ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

ХХІ сесія VІІ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Від 15 серпня 2019 року                                                                          1089-VІІ

 

Про призначення Підберезкіної Тетяни Євгенівни на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ»

 

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення обласної ради від 30 серпня 2018 року № 793-VІІ «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та визнання деяких рішень обласної ради такими, що втратили чинність» (зі змінами), враховуючи рішення конкурсної комісії з обрання директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ», обласна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Призначити ПІДБЕРЕЗКІНУ Тетяну Євгенівну на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» як таку, що пройшла за конкурсом, на умовах контракту строком на 2 роки.

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради: з питань науки, освіти та духовності (В. ЗВЄРЄВ); з питань спільної власності територіальних громад області (Л. ГАСАН).

 

 

 

Голова обласної ради                                                                                           С. ЧЕРНОВ