ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

_____ сесія  VІІI скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЄКТ

 

Від  _____________  2021 року                                                                 № ___-VІІI

 

Про призначення Вінника Анатолія Івановича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ РОСІЙСЬКИЙ  ДРАМАТИЧНИЙ  ТЕАТР ІМЕНІ О.С. ПУШКІНА»

 

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 23, 24 Кодексу законів про працю України, статті 21 Закону України «Про культуру», пунктів 5.15, 5.16 додатку 4 до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 15 жовтня 2020 року № 1364-VІІ, на підставі рішення конкурсної комісії з обрання керівника КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ РОСІЙСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ О.С. ПУШКІНА» від 04.08.2021, враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій обласної ради: з питань спільної власності територіальних громад області (від __ _______ 2021 року); з питань молодіжної політики, культури, спорту та туризму ( __ від __ ________ 2021 року), обласна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.    Призначити ВІННИКА Анатолія Івановича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ РОСІЙСЬКИЙ  ДРАМАТИЧНИЙ  ТЕАТР ІМЕНІ О.С. ПУШКІНА» як такого, що переміг у конкурсі, на умовах контракту строком на 5 років.

 

2.       Доручити голові обласної ради укласти контракт із ВІННИКОМ Анатолієм Івановичем.

3.       Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради: з питань молодіжної політики, культури, спорту та туризму (Віталій ГАГАРІН); з питань спільної власності територіальних громад області (Ганна КУЗНЕЦОВА).

 

 

 

Голова обласної ради                                            Тетяна ЄГОРОВА-ЛУЦЕНКО

 

 

 

Розробник: управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради, 705 32 88