ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

V сесія VI скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Від  21 квітня 2011 року                                                                                   143-VI

 

 

Про передачу в оренду об’єктів спільної

власності територіальних громад

сіл, селищ, міст області

 

            Відповідно до Закону України „Про оренду державного та комунального майна(2269-12) та статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні(280/97-ВР) обласна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.      Передати в оренду об’єкти спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області згідно з додатком. (143_6_д)

2.      Надати дозвіл комунальному підприємству на укладання договору оренди стосовно об’єкта, зазначеного у додатку до цього рішення, у встановленому чинним законодавством України порядку.

3.      З метою визначення єдиного оператора, який здійснюватиме управління спортивним комплексом в рамках підготовки до проведення матчів фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року, оголосити  конкурс на право оренди цілісного майнового комплексу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ОБЛАСНИЙ СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС «МЕТАЛІСТ», розташованого за адресою: м. Харків, вул. Плеханівська, 65, - після завершення реконструкції, введення об’єкта в експлуатацію та  відпрацювання механізму визначення єдиного оператора з учасниками змішаних капітальних вкладень у реконструкцію спортивного комплексу.

4.      Доручити голові обласної ради укласти договір оренди стосовно об’єктів, зазначених у цьому рішенні та додатку до нього, у встановленому чинним законодавством України порядку.

5.      Конкурсній комісії з передачі в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області вжити заходів щодо організації та проведення конкурсів на право оренди стосовно об’єктів, зазначених у цьому рішенні та додатку до нього.

6.      Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань спільної власності територіальних громад області (Чехунов М.В.).

 

 

 

Голова обласної ради                                                                             С. Чернов