ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

V сесія VІ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 21 квітня 2011 року                                                                           141-VI

 

Про впорядкування мережі

вищих педагогічних навчальних

закладів комунальної форми власності

 

Відповідно до статей 20, 27 Закону України «Про вищу освіту» (2984-14), статей 87, 90 Бюджетного кодексу України (2456-17) та статті 43 «Про місцеве самоврядування в Україні» (280/97-ВР) обласна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Порушити клопотання перед Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України про виключення Красноградського педагогічного коледжу Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди та Балаклійського педагогічного коледжу Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди зі складу Харківського національного педагогічного університету імені  Г.С.  Сковороди.

 

2. Харківській обласній державній адміністрації здійснити попередні підготовчі заходи щодо введення вищеназваних педагогічних коледжів до структури Харківського гуманітарно-педагогічного інституту та забезпечити збереження майна, чисельності  студентів,  викладачів та  працівників.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради: з питань науки, освіти, культури, історичної спадщини, духовності та національних меншин (Дулуб Л.М.) та з питань спільної власності територіальних громад області (Чехунов М.В.).

 

 

 

Голова обласної ради                                                                                С. Чернов