхування Витрати (крім сплати процентів), пов'язані з оплатою послуг комерційних банків та інших кредитно-фінансових установ (плата за розрахункове обслуговування, отримання гарантій вексельного авалю, факторингових і довірчих операцій, облік боргових вимог і зобов'язань, включаючи цінні папери, та інші витрати, пов'язані з грошовим обігом, емісія цінних паперів).
Операції з нерухомістю
530 70 Послуги, пов'язані з нерухомим майном Розроблення проектів, пов'язаних з нерухомістю, посередницькі послуги під час купівлі, продажу, здавання під найм та оцінювання нерухомого майна. Послуги агентств зі збору орендної плати. Реєстраційний збір біржі за брокерські послуги.
Здавання під найм
540 71 Послуги з оренди машин та устаткування; послуги з прокату побутових виробів і предметів особистого вжитку Плата за прокат предметів особистого користування та побутових товарів.
Діяльність у сфері інформатизації
550 72 Послуги у сфері інформатизації Консультаційні послуги з питань інформатизації, створення програмного забезпечення, оброблення даних, технічне обслуговування і ремонт офісної і комп'ютерної техніки.
Дослідження і розробки
560 73 Послуги з досліджень і розробок Оплата послуг організацій, які здійснюють науково-дослідні і дослідно-конструкторські розробки, що входять до складу собівартості виробленої продукції, оплата послуг наукових організацій, що мають консультаційний характер із забезпечення виробництва.
Послуги юридичним особам
570 74 Послуги у сферах права, бухгалтерського обліку, інжинірингу; послуги для підприємців Послуги адвокатів, нотаріусів, бухгалтерів, консультації з питань комерційної діяльності і управління, архітектури. Послуги геології, геодезії, гідрометеорології. Послуги технічного контролю та аналізу, реклами, підбору персоналу, забезпечення безпеки, прибирання приміщень. Послуги фотографії, пакування. Секретарські послуги, послуги з перекладу, експедиторська робота.
Державне управління й оборона, обов'язкове соціальне страхування
580 75 Послуги у сфері державного управління Оплата послуг органів державного управління, органів юстиції і правопорядку.
Освіта
590 80 Послуги у сфері освіти Оплата послуг по підготовці, перепідготовці, підвищенню кваліфікації працівників.
Охорона здоров'я, соціальні послуги, ветеринарія
600 85 Послуги у сфері охорони здоров'я та надання соціальної допомоги Оплата послуг сторонніх організацій охорони здоров'я, санітарно-епідеміологічних станцій, ветеринарного обслуговування тварин.
Асенізація, прибирання вулиць та оброблення відходів
610 90 Санітарні послуги, послуги з прибирання сміття та знищення відходів Асенізація, прибирання вулиць (вивезення сміття) та оброблення відходів.
Громадська діяльність
620 91 Послуги громадських організацій Оплата послуг організацій промисловців і підприємців з розповсюдження інформації, представництва у відносинах з державними структурами, торгово-промислових палат тощо.
Відпочинок, розваги, культура і спорт
630 92 Послуги у сфері культури та спорту, відпочинку та розваг Оплата послуг з виробництва і розповсюдження фільмів, створення і розповсюдження радіо- і телепрограм, надання засобам масової інформації новин, фотографій; лекторіїв, архівів, послуг у сфері спорту.
Індивідуальні послуги
640 93 Індивідуальні послуги Прання і чищення одягу, ритуальні послуги, послуги бань, саун.
КВЕД - Класифікація видів економічної діяльності ДК 009-96 - затверджено і введено в дію наказом Держстандарту України від 22 жовтня 1996 року N 441 (v0441217-96) ;
ДКПП - Державний класифікатор продукції та послуг - ДК 016-97, затверджений і введений в дію наказом Держстандарту України від 30 грудня 1997 року N 822 (v0822217-97) .
Директор департаменту міжгалузевої
статистики підприємств
І.М.Жук

Додаток 2
до пункту 2.2 Інструкції
(ф. N 1-споживання
(річна-одноразова)

ПЕРЕЛІК

видів економічної діяльності

Код КВЕД (секція, розділ) Назва класифікаційних угруповань
01 Сільське господарство, мисливство та пов'язані з ними послуги
02 Лісове господарство та пов'язані з ним послуги
05 Риболовство; діяльність риборозплідників і рибних ферм; послуги, пов'язані з рибним господарством
10 Видобування кам'яного вугілля, лігніту (бурого вугілля) і торфу
11 Видобування вуглеводнів; допоміжні служби
12 Видобування уранової руди
13 Видобування металевих руд
14 Інші галузі добувної промисловості
15 Харчова промисловість
16 Тютюнова промисловість
17 Текстильна промисловість
18 Виробництво готового одягу та хутра
19 Виробництво шкіри та шкіряного взуття
20 Оброблення деревини та виробництво виробів з деревини
21 Виробництво паперу та картону
22 Видавнича справа, поліграфічна промисловість, відтворення друкованих матеріалів
23 Виробництво коксу, продуктів нафтоперероблення та ядерного палива
24 Хімічне виробництво
25 Гумова та пластмасова промисловість
26 Виробництво інших неметалевих мінеральних виробів
27 Металургія
28 Оброблення металу
29 Виробництво машин та устаткування
30 Виробництво канцелярських та електронно-обчислювальних машин
31 Виробництво електричних машин і апаратури
32 Виробництво устаткування для радіо, телебачення та зв'язку
33 Виробництво медичних приладів та інструментів; точних вимірювальних пристроїв, оптичних пристроїв та годинників
34 Виробництво автомобілів
35 Виробництво іншого транспортного устаткування
36 Виробництво меблів; інші види виробництва
37 Оброблення відходів
40 Виробництво електроенергії, газу та води
41 Збір, очищення та розподілення води
F Будівництво
50 Торгівля транспортними засобами та їх ремонт
51 Оптова торгівля і посередництво в торгівлі
52 Роздрібна торгівля побутовими товарами та їх ремонт
55 Готелі
60 Наземний транспорт
61 Водний транспорт
62 Авіаційний транспорт
63 Допоміжні транспортні послуги
64 Пошта і зв'язок
J Фінансова діяльність
70 Операції з нерухомістю
71 Здавання під найм без обслуговувального персоналу
72 Діяльність у сфері інформатизації
73 Дослідження та розробки
74 Послуги, надані переважно юридичним особам
L Державне управління
M Освіта
N Охорона здоров'я та соціальна допомога
90 Асенізація, прибирання вулиць та оброблення відходів
91 Громадська діяльність
92 Діяльність у сфері відпочинку і розваг, культури та спорту
93 Індивідуальні послуги
P Послуги домашньої прислуги
Q Екстериторіальна діяльність
КВЕД - Класифікація видів економічної діяльності ДК 009-96 - затверджено і введено в дію наказом Держстандарту України від 22 жовтня 1996 року N 441 (v0441217-96) .
Директор департаменту міжгалузевої
статистики підприємств
І.М.Жук