ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

 

Про хід виконання у 2021 році соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя у Харківській області на 2019 – 2023 роки,  затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2018 року № 819-VІI (зі змінами).

 

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта

Проєкт рішення обласної ради (далі – Проєкт рішення) розроблено на виконання пункту 7 соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя у Харківській області на 2019 – 2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2018 року № 819-VІI (зі змінами) та відповідно до рекомендацій Харківської обласної ради.

 

2. Мета проекту рішення

Проєктом рішення планується схвалення депутатами Харківської обласної ради виконання у 2021 році соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя у Харківській області на 2019 – 2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2018 року № 819-VІI (зі змінами).

 

3. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання.

Цей проєкт рішення ґрунтується на нормах Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Реалізація проєкту рішення не потребує додаткових матеріальних та інших витрат.

 

5. Запобігання корупції

У проєкті рішення відсутні правила і процедури, які можуть містити ризики вчинення корупційних правопорушень. Громадська антикорупційна експертиза не проводилася.

 

6. Громадське обговорення

Проєкт рішення не потребує громадського обговорення.

 

 

Начальник Управління                                                       Костянтин АНАНЧЕНКО

 

«___»____________ 2021 р.