УВАГА! ДОКУМЕНТ ВТРАЧАЄ ЧИННІСТЬ.
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
Н А К А З
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
18 червня 2003 р.
за N 490/7811
Про затвердження Порядку використання коштів Державного бюджету України на фінансову підтримку виробництва продукції шовківництва
З метою створення необхідних умов для відновлення і розвитку шовківництва, збереження його генофонду НАКАЗУЄМО:
1. Затвердити Порядок використання коштів Державного бюджету України на фінансову підтримку виробництва продукції шовківництва, що додається.
2. Департаменту ринків продукції рослинництва та розвитку насінництва (Сорока В.І.) Міністерства аграрної політики України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Департаменту ринків продукції рослинництва та розвитку насінництва Міністерства аграрної політики України довести положення цього наказу до відома Міністерства агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, головних управлінь сільського господарства і продовольства обласних державних адміністрацій, структурних підрозділів Міністерства аграрної політики України.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Державного секретаря Міністерства аграрної політики України Лузана Ю.Я. та заступника Державного секретаря Міністерства фінансів України Мярковського А.І.
Міністр аграрної політики України
Перший віце-прем'єр-міністр України,
Міністр фінансів України
|
С.Рижук
М.Азаров
|
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства аграрної
політики України,
Міністерства фінансів
України
05.06.2003 N 163/390
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
18 червня 2003 р.
за N 490/7811
ПОРЯДОК
використання коштів Державного бюджету України на фінансову підтримку виробництва продукції шовківництва
1. Загальні положення
1.1. Цей Порядок розроблено відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2003 рік" (
380-15)
та розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2003 року N 244-р (
244-2003-р)
"Про підтримку галузі шовківництва".
1.2. Фінансова підтримка, що спрямовується на покриття витрат з виробництва коконів та грени тутового шовкопряда, здійснюється за рахунок коштів, що передбачені в державному бюджеті на 2003 рік на підтримку виробництва продукції тваринництва та рослинництва ( КПКВ 2801210 "Фінансова підтримка виробництва продукції тваринництва та рослинництва", КЕКВ 1310 "Субсидії і поточні трансферти підприємствам ( установам, організаціям)", КВК 280).
1.3. Головним розпорядником коштів державного бюджету, що виділені на покриття витрат з виробництва коконів та грени тутового шовкопряда, є Міністерство аграрної політики України.
Одержувачами бюджетних коштів є міжрайонні та обласні коконосушарки, гренажні заводи, шовкорадгоспи, державні сільськогосподарські підприємства (далі - шовкопідприємства).
1.4. Розмір бюджетних призначень установлюється Міністерством аграрної політики України на підставі наданих Державним об'єднанням по шовківництву України "Укршовк" розрахунків у межах асигнувань, визначених у державному бюджеті.
1.5. Зміни та доповнення до Порядку вносяться Міністерством аграрної політики України та Міністерством фінансів України в установленому порядку.
2. Порядок надання та використання бюджетних коштів
2.1. Кошти, призначені на покриття витрат з виробництва коконів та грени тутового шовкопряда, що передбачені в державному бюджеті, перераховуються Державним казначейством України за розподілом Міністерства аграрної політики України відповідно до Порядку касового виконання державного бюджету за видатками (
z0104-01)
.
2.2. Вказані цільові кошти на покриття витрат з виробництва коконів та грени тутового шовкопряда використовуються шовкопідприємствами, які пройшли конкурсний відбір, на компенсацію витрат (додаток 1) у межах кошторисів, затверджених Державним об'єднанням по шовківництву України "Укршовк":
- з оплати праці, за спожиті енергоресурси, придбання пально-мастильних матеріалів, запасних частин та дезінфікуючих засобів;
- із заготівлі кормів.
2.3. Шовкопідприємства відбираються на конкурсних засадах у порядку, визначеному Міністерством аграрної політики України.
2.4. Підставою для здійснення видатків розпорядників та одержувачів коштів є платіжні доручення, підготовлені власниками рахунків, та підтвердні документи, які приймаються в межах зареєстрованих в органах Державного казначейства зобов'язань відповідно до кошторисів або плану використання бюджетних коштів та в межах залишків коштів на рахунку.
2.5. Отримані бюджетні кошти, їх використання відображаються в бухгалтерському обліку та фінансовій звітності відповідно до діючого законодавства.
3. Звітність та контроль
3.1. Шовкопідприємства, які використовують кошти державного бюджету, у місячний термін після закінчення бюджетного року подають Державному об'єднанню по шовківництву України "Укршовк" звіт про ефективність їх використання.
3.2. Після узагальнення поданої інформації Міністерство аграрної політики України подає Міністерству фінансів України звіт про використання коштів.
3.3. Фінансова звітність щодо виконання доходів і видатків коштів державного бюджету щокварталу подається до ДО "Укршовк" та Мінагрополітики у встановленому порядку.
3.4. Відповідальність за нецільове використання коштів, виділених з державного бюджету на покриття витрат з виробництва коконів та грени тутового шовкопряда, та достовірність звітності несуть керівники та головні бухгалтери шовкопідприємств згідно з чинним законодавством.
3.5. Контроль за цільовим використанням бюджетних коштів здійснює Міністерство аграрної політики України.
Начальник Департаменту ринків
продукції рослинництва та розвитку
насінництва Міністерства
аграрної політики України
В.о.начальника Департаменту
зведеного бюджету
Міністерства фінансів України
|
В.І.Сорока
А.А.Данилишин
|
Додаток 1
до пункту 2.2. Порядку
використання коштів
Державного бюджету України
на фінансову підтримку
виробництва продукції
шовківництва
РОЗМІРИ
бюджетних видатків на використання коштів Державного бюджету України на фінансову підтримку виробництва продукції шовківництва
Витрати
|
Затрати
на 1 кг
(грн.)
|
Відшкодовується з
держбюджету на 1 кг
|
відсотків
|
грн.
|
1. На виробництво 1 кг коконів
тутового шовкопряда:
1.1. Оплата праці
1.2. Спожита електроенергія
1.3. Придбання пально-мастильних
матеріалів
1.4. Запасні частини для машин
та обладнання
1.5. Дезінфікуючі засоби
1.6. Заготівля кормів
2. На виробництво 1 кг грени
тутового шовкопряда
2.1. Оплата праці
2.2. Спожита електроенергія
2.3. Придбання пально-мастильних
матеріалів
2.4. Закупівля коконів
2.5. Дезінфікуючі засоби
|
50,0
13,0
8,0
5,0
2,0
2,0
20,0
1500,0
444,0
156,0
200,0
644,0
56,0
|
47,0
46,0
50,0
40,0
50,0
50,0
45,0
40,0
40,0
40,0
40,0
40,0
40,0
|
23,0
6,0
4,0
2,0
1,0
1,0
9,0
600,0
178,0
62,0
80,0
258,0
22,0
|
Начальник управління
фінансів АПК Міністерства
фінансів України
Начальник департаменту
ринків продукції рослинництва
та розвитку насінництва
Міністерства аграрної політики
України
|
Нагорний С.І.
Сорока В.І.
|