КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 28 лютого 2011 р. N 220
Київ
|
Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для консервації виробничих потужностей промислових підприємств
Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України (
2456-17)
Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для консервації виробничих потужностей промислових підприємств, що додається.
Прем'єр-міністр України
|
М.АЗАРОВ
|
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 28 лютого 2011 р. N 220
ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для консервації виробничих потужностей промислових підприємств
1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Консервація виробничих потужностей промислових підприємств" (далі - бюджетні кошти).
2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінекономрозвитку, а одержувачем бюджетних коштів - державне підприємство "Шахта 2-біс".
Одержувач бюджетних коштів використовує бюджетні кошти згідно з відповідним планом, який погоджується з головним розпорядником бюджетних коштів.
3. Бюджетні кошти з метою консервації ртутного виробництва на державному підприємстві "Шахта 2-біс", забезпечення гідрогеологічного захисту та запобігання виникненню аварійних ситуацій спрямовуються на:
виконання робіт з консервації ртутного виробництва відповідно до проекту переведення державного підприємства "Шахта 2-біс" у режим гідрогеологічного захисту та ліквідації споруд, які не пов'язані з гідрозахистом, а також здійснення заходів, пов'язаних із забезпеченням утримання його цілісного майнового комплексу у режимі сухої консервації;
погашення заборгованості за бюджетними зобов'язаннями минулих років, зареєстрованої в органах Казначейства.
4. Мінекономрозвитку складає план робіт з консервації виробничих потужностей промислових підприємств з поквартальним розподілом і зазначенням обсягів їх фінансування у бюджетному періоді та подає копію зазначеного плану Мінфіну.
5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється у встановленому законом порядку.
Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.
6. Видатки, пов'язані з фінансуванням капітального будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (
1764-2001-п)
(Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374), та Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. N 461 (
461-2011-п)
(Офіційний вісник України, 2011 р., N 32, ст. 1359).
Пріоритетом капітального будівництва є спрямування бюджетних коштів на об'єкти з високим ступенем будівельної готовності.
7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому законодавством.
8. Одержувач бюджетних коштів подає щокварталу не пізніше 10 числа наступного місяця головному розпорядникові бюджетних коштів:
звіт про виконання плану використання бюджетних коштів для затвердження;
звіт про виконання плану заходів з консервації виробничих потужностей промислових підприємств за встановленою головним розпорядником бюджетних коштів формою.
Копії зазначених звітів подаються Мінфіну.
9. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також звітів про виконання паспорта бюджетної програми (у тому числі стосовно результативних показників) та контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються у встановленому законодавством порядку.