УВАГА! ДОКУМЕНТ ВТРАЧАЄ ЧИННІСТЬ.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 28 липня 2010 р. N 637
Київ
|
Про затвердження нового складу наглядової ради Національного університету біоресурсів і природокористування та внесення змін до його Статуту
Кабінет Міністрів України постановляє:
2. Внести до Статуту Національного університету біоресурсів і природокористування України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2001 р. N 202 (
202-2001-п)
"Про Національний університет біоресурсів і природокористування України" (Офіційний вісник України, 2001 р., N 10, ст. 408, N 20, ст. 848, ст. 883; 2006 р., N 27, ст. 1936; 2008 р., N 65, ст. 2183, N 84, ст. 2818), зміни, що додаються.
Прем'єр-міністр України
|
М.АЗАРОВ
|
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 28 липня 2010 р. N 637
ЗМІНИ,
що вносяться до Статуту Національного університету біоресурсів і природокористування України ( 202-2001-п )
1. Пункт 2 після слів "Ніжинський агротехнічний інститут (Чернігівська область)," доповнити словами "Український навчально-науковий інститут якості біоресурсів і безпеки життя (Київська область),", після слів "Український навчально-науковий інститут інформаційного і телекомунікаційного забезпечення агропромислової і природоохоронної галузей економіки (м. Київ)," доповнити словами "Український навчально-науково-інноваційний центр новітньої сільськогосподарської техніки і технологій (Київська область),", а слова "науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут "Консервпромкомплекс" (м. Одеса)" замінити словами "науково-дослідний та проектний інститут стандартизації і технологій екобезпечної та органічної продукції (м. Одеса)".
2. Пункт 7 доповнити підпунктом 30 такого змісту:
"30) надавати послуги у сфері ресторанного господарства.".
3. В абзаці другому пункту 30 слова "Заслужений викладач Національного університету біоресурсів і природокористування України", "Заслужений науковий співробітник Національного університету біоресурсів і природокористування України" замінити словами "Заслужений науково-педагогічний (педагогічний) працівник Національного університету біоресурсів і природокористування України", "Заслужений науковий працівник Національного університету біоресурсів і природокористування України".
4. Підпункт 6 пункту 60 після слів "на навчанні" доповнити словами "за погодженням з органами студентського самоврядування".
5. У другому реченні абзацу першого пункту 62 слова і цифри "науково-педагогічні працівники Університету - 75 відсотків загальної чисельності складу вченої ради; інші категорії працівників - 25 відсотків" замінити словами і цифрами "науково-педагогічні працівники Університету - 75 відсотків загальної чисельності делегатів; виборні представники з числа осіб, які навчаються в Університеті, - 10 відсотків; інші категорії працівників - 15 відсотків", а слово "відокремлених" виключити.
6. Пункт 63 викласти в такій редакції:
"63. Для розгляду найважливіших питань діяльності Університету утворюється вчена рада строком до семи років.
Вчену раду Університету очолює голова - ректор Університету. До складу вченої ради входять проректори, директори інститутів, декани факультетів, вчений секретар, директор бібліотеки, головний бухгалтер, керівники органів самоврядування Університету, а також виборні представники, які представляють науково-педагогічних працівників і обираються з числа завідувачів кафедр, професорів, докторів наук, виборні представники, які представляють інших працівників Університету і працюють у ньому на постійній основі. Співвідношення членів вченої ради: науково-педагогічні працівники Університету - не менш як 75 відсотків загальної чисельності складу вченої ради; виборні представники з числа осіб, які навчаються в Університеті, - не менш як 10 відсотків.
Виборні представники обираються конференцією трудового колективу Університету за поданням структурних підрозділів, у яких вони працюють, а виборні представники з числа осіб, які навчаються в Університеті, - вищим органом студентського самоврядування Університету.
Персональний склад вченої ради затверджується наказом ректора Університету.".
7. В абзаці вісімнадцятому пункту 65 після слів "навчально-наукових інститутів" доповнити словом ", факультетів".
8. Доповнити Статут (
202-2001-п)
пунктами 65-1 - 65-3 такого змісту:
"65-1. Вчену раду при директорові навчально-наукового інституту очолює голова - директор інституту. До складу вченої ради входять заступники директора, завідувачі кафедр, керівники органів громадського самоврядування інституту, керівники органів студентського самоврядування інституту, а також виборні представники, які представляють науково-педагогічних працівників і обираються з числа професорів, докторів наук, виборні представники, які представляють інших працівників інституту і працюють у ньому на постійній основі, виборні представники з числа осіб, які навчаються в Університеті. Співвідношення членів вченої ради інституту: науково-педагогічні працівники інституту - не менш як 75 відсотків загальної чисельності складу вченої ради; виборні представники з числа осіб, які навчаються в Університеті, - не менш як 10 відсотків.
Персональний склад вченої ради при директорові інституту затверджує ректор Університету.
Виборні представники обираються органом громадського самоврядування інституту за поданням структурних підрозділів, у яких вони працюють, а виборні представники з числа осіб, які навчаються в Університеті, - вищим органом студентського самоврядування.
65-2. Для розгляду питань навчально-виховної та наукової діяльності факультету утворюється вчена рада факультету. Вчену раду факультету очолює голова - декан факультету. До складу вченої ради факультету входять заступники декана, завідувачі кафедр, керівники органів громадського самоврядування факультету, керівники органів студентського самоврядування факультету, а також виборні представники, які представляють науково-педагогічних працівників і обираються з числа професорів, докторів наук, виборні представники, які представляють інших працівників факультету і працюють на факультеті на постійній основі, виборні представники з числа осіб, які навчаються в Університеті. Співвідношення членів вченої ради факультету: науково-педагогічні працівники факультету - не менш як 75 відсотків загальної чисельності складу вченої ради факультету; виборні представники з числа осіб, які навчаються в Університеті, - не менш як 10 відсотків.
Персональний склад вченої ради факультету затверджує ректор Університету.
Виборні представники обираються органом громадського самоврядування факультету за поданням структурних підрозділів, у яких вони працюють, а виборні представники з числа осіб, які навчаються в Університеті, - вищим органом студентського самоврядування факультету.
Рішення вченої ради факультету вводиться в дію рішенням декана факультету. Рішення вченої ради факультету може бути скасовано вченою радою Університету.
В Університеті можуть утворюватися вчені ради інших структурних підрозділів, повноваження яких визначаються ректором Університету.
65-3. В Університеті утворюються і діють органи студентського самоврядування.
У своїй діяльності органи студентського самоврядування керуються законодавством, рішеннями МОН та цим Статутом.
Студентське самоврядування здійснюється на рівні студентської групи, факультету, інституту, гуртожитку, студентського містечка та Університету, а залежно від контингенту студентів, типу та специфіки факультету, інституту - на рівні курсу, спеціальності, структурних підрозділів Університету.
Вищим органом студентського самоврядування є загальні збори (конференція) осіб, які навчаються в Університеті.".