Протокол

між Державною митною службою України та Генеральною митною адміністрацією Китайської Народної Республіки про співробітництво при обміні статистикою зовнішньої торгівлі

Дата підписання:
Дата набрання чинності для України: 17.09.2004
17.09.2004
Державна митна служба України та Генеральна митна адміністрація Китайської Народної Республіки, далі "Сторони",
керуючись Угодою між Урядом України і Урядом Китайської Народної Республіки про взаємодопомогу в митних справах від 22 грудня 1997 року,
усвідомлюючи, що регулярний обмін митними даними про зовнішню торгівлю сприятиме розвитку зовнішньої торгівлі держав Сторін,
домовилися про таке:

Стаття 1

Сторони обмінюються даними статистики взаємної зовнішньої торгівлі на рівні 6 знаків Гармонізованої системи в розрізі країни (призначення/походження та відправлення), вказуючи кількість і вартість один раз у півріччя, а також за підсумками року.

Стаття 2

Методологічні, організаційні і технічні умови передання даних, зазначених у статті 1 цього Протоколу, погоджуються Сторонами через уповноважених представників, список яких наведено в Додатку до цього Протоколу.

Стаття 3

Представники Сторін будуть зустрічатися при необхідності для обговорення питань, що стосуються реалізації положень цього Протоколу через рік після його підписання.

Стаття 4

Сторони призначають уповноважених представників, зазначених у Додатку, підтримувати безпосередні контакти для виконання цього Протоколу. У разі необхідності, Додаток може змінюватися або доповнюватися кожною зі Сторін з обов'язковим письмовим повідомленням про це іншої Сторони.

Стаття 5

Сторони беруть на себе зобов'язання використовувати дані, отримані відповідно до статті 1 цього Протоколу, виключно для митних цілей.
Дані, отримані однією із Сторін, можуть передаватися чи використовуватися для інших цілей тільки після письмової згоди іншої Сторони.

Стаття 6

Сторони протягом місяця після підписання цього Протоколу через уповноважених представників, забезпечують реалізацію статті 1 цього Протоколу, та погоджують таке:
1. Класифікацію товарів та коди країн, стосовно яких буде здійснюватися обмін інформацією;
2. Встановлення методологічних принципів, що визначають формат та структуру інформації, що передається;
3. Прийняття англійської як робочої мови.

Стаття 7

До цього Протоколу можуть вноситися зміни та доповнення за взаємною письмовою згодою Сторін. Додаток до цього Протоколу є його невід'ємною частиною.

Стаття 8

Цей Протокол набуває чинності з дня його підписання й припиняє дію одночасно з Угодою між Урядом України і Урядом Китайської Народної Республіки про взаємодопомогу в митних справах від 22 грудня 1997 року. Дію цього Протоколу може бути зупинено письмовим повідомленням будь-якої з Сторін. Дія цього Протоколу припиняється через шість місяців після отримання такого повідомлення іншою Стороною.
Вчинено в Києві 17 вересня 2004 року в двох примірниках, кожний українською, китайською та англійською мовами, при цьому всі тексти є автентичними. У разі розбіжностей у тлумаченні положень цього Протоколу, текст англійською мовою матиме переважну силу.
 За Державну митну службу                 За Генеральну митну
 України                                  адміністрацію Китайської
                                          Народної Республіки
(підпис)                                  (підпис)

Додаток

Список осіб, уповноважених підтримувати прямі зв'язки

 Від Державної митної служби              Від Генеральної митної
 України                                  адміністрації Китайської
                                          Народної Республіки
 Литвин Сергій Мечиславович,              п. Джин Хонгман
 Перший заступник начальника              Заступник директора
 Управління інформаційного                Департаменту статистики
 забезпечення та митної
 статистики,                              Тел.: +0861-10-65195602
                                          Факс: +0861-10-65195610
 Тел.: + 38 044 247 26 56,
 Факс: +38 044 247 27 40