УВАГА! ДОКУМЕНТ ВТРАЧАЄ ЧИННІСТЬ.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 20 липня 1995 р. N 536
Київ
|
Про проведення в 1999 році Всеукраїнського перепису населення
Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ :
1. Провести Всеукраїнський перепис населення в січні 1999 року.
2. Покласти підготовку, проведення, обробку, узагальнення і публікацію підсумків Всеукраїнського перепису населення 1999 року (далі - Перепис населення) на Міністерство статистики та органи державної статистики в Автономній Республіці Крим, областях, районах та містах.
3. Урядові Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським, районним, районним у містах Києві і Севастополі державним адміністраціям, виконкомам міських, селищних та сільських Рад, Міністерству внутрішніх справ, Державному комітету по житлово-комунальному господарству:
до 1 липня 1997 р. уточнити перелік та межі міських населених пунктів, упорядкувати в них назви вулиць, нумерацію кварталів, будинків та квартир;
до 1 січня 1998 р. уточнити або скласти нові схематичні плани міських населених пунктів, великих сіл та карти районів і забезпечити ними органи державної статистики в необхідній кількості. Рекомендувати провести зазначену роботу за рахунок коштів місцевого бюджету;
до 1 січня 1998 р. перевірити правильність та повноту обліку населення, яке проживає в житлових будинках та жилих приміщеннях інших будівель міських населених пунктів;
у лютому 1998 р. забезпечити складання списків сільських населених пунктів за даними вивірених книг (списків) погосподарського обліку;
у лютому - березні 1998 р. забезпечити протягом 15 робочих днів складання квартальних списків житлових будинків і жилих приміщень в інших будівлях у міських та великих сільських населених пунктах згідно з порядком, визначеним Міністерством статистики, із залученням осіб, які не працюють в органах державної статистики. Встановити зазначеним особам за роботу, пов'язану із складанням квартальних списків житлових будинків та жилих приміщень в інших будівлях, розмір одноразової виплати в середньому 100 тис. крб. на день, але не більше 1500 тис. крб. за весь період роботи;
забезпечити апарат органів державної статистики, зайнятих підготовкою і проведенням Перепису населення, а також прийманням, обробкою та зберіганням його матеріалів, приміщеннями, засобами зв'язку, меблями та інвентарем.
4. Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ, Державному комітетові у справах охорони державного кордону, Службі безпеки, іншим міністерствам та відомствам, що мають закриті об'єкти, провести роботу, пов'язану з підготовкою до Перепису населення, та забезпечити перепис військовослужбовців і спеціальних контингентів населення відповідно до порядку та термінів, визначених Міністерством статистики.
5. Міністерству транспорту провести підготовчі роботи до Перепису населення та забезпечити перепис пасажирів у поїздах далекого слідування, на залізничних і морських вокзалах, пристанях, суднах, автобусних станціях та в аеропортах відповідно до порядку та термінів, визначених Міністерством статистики.
6. Міністерству статистики:
організувати проведення у лютому 1997 р. в Мар'їнському районі Донецької області пробний перепис населення для перевірки проекту програми Всеукраїнського перепису населення, організаційних принципів його проведення та порядку обробки матеріалів із залученням осіб, які не працюють в органах державної статистики;
розробити за участю Міністерства економіки, інших заінтересованих міністерств і відомств та затвердити до 1 вересня 1997 р. програму Перепису населення;
визначити за погодженням з Міністерством у справах преси та інформації до 1 липня 1996 р. номенклатуру і обсяг друкованих видів продукції, необхідних для проведення Перепису населення, технічні умови та терміни їх виготовлення.
7. Донецькій обласній державній адміністрації надавати органам державної статистики всебічне сприяння та допомогу в підготовці та проведенні пробного перепису населення.
8. Мар'їнській районній державній адміністрації:
забезпечити якісне і своєчасне проведення всіх підготовчих робіт до початку пробного перепису населення;
надати допомогу статистичним органам у доборі і навчанні осіб із непрацюючого населення, які залучаються до підготовки та проведення пробного перепису населення на такі терміни:
обліковці - 24 робочих дні, інструктори-контролери - 33 робочих дні, завідуючі переписними відділами та їх помічники - 62 робочих дні, заступник начальника районного відділу статистики - 3,5 місяця. Календарні терміни участі переписного персоналу в підготовці та проведенні пробного перепису населення встановлюються місцевими органами статистики;
надати переписним відділам, інструкторським дільницям на період підготовки та проведення пробного перепису населення обладнані меблями, інвентарем і телефонним зв'язком службові приміщення для роботи та зберігання матеріалів.
9. Встановити за роботу, пов'язану з проведенням пробного перепису, одноразову виплату за весь період: для обліковця - 3 млн. крб., інструктора-контролера - 4,5 млн. крб., завідуючого переписним відділом - 6,9 млн. крб., помічника завідуючого переписним відділом - 6 млн. крб., заступника начальника районного відділу статистики - 10,5 млн. карбованців.
10. Розміри одноразових виплат, передбачених пунктами 3 та 9 цієї постанови, переглядаються Міністерством статистики за погодженням з Міністерством фінансів з урахуванням зміни рівня заробітної плати.
11. Міністерству статистики забезпечити до 1 вересня 1998 р. проведення робіт, пов'язаних із створенням технічної бази, визначенням технології та програмуванням завдань обробки матеріалів Перепису населення.
Агентству координації міжнародної технічної допомоги звернутися до країн та міжнародних організацій - донорів з приводу можливого залучення міжнародної технічної допомоги на створення технічної бази для обробки матеріалів Перепису населення.
12. Державному комітетові з легкої і текстильної промисловості виготовити і поставити в 1996 - 1998 роках за замовленням Міністерства статистики та погодженим з ним графіком спеціальні портфелі для переписного персоналу, який буде задіяно в проведенні пробного перепису населення та Всеукраїнського перепису населення.
13. Міністерству у справах преси та інформації забезпечити на замовлення Міністерства статистики виготовлення в погоджені з ним терміни документації, плакатів та інших матеріалів, необхідних для підготовки, проведення і обробки матеріалів Перепису населення, а також розсилання їх органам державної статистики.
14. Міністерству економіки передбачати, за поданням Міністерства статистики, виділення на 1996 - 2001 роки матеріально-технічних ресурсів, необхідних для підготовки, проведення Перепису населення, обробки та публікації його матеріалів.
15. Міністерству фінансів передбачати, за поданням Міністерства статистики, у проектах державного бюджету України на 1996 - 2001 роки цільове виділення коштів на фінансування підготовки, проведення, обробки, узагальнення та публікації підсумків Перепису населення, в тому числі на утримання тимчасових підрозділів для виконання цих робіт.
Прем'єр-міністр України
Міністр
Кабінету Міністрів України
|
Є. МАРЧУК
В. ПУСТОВОЙТЕНКО
|