МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
внутрішніх справ України
04.11.2003 N 1296
( z0596-04 )
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
13 травня 2004 р.
за N 600/9199
ПОЛОЖЕННЯ
про організацію медичного обслуговування особового складу органів і підрозділів внутрішніх справ та військовослужбовців Національної гвардії України, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та ведення реєстру МВС України цих осіб
1. Відповідно до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (
796-12)
, постанови Кабінету Міністрів України від 9 червня 1997 року N 571 (
571-97-п)
"Про затвердження Положення про організацію і функціонування Державного реєстру України осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", наказу Міністерства охорони здоров'я України від 17.05.97 N 150 (
z0448-97)
"Про затвердження нормативних актів щодо хвороб, при яких може бути встановлений причинний зв'язок з дією іонізуючого випромінення та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС", який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 26 серпня 1997 року за N 448/2252, здійснюються медичне забезпечення особового складу (осіб рядового і начальницького складу та працівників) органів і підрозділів внутрішніх справ, військовослужбовців Національної гвардії України, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та ведення реєстру МВС України цих осіб.
2. Для виконання поставлених завдань передбачаються:
2.1. Медичне обслуговування (амбулаторне, стаціонарне лікування, оздоровлення і реабілітація) особового складу органів внутрішніх справ та військовослужбовців Національної гвардії України, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, здійснювати в порядку, установленому наказом Міністерства охорони здоров'я СРСР від 07.05.87 N 640дск.
2.2. Контроль стану здоров'я осообового складу органів внутрішніх справ та військовослужбовців Національної гвардії України, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, шляхом ведення автоматизованої інформаційної системи персонального обліку цих осіб у реєстрі МВС України, який є складовою частиною Державного реєстру України осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. На кожного постраждалого заповнюються реєстраційна карта, талон обліку даних дозиметрії та кодувальний талон про стан здоров'я, який подається щорічно.
2.3. Аналіз стану здоров'я і його динаміки, обсягу і якості медичної допомоги, що надається постраждалим лікувально-профілактичними закладами Міністерства внутрішніх справ України (далі - МВС).
Підготовка інформаційних та аналітичних матеріалів з цих питань за формами державної звітності, затвердженими наказом Міністерства охорони здоров'я України від 10.07.2007 N 378 (
z1009-07)
"Про затвердження форм звітності з питань охорони здоров'я та інструкцій щодо їхнього заповнення", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 03.09.2007 за N 1009/14276.
2.4. Надання Департаментом медичного забезпечення та реабілітації МВС України консультативно-методичної допомоги лікувально-профілактичним закладам і медичним реабілітаційним центрам МВС України з питань оздоровлення та реабілітації постраждалих унаслідок аварії на ЧАЕС.
2.5. Медичне обслуговування, контроль та аналіз стану здоров’я особового складу органів внутрішніх справ та військовослужбовців Національної гвардії України, пенсіонерів органів внутрішніх справ, внутрішніх військ та Національної гвардії України, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, проводяться медичними працівниками Центральної поліклініки МВС, амбулаторно-поліклінічних закладів головних управлінь, управлінь МВС (далі - ГУМВС, УМВС) в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі та регіональних спеціалізованих медичних бригад ГУМВС у Київській області, УМВС у Волинській, Житомирській, Рівненській та Чернігівській областях.
Начальник Департаменту
медичного забезпечення та
реабілітації МВС України
полковник міліції
|
С.І.Мудрий
|