КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 28 квітня 2006 р. N 603
Київ
|
Про затвердження Порядку використання в 2007 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на оснащення сільських амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів, придбання автомобілів швидкої медичної допомоги для сільських закладів охорони здоров'я
Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити Порядок використання в 2007 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на оснащення сільських амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів, придбання автомобілів швидкої медичної допомоги для сільських закладів охорони здоров'я, що додається.
Прем'єр-міністр України
|
Ю.ЄХАНУРОВ
|
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 28 квітня 2006 р. N 603
ПОРЯДОК
використання в 2007 році субвенції з державного бюджету ( 489-16 ) місцевим бюджетам на оснащення сільських амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів, придбання автомобілів швидкої медичної допомоги для сільських закладів охорони здоров'я
1. Цей Порядок визначає механізм використання в 2007 році коштів, передбачених МОЗ за бюджетною програмою (
489-16)
"Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на оснащення сільських амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів, придбання автомобілів швидкої медичної допомоги для сільських закладів охорони здоров'я" (далі - кошти субвенції).
2. Кошти субвенції передаються бюджетам Автономної Республіки Крим, областей, м. Севастополя в межах установлених бюджетних призначень згідно з розподілом, передбаченим у додатку 7 до розділу I Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (
107-17)
.
3. Головними розпорядниками коштів субвенції по відповідних місцевих бюджетах є Міністерство охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, головні управління (управління) охорони здоров'я обласних та Севастопольської міської держадміністрацій (далі - розпорядники).
4. Кошти субвенції використовуються з метою закупівлі обладнання для сільських амбулаторій і фельдшерсько-акушерських пунктів згідно з табелями оснащення, затвердженими МОЗ, а також автомобілів швидкої медичної допомоги для сільських закладів охорони здоров'я (далі - товари).
5. Номенклатура та обсяг закупівлі товарів визначаються МОЗ згідно із заявками розпорядників, що складаються в межах бюджетних призначень, передбачених у відповідних місцевих бюджетах, з урахуванням потреби у забезпеченні товарами закладів охорони здоров'я, зазначених у пункті 4 цього Порядку (далі - заклади), та подаються розпорядниками МОЗ в установленому ним порядку.
6. Процедуру закупівлі товарів здійснює МОЗ на умовах міжвідомчої координації відповідно до статті 14-1 Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" (
1490-14)
як генеральний замовник. Про результати процедури закупівлі МОЗ надсилає розпорядникам повідомлення з визначенням номенклатури товарів у кількісному та вартісному вимірі.
На підставі повідомлення розпорядники укладають в установленому порядку договори про закупівлю товарів з визначеними МОЗ учасниками - переможцями процедури закупівлі та у тижневий строк інформують про це зазначене Міністерство.
7. З метою недопущення виникнення кредиторської заборгованості на кінець року до тендерної документації та договору про закупівлю товарів обов'язково включається вимога щодо відповідного коригування суми, визначеної договором, та зобов'язань сторін за ним у разі зменшення відповідних бюджетних призначень та недонадходження до місцевих бюджетів коштів субвенції.
Для ефективного та раціонального використання коштів субвенції МОЗ включає до тендерної документації, а розпорядники до умов договорів про закупівлю товарів вимогу щодо поставки товарів розпорядникам або визначеним ними закладам згідно з графіками, що додаються до таких договорів.
8. Розпорядники розподіляють товари між закладами, здійснюють контроль за виконанням постачальниками умов договорів про закупівлю товарів і за взяттям на облік закладами отриманих товарів, їх зберіганням і раціональним використанням.
9. Розпорядники щокварталу до 15 числа наступного місяця подають МОЗ інформацію про стан забезпечення закладів товарами та їх використання за формою, встановленою Міністерством.
10. Державне казначейство перераховує кошти субвенції на рахунки відповідних бюджетів згідно з Порядком перерахування дотації вирівнювання, додаткової дотації на зменшення фактичних диспропорцій між місцевими бюджетами через нерівномірність мережі бюджетних установ та субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, коштів, що передаються до державного бюджету з місцевих бюджетів, а також міжбюджетних трансфертів між місцевими бюджетами, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 р. N 490 (
490-2002-п)
(Офіційний вісник України, 2002 р., N 15, ст. 807; 2003 р., N 14, ст. 617).
11. Органам Державного казначейства подаються разом з платіжними дорученнями:
звіти за встановленою формою про результати проведення процедури закупівлі, підготовлені та затверджені тендерним комітетом МОЗ, із зазначенням у них найменувань розпорядників, в інтересах яких здійснювалася закупівля;
договори про закупівлю товарів.
12. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів здійснюється в установленому порядку.