ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

VІІ сесія VІ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Від 18 серпня 2011 року                                                                    240-VI

 

 

Про надання в користування мисливських угідь,

припинення права користування мисливськими угіддями

та про внесення відповідних змін

до рішення обласної ради від 29 вересня 1998 року

«Про надання в користування мисливських

угідь» (із змінами та доповненнями) та додатків до нього

 

         Розглянувши подання Харківського  обласного  управління  лісового та мисливського  господарства, відповідно до статті 15 Закону України «Про тваринний світ»,  статей  9,  22, 23 Закону України «Про мисливське господарство та полювання»,  статті  75  Лісового  кодексу  України,  статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  обласна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Надати мисливські угіддя площею 14726,8 га в межах Великобурлуцького району строком до 2035 року Великобурлуцькій районній громадській організації мисливців і рибалок “БЕРІЗКИ” (ВРГОМР “Берізки”), припинивши право  користування мисливськими угіддями Харківської обласної організації УТМР.

 

2. Надати мисливські угіддя площею 4340,45 га в межах Балаклійського району строком до 2059 року Балаклійській районній громадській організації товариству мисливців та рибалок «Лотос» (БРГОТМР “Лотос”), припинивши право  користування мисливськими угіддями Харківської обласної організації УТМР.

 

3.  Надати мисливські угіддя  площею 8246,0 га, у тому числі: в межах  Вовчанського району 1003,0 га, Печенізького району 7197,0 га та Чугуївського району 46,0 га - строком до 2059 року в користування Товариству з обмеженою відповідальністю "Святобор" (ТОВ "Святобор"), припинивши право  користування мисливськими угіддями Державного підприємства "Мисливське господарство "Печеніги".

 

4. Надати мисливські угіддя площею 8889,3 га в межах  Вовчанського району строком до 2030 року товариству з обмеженою відповідальністю "Природоохоронне підприємство "Ізбитське-2" (ТОВ "ПП "Ізбитське-2"), припинивши право  користування мисливськими угіддями Державного підприємства "Мисливське господарство "Печеніги".

5. Надати мисливські угіддя  площею 7883,0 га в межах Вовчанського району строком до 2059 року в користування Приватному підприємству "Мисливське господарство "Гремячий Ключ" (ПП"МГ"Гремячий ключ"), припинивши право  користування мисливськими угіддями Державного підприємства "Мисливське господарство "Печеніги".

6. У звязку з відмовою від користування державного підприємства "Мисливське господарство "Печеніги" віднести мисливські угіддя загальною площею 7307,7 га до мисливських угідь державного мисливського резерву.

 

7. Внести відповідні зміни до додатків №№ 1-5 до рішення обласної ради від 29 вересня 1998 року «Про надання в користування мисливських угідь» (із змінами та доповненнями), виклавши їх у новій редакції (додається).

 

8. ВБРГОТМР "Берізки", БРГОТМР “Лотос”, ТОВ "Святобор",         ТОВ "ПП "Ізбитське-2", ПП "МГ "Гремячий ключ" забезпечити  у наданих  цим  рішенням  угіддях  проведення  мисливського впорядкування, а також усіх  необхідних  заходів,  передбачених  Законом  України  «Про  мисливське  господарство  та  полювання» і Законом України “Про природно-заповідний фонд”.

 

         9. Харківському обласному управлінню лісового та мисливського господарства:

              - розірвати договір про умови ведення мисливського господарства з ДП "МГ "Печеніги";

            - укласти  договора про  умови  ведення  мисливського  господарства  з ВБРГОТМР "Берізки", БРГОТМР “Лотос”, ТОВ "Святобор", ПП "МГ "Гремячий ключ" і внести зміни до договорів про умови ведення мисливського господарства, укладених з Харківською обласною організацією УТМР, ТОВ "ПП "Ізбитське-2", та забезпечити контроль за їх виконанням.

 

10.  Пункти 3-5 набирають чинності з 01.10.2011року.

 

11. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування (Овчаренко С.І.).

 

 

 

Голова обласної ради                                                               С. Чернов