КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 22 квітня 1999 р. N 653
Київ
|
Про заходи щодо забезпечення діяльності Державного департаменту з питань виконання покарань
З метою надання державної підтримки Державній кримінально-виконавчій службі в умовах її реформування Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Затвердити тимчасові нормативи:
граничної чисельності управлінського персоналу у розмірі 4 відсотки, у тому числі персоналу Державного департаменту з питань виконання покарань - 0,7 відсотка штатної чисельності персоналу Державної кримінально-виконавчої служби, який утримується за рахунок Державного бюджету України.
4. Передати до сфери управління Державного департаменту з питань виконання покарань підприємства, установи, організації, які підпорядковувалися і перебували на балансі ліквідованого Головного управління виконання покарань Міністерства внутрішніх справ та фінансувалися за рахунок коштів Державного бюджету України, передбачених на утримання Державної кримінально-виконавчої служби.
7. Установити, що джерелами фінансування Державної кримінально-виконавчої служби є бюджетні асигнування та доходи від працевикористання засуджених.
Доходи від працевикористання засуджених складаються з нарахувань на їх заробітну плату у розмірі 50 відсотків і відносяться на собівартість продукції (робіт, послуг).
9. Київській міській державній адміністрації вирішити питання про надання Державному департаменту з питань виконання покарань адміністративних приміщень у місті Києві загальною площею до 5000 кв. метрів з метою створення належних умов для його роботи.
10. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям забезпечити до кінця 1999 року управління (відділи) Державного департаменту з питань виконання покарань в Автономній Республіці Крим та областях, інспекції виправних робіт службовими приміщеннями та засобами зв'язку відповідно до нормативів.
11. Міністерству внутрішніх справ:
до вирішення питання про розміщення органів Державної кримінально-виконавчої служби зберегти за ними приміщення, які вони займають, а також засоби зв'язку та транспорт, що ними використовуються;
закінчити в 1999 році передачу від внутрішніх військ до органів та установ виконання покарань функції охорони установ Державної кримінально-виконавчої служби, відповідного фінансування, а також озброєння, техніки та інших матеріально-технічних ресурсів, що використовуються внутрішніми військами на час передачі.
12. Державному департаменту з питань виконання покарань розробити у тримісячний термін та подати на розгляд Кабінету Міністрів України пропозиції щодо визначення умов оплати праці працівників Державної кримінально-виконавчої служби.
13. Визнати такими, що втратили чинність, пункти 2 і 5 постанови Ради Міністрів УРСР від 5 лютого 1991 р. N 22 (
22-91-п)
"Про першочергові заходи щодо забезпечення життєдіяльності виправно-трудових установ і лікувально-трудових профілакторіїв в умовах переходу до ринкових відносин" і пункт 3 постанови Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 1994 р. N 712 (
712-94-п)
"Питання Міністерства внутрішніх справ".
Прем'єр-міністр України
|
В.ПУСТОВОЙТЕНКО
|