ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

XIV сесія ХХІV скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Від 23 березня 2004 року

 

 

 

Про створення  єдиного обласного

тендерного комітету з організації та

здійснення процедур закупівель

товарів, робіт і послуг за кошти

обласного бюджету

 

           

 

Згідно із Законом України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” (1490-14), постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року № 1469 “Про організаційні заходи щодо функціонування системи державних закупівель” (1469-2000-п), наказом Міністерства економіки України від 26 грудня 2000 року № 280 “Про затвердження Положення про порядок створення та головні функції тендерних комітетів щодо організації та здійснення  процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти”, з метою створення конкурентного середовища у цій сфері, забезпечення прозорості процедур закупівель і досягнення оптимального та раціонального використання державних коштів, на підставі статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” (280/97-ВР) обласна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.      Утворити єдиний обласний тендерний комітет з організації та здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за кошти обласного бюджету та затвердити його персональний склад (додаток 1). (р14-5/4-д1)

 

2.      Затвердити Положення про єдиний  обласний  тендерний комітет з організації та здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за кошти обласного бюджету (додаток 2). (р14-5/4-д2)

 

 

3.      Затвердити Перелік окремих категорій товарів, робіт і послуг, процедури закупівель яких за кошти обласного бюджету організує і здійснює єдиний обласний тендерний комітет, і доручити йому проводити торги на закупівлю цих товарів, робіт і послуг при очікуваній вартості закупівель товарів і послуг, яка дорівнює або перевищує суму, еквівалентну 5 тис. євро, а робіт -  100 тис. євро. (додаток 3). (р14-5/4-д3)

 

4.      Уповноважити голову єдиного обласного тендерного комітету з організації та здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за кошти обласного бюджету підписувати від імені обласної ради договори про закупівлю товарів, робіт і послуг за кошти обласного бюджету.

 

5.      Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету (М.К.Вишневська).

 

 

 

 

Голова обласної ради                             О. Колєснік