ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

ХLІ сесія V скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Від 29 квітня 2009 року                                                                          1223-V

 

 

Про призначення Козіч Ольги Василівни на посаду завідувачки Державного підприємства закладу охорони здоров’я «Аптека № 15»

 

            Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (280-97/ВР), Кодексу законів про працю України ( 322-08 ), рішення обласної ради від 15 грудня 2006 року № 130-V «Про порядок управління майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області” (р130-5) (зі змінами), на підставі заяви Козіч Ольги Василівни обласна рада

 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.         Призначити Козіч Ольгу Василівну на посаду завідувачки Державного підприємства закладу охорони здоров’я «Аптека № 15» на умовах контракту з випробувальним строком 3 місяці.

 

2.         Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства (Святаш В.М.) та з питань спільної власності територіальних громад області (Александрович Ю.К.).

 

 

 

 

Голова обласної ради                                                                                           С. Чернов