ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

___  сесія  VІI скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

ПРОЕКТ

 

Від  _____________  2017 року                                                                       № ___-VІI

 

Про подовження трудових відносин з Олефіренком Андрієм Володимировичем, директором КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ШКОЛА ВИЩОЇ СПОРТИВНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ»

 

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 23, 24 Кодексу законів про працю України, рішення обласної ради від 14 квітня 2016 року № 138-VІІ «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та визнання деяких рішень обласної ради такими, що втратили чинність», на підставі звернення Олефіренка Андрія Володимировича обласна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Подовжити трудові відносини на умовах контракту з Олефіренком Андрієм Володимировичем, директором КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ШКОЛА ВИЩОЇ СПОРТИВНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ», строком на ___ років.

 

2.         Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради: з питань молодіжної політики, спорту та туризму (Мураєва В.О.); з питань спільної власності територіальних громад області (Гасан Л.М.).

 

 

 

Голова обласної ради                                                                                           С. Чернов

 

 

 

 

Розробник: управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради, 705-32-88