ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

ХІІ  сесія  VІI  скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Від 31 серпня 2017 року                                                                               529-VІI

 

Про подовження трудових відносин із Верхолою Степаном Васильовичем, директором Харківського комунального видавництва  «ОРИГІНАЛ»

 

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 23, 24 Кодексу законів про працю України, рішення обласної ради від 14 квітня 2016 року № 138-VІІ «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та визнання деяких рішень обласної ради такими, що втратили чинність», на підставі заяви Верхоли Степана Васильовича обласна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Подовжити трудові відносини на умовах контракту із Верхолою Степаном Васильовичем, директором Харківського комунального видавництва «ОРИГІНАЛ», строком на 1 рік.

 

2.         Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради: з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації (Гусаров О.С.); з питань спільної власності територіальних громад області (Гасан Л.М.).

 

 

 

Голова обласної ради                                                                                           С. Чернов