УВАГА! ДОКУМЕНТ ВТРАЧАЄ ЧИННІСТЬ.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 1 грудня 2010 р. N 1093
Київ
|
Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері лісового насінництва та розсадництва
Відповідно до статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (
877-16)
Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері лісового насінництва та розсадництва, що додаються.
Прем'єр-міністр України
|
М.АЗАРОВ
|
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 1 грудня 2010 р. N 1093
КРИТЕРІЇ,
за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері лісового насінництва та розсадництва
1. Критеріями, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері лісового насінництва та розсадництва, є:
додержання технології щодо заготівлі, виробництва, пакування, маркування, зберігання, затарювання та реалізації насіння і садивного матеріалу лісових рослин;
виконання вимог стандартів, норм, правил та інших нормативно-правових актів у сфері лісового насінництва та розсадництва.
2. Відповідно до встановлених критеріїв суб'єкти господарювання з урахуванням значення прийнятного ризику відносяться до одного з трьох ступенів ризику: високого, середнього та незначного.
3. До суб'єктів господарювання з високим ступенем ризику належать суб'єкти, що провадять діяльність, пов'язану з виробництвом, заготівлею, пакуванням, маркуванням, зберіганням, затарюванням та реалізацією оригінального насіння і садивного матеріалу лісових рослин.
4. До суб'єктів господарювання із середнім ступенем ризику належать суб'єкти, що провадять діяльність, пов'язану з виробництвом, заготівлею, пакуванням, маркуванням, зберіганням, затарюванням та реалізацією елітного насіння.
5. До суб'єктів господарювання з незначним ступенем ризику належать суб'єкти, що провадять діяльність, пов'язану з виробництвом, заготівлею, пакуванням, маркуванням, зберіганням, затарюванням та реалізацією репродукційного насіння.
6. У разі коли суб'єкт господарювання може належати одночасно до двох ступенів ризику, його відносять до вищого ступеня.
7. Планові заходи державного нагляду (контролю) за діяльністю суб'єктів господарювання у сфері лісового насінництва та розсадництва здійснюються з такою періодичністю:
з високим ступенем ризику - не частіше одного разу на рік;
із середнім ступенем ризику - не частіше одного разу на два роки;
з незначним ступенем ризику - один раз на три роки.