ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

ХLІ сесія V скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Від 29 квітня 2009 року                                                                          1219-V

 

Про передачу в оренду об’єктів спільної

власності територіальних громад

сіл, селищ, міст області

 

            Відповідно до Закону України Про оренду державного та комунального майна ( 2269-12 ), статті 73 Закону України Про Державний бюджет України на 2009 рік( 835-17 ) та статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні (280-97/ВР)обласна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.      Передати в оренду об’єкти спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області згідно з додатками 1, 2. (р1219_5_д1) (р1219_5_д2)

2.      Доручити голові обласної ради укласти договори оренди стосовно об’єктів, зазначених у додатках до цього рішення, у встановленому законодавством порядку.

3.      Надати дозвіл комунальним підприємствам, установам, організаціям на укладання договорів оренди стосовно об’єктів, зазначених у додатку  2 до цього рішення (р1219_5_д2), у встановленому законодавством порядку.

4.      Конкурсній комісії з передачі в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області вжити заходів щодо організації та проведення конкурсів на право оренди стосовно об’єктів, зазначених у додатках до цього рішення.

     5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань спільної власності територіальних громад області (Александрович Ю.К.).

 

 

 

Голова обласної ради                                                                                        С. Чернов