ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення обласної ради «Про внесення змін до

Програми економічного і соціального розвитку Харківської області

на 2017 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 08 грудня 2016 року № 329-VIІ (зі змінами)»

 

 

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта

 

Прийняття рішення обласної ради полягає в необхідності внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2017 рік (далі – Програма), затвердженої рішенням обласної ради від 08 грудня 2016 року № 329-VIІ (зі змінами).

 

2. Цілі і завдання прийняття акта

 

Коригування таблиці по галузі «Житлово-комунальне господарство» частини V «Капітальні вкладення на об’єкти соціально-економічного значення у 2017 році» Програми направлені на необхідність забезпечення фінансування та здійснення заходів з капітального ремонту об’єктів м. Зміїв.

 

3.  Загальна характеристика та основні положення акта

 

У  пунктах 49, 50, 51, 52 ПЕРШОЧЕРГОВИХ ЗАХОДІВ таблиці по галузі «Житлово-комунальне господарство» частини V «Капітальні вкладення на об’єкти соціально-економічного значення у 2017 році» змінюється розпорядник коштів, а саме Департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації на Зміївську районну державну адміністрацію.

 

4. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання

 

Розроблення стратегічних документів економічного і соціального розвитку регулюється Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України».

 

5. Фінансово-економічне обґрунтування

 

Прийняття рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2017 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 08 грудня 2016 року № 329-VIІ (зі змінами)», не потребує додаткового фінансування.

 

 

 

Заступник директора Департаменту

економіки і міжнародних відносин

Харківської обласної державної

адміністрації – начальник управління

аналітики, прогнозування

та зведення інформації                                                                                    І.В. Коновалова