ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

Х сесія V скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 26 грудня 2006 року                                                                                                     № 163-V

 

 

Про обласний бюджет

на 2007 рік

 

Відповідно до статті 77 Бюджетного кодексу України (2542-3) та статті 43 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні” (280/97-ВР) обласна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Установити загальний обсяг доходів обласного бюджету на 2007 рік у сумі 2156982,0 тис.грн.

Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 1938794,8 тис.грн., спеціального фонду бюджету - в сумі 218187,2 тис.грн. (додаток 1).

 

2. Затвердити загальний обсяг видатків обласного бюджету на 2007 рік у сумі 2157052,6 тис.грн., в тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету - в сумі 1938794,8 тис.грн., та видатків спеціального фонду бюджету - в сумі 218257,8 тис.грн., за функціональною структурою (додаток 2) та головними розпорядниками коштів  (додаток  3).

 

3.Установити розмір оборотної касової готівки обласного бюджету на 2007 рік у сумі 5000 тис.грн.

 

4.Затвердити на 2007 рік:

 

обсяги повернення кредитів до обласного бюджету в сумі 974,6 тис.грн., у тому числі  повернення кредитів до спеціального фонду - в сумі 974,6 тис.грн.;

 

обсяги надання кредитів з обласного бюджету - в сумі 904,0 тис.грн., у тому числі надання кредитів із спеціального фонду - в сумі 904,0 тис.грн. (додаток 4).

 

5. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів (згідно із додатком 5 до цього рішення) на 2007 рік:

 

субвенцій районним, міським (міст обласного значення) бюджетам:

 

- на надання пільг  та субсидій населенню - у сумі 464080,9 тис.грн;

 

- на виплату допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям та інвалідам з дитинства і дітям-інвалідам   - у сумі 472037,6 тис.грн.;

 

- на будівництво житла для військовослужбовців – у сумі 13912,3 тис.грн.;

 

- на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях – у сумі 1765,6 тис.грн.;

 

- на здійснення заходів по передачі житлового фонду та об'єктів соціально-культурної сфери Міністерства оборони України у комунальну власність – у сумі 4000,0 тис.грн.;

 

- на здійснення виплат, визначених Законом України „Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України „Про освіту” педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних закладів”, – у сумі 23791,5 тис.грн.;

 

- на фінансування у 2007 році Програм - переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 року – у сумі 634,5 тис.грн.;

 

- районному бюджету Великобурлуцького району на утримання притулку для неповнолітніх – у сумі 399,7 тис.грн.;

 

- міському бюджету м.Харкова на будівництво та розвиток мережі метрополітену – у сумі 74600,0 тис.грн., та на придбання вагонів для комунального електротранспорту (тролейбусів і трамваїв) – у сумі 15000,0 тис.грн.;

 

- міському бюджету м.Люботина на видатки, пов'язані з навчанням учнів Люботинського обласного інтернату із загальноосвітньою школою І ступеня для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків, у загальноосвітніх школах міської місцевості, відповідно до ст.90, 93 Бюджетного кодексу України - у сумі 329,3 тис.грн.;

 

6. Затвердити  перелік захищених статей видатків загального фонду обласного бюджету на 2007 рік за їх економічною структурою:

 

оплата праці працівників бюджетних установ (код 1110);

нарахування на заробітну плату (код 1120);

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код 1132);

забезпечення продуктами харчування (код 1133);

оплата комунальних послуг та енергоносіїв (1160);

трансферти населенню (код 1340);

трансферти місцевим бюджетам (код 1320).

 

Визначити захищеними видатки обласного бюджету на підготовку кадрів вищими навчальними закладами І-ІV рівнів акредитації (код 1172) на 2007 рік.

 

7.Дозволити головному фінансовому управлінню облдержадміністрації отримувати короткотермінові та середньострокові безвідсоткові позички в управлінні Державного казначейства у Харківській області на покриття тимчасових касових розривів та надати право  підписання відповідних договорів його керівнику.

 

8.  Дозволити обласній державній адміністрації в особі  головного фінансового управління розміщувати тимчасово вільний залишок коштів обласного бюджету на рахунках в комерційних банках для отримання додаткових доходів, визначивши на конкурсних засадах відповідну банківську установу.

 

9. Головним розпорядникам коштів обласного бюджету забезпечити в повному обсязі потребу в асигнуваннях на проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах головним розпорядникам коштів обласного бюджету на 2007 рік (додаток 6).

 

10. Розпорядники коштів обласного бюджету мають право брати бюджетні зобов’язання та здійснювати відповідні видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих на облік в органах Державного казначейства України.

Зобов’язання, взяті розпорядниками коштів обласного бюджету без відповідних бюджетних асигнувань, не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов’язань є бюджетним правопорушенням.

Будь-які видатки, пов’язані з утриманням бюджетних установ, можуть здійснюватися розпорядниками коштів обласного бюджету у разі, коли відсутня прострочена заборгованість із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії.

 

11. Установити, що керівники бюджетних установ, які фінансуються з обласного бюджету, утримують чисельність та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів та фактично одержаних обсягів валових доходів.

 

12. Установити, що допущення нецільового використання бюджетних коштів у поточному чи минулому роках має наслідком:

для розпорядників бюджетних коштів - зменшення асигнувань цим розпорядникам на суму коштів, що витрачені не за цільовим призначенням;

для одержувачів бюджетних коштів - повернення коштів у сумі, що витрачена не за цільовим призначенням, у дохід відповідних бюджетів.

 

13. Встановити, що видатки на надання довгострокових пільгових кредитів:

- індивідуальним сільським забудовникам проводяться в межах та за рахунок надходження коштів від повернення кредитів обласним фондом індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім” через Головне управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації;

- молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам проводяться в межах та за рахунок надходження коштів від повернення кредитів Харківським регіональним відділенням державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву через Головне управління житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації.

Фінансування на сплату відсотків АКБ ”Укрсоцбанк” за обслуговування пільгових кредитів, наданих членам житлово-будівельних кооперативів, проводиться за рахунок надходження коштів від повернення кредитів житлово-будівельними кооперативами “Печеніжець” та “Первомай-1”.

 

14. Встановити, що кошти додаткової дотації з Державного бюджету України на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів буде розподілена за результатами виконання бюджету за І півріччя 2007 року з врахуванням показників середньої забезпеченості видатків на виконання делегованих повноважень.

 

15. Взяти до відома, що відповідно до Закону України „Про Державний бюджет України на 2007 рік” (489-16) кошти цільових субвенцій з Державного бюджету України будуть розподілені між бюджетами районів і міст обласного значення після затвердження Кабінетом Міністрів України відповідних порядків надання та використання субвенцій, а також їх розподілу за об’єктами.

 

16. Доручити обласній державній адміністрації спільно з профільною комісією обласної ради визначити перелік робіт з охорони і раціонального використання земель, обсяги видатків, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок надходжень до обласного бюджету від відшкодування втрат  сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, та провести розподіл коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища по напрямах їх використання і подати  на розгляд сесії обласної ради.

 

17. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету (Чуб Л. М.).

 

 

Голова обласної ради                                                        В. Салигін