КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 20 травня 2013 р. № 370
Київ
|
Про внесення змін до зразків (малюнків), переліку та опису форменого одягу працівників органів прокуратури, яким присвоєно класні чини, а також норм забезпечення ним
Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести до зразків (малюнків), переліку та опису форменого одягу працівників органів прокуратури, яким присвоєно класні чини, а також норм забезпечення ним, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. № 1392 (1392-98-п)
"Про формений одяг працівників органів прокуратури, яким присвоєно класні чини" (Офіційний вісник України, 1998 р., № 36, ст. 1329), зміни, що додаються.
Прем'єр-міністр України
|
М.АЗАРОВ
|
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 20 травня 2013 р. № 370
ЗМІНИ,
що вносяться до зразків (малюнків), переліку та опису форменого одягу працівників органів прокуратури, яким присвоєно класні чини, а також норм забезпечення ним ( 1392-98-п )
1. Зразки (малюнки) форменого одягу працівників органів прокуратури, яким присвоєно класні чини, затверджені зазначеною постановою, доповнити такими зразками (малюнками):
2. У переліку та описі форменого одягу працівників прокуратури, яким присвоєно класні чини (1392-98-п)
, затверджених зазначеною постановою:
1) у розділі I:
підрозділ "Комплект парадної форми" викласти в такій редакції:
"Комплект парадної форми
Кашкет напіввовняний світло-сірого кольору з околичкою і кантами блакитного кольору, кокардою золотистого кольору та шитвом на околичці з позолоти. Козирок чорний. Над козирком на двох малих формених ґудзиках кріпиться позумент з позолоти. Козирок кашкета по краях оздоблено двома колосками, вишитими позолотою.
Костюм з напіввовняної тканини світло-сірого кольору, що складається з двобортного кітеля та штанів навипуск без манжет з лампасами і кантом у боковому шві блакитного кольору. Комір кітеля та манжети рукавів оздоблено кантом блакитного кольору. Кітель має шість великих формених ґудзиків. На комірі позолотою вишито орнамент та зображення щита і двох мечів.
Пальто із сукняної тканини світло-сірого кольору, прямого силуету, двобортне, із застібкою на три формені ґудзики золотистого кольору, з відкладним коміром та лацканами. Пілочки з боковими кишенями з клапанами. Комір із натурального каракулю сірого кольору. Рукави вшивні, двошовні, з прямими обшлагами.
Погони нашивні золотистого кольору.
Сорочка навипуск з довгим рукавом білого кольору з вишивкою на комірі золотистого кольору у вигляді листочків та щита і двох мечів.
Сорочка навипуск з коротким рукавом білого кольору з вишивкою на комірі золотистого кольору у вигляді листочків та щита і двох мечів.
Краватка чорного кольору з вишивкою золотистою ниткою у вигляді щита і двох мечів та віночка з листочків.
Шкарпетки літні світло-сірого кольору.
Шкарпетки зимові світло-сірого кольору.
Туфлі шкіряні світло-сірого кольору.
Кашне трикотажне білого кольору.
Для працівників органів прокуратури - жінок, яким присвоєно класні чини, форма одягу така ж, як і для чоловіків, за винятком шкарпеток і кашкета, які замінюються колготками і фетровим капелюшком світло-сірого кольору, та додається спідниця. Спідниця прямого силуету двошовна. На капелюшку кріпиться кокарда золотистого кольору.
Замість двобортного кітеля жінки можуть носити однобортний із застібкою на три формених великих ґудзики.";
у підрозділі "Комплект щоденної форми":
доповнити підрозділ після абзацу третього новим абзацом такого змісту:
"Пальто із сукняної тканини темно-синього кольору, прямого силуету, двобортне, із застібкою на три формені ґудзики золотистого кольору, з відкладним коміром та лацканами. Пілочки з боковими кишенями з клапанами. Комір із натурального каракулю сірого кольору. Рукави вшивні, двошовні, з прямими обшлагами. Погони нашивні темно-сірого кольору.".
У зв’язку з цим абзаци четвертий - дев’ятнадцятий вважати відповідно абзацами п’ятим - двадцятим;
абзаци сьомий - тринадцятий викласти в такій редакції:
"Сорочка навипуск з довгим рукавом білого кольору з вишивкою на комірі золотистого кольору у вигляді листочків та щита і двох мечів.
Сорочка навипуск з коротким рукавом білого кольору з вишивкою на комірі золотистого кольору у вигляді листочків та щита і двох мечів.
Сорочка навипуск з довгим рукавом блакитного кольору з вишивкою на комірі золотистого кольору у вигляді листочків та щита і двох мечів.
Сорочка навипуск з коротким рукавом блакитного кольору з вишивкою на комірі золотистого кольору у вигляді листочків та щита і двох мечів.
Краватка темно-синього кольору з вишивкою золотистою ниткою у вигляді щита і двох мечів та віночка з листочків.
Шкарпетки літні чорного кольору.
Шкарпетки зимові чорного кольору.";
в абзаці п’ятнадцятому слово "штучного" замінити словом "натурального";
абзац дев’ятнадцятий викласти в такій редакції:
"Для працівників органів прокуратури - жінок, яким присвоєно класні чини, форма одягу така ж, як і для чоловіків, за винятком шкарпеток і кашкета, які замінюються колготками і фетровим капелюшком, та додається спідниця. Спідниця прямого силуету двошовна. На капелюшку кріпиться кокарда золотистого кольору.";
в абзаці першому підрозділу "Погони і фурнітура":
у першому реченні слово "світло-сірого" замінити словом "золотистого";
третє речення після слова "білого" доповнити словами "та блакитного";
2) у розділі II:
доповнити розділ після абзацу третього новим абзацом такого змісту:
"Пальто із сукняної тканини темно-синього кольору, прямого силуету, двобортне, із застібкою на три формені ґудзики золотистого кольору, з відкладним коміром та лацканами. Пілочки з боковими кишенями з клапанами. Комір із натурального хутра темно-синього кольору. Рукави вшивні, двошовні, з прямими обшлагами. Погони нашивні темно-сірого кольору із синіми просвітами.".
У зв’язку з цим абзаци четвертий - дев’ятнадцятий вважати відповідно абзацами п’ятим - двадцятим;
останнє речення абзацу шостого викласти в такій редакції: "На комірі прикріплюється орнамент у вигляді гілочки з листочками та емблема у вигляді щита і двох мечів.";
абзаци сьомий, дев’ятий і десятий після слова "Сорочка" доповнити словом "навипуск";
абзаци дванадцятий, тринадцятий і дев’ятнадцятий викласти в такій редакції:
"Шкарпетки літні чорного кольору.
Шкарпетки зимові чорного кольору.";
"Для працівників органів прокуратури - жінок, яким присвоєно класні чини, форма одягу така ж, як і для чоловіків, за винятком шкарпеток і кашкета, які замінюються колготками і фетровим капелюшком, та додається спідниця. Спідниця прямого силуету двошовна. На капелюшку кріпиться кокарда золотистого кольору.".
3. У нормах забезпечення речовим майном працівників органів прокуратури, яким присвоєно класні чини (1392-98-п)
, затверджених зазначеною постановою:
1) у розділі I:
доповнити підрозділ "Комплект парадної форми" після позиції
такою позицією:
доповнити підрозділ "Комплект щоденної форми" після позиції
такою позицією:
2) доповнити розділ II після позиції
такою позицією: