ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

ХХІ сесія VІІ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Від 15 серпня 2019 року                                                                          1107-VІІ

 

Про обрання представників  громадськості

до поліцейської комісії

          

Відповідно до частини 2 статті 43, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 51 Закону України „Про Національну поліцію”, пункту 8 розділу II Порядку діяльності поліцейських комісій, затвердженого наказом МВС України від 25 грудня 2015 року № 1631, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 14 січня 2016 року № 49/28179, листа Головного управління Національної поліції в Харківській області від 31 травня 2019 року № 3490/119/01/12-2019, з метою забезпечення прозорого добору (конкурсу) і просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, встановлення їх відповідності посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції,  на підставі рекомендацій постійної комісії обласної ради з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю  обласна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Обрати до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Харківській області наступних представників громадськості:

1.1. Русецького Анатолія Анатолійовича. 

1.2.  Сосницького Антона Олексійовича.

 

2. Направити дане рішення до Головного управління Національної поліції в Харківській області та Національної поліції України.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з  правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю (А. РУСЕЦЬКИЙ). 

 

 

Голова обласної ради                                                                      С. ЧЕРНОВ