ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

XVІІI  сесія  VІI  скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 06 грудня 2018 року                                                                               825-VІI

 

Про затвердження обласної

Програми надання підтримки

учасникам антитерористичної

операції та операції Об’єднаних сил

для будівництва житла в Харківській

області на 2019 – 2021 роки

 

З метою забезпечення належної соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, створення умов для будівництва житла в Харківській області, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», на підставі статей 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» обласна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Затвердити обласну Програму надання підтримки учасникам антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил для будівництва житла в Харківській області на 2019 – 2021 роки (далі – Програма), що додається.

 

2. Доручити Харківській обласній державній адміністрації:

2.1. Щороку під час формування проекту обласного бюджету передбачати кошти на реалізацію Програми виходячи з фінансових можливостей бюджету.

2.2. Розробити Порядок використання коштів обласного бюджету з метою надання підтримки учасникам антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил для будівництва житла в Харківській області і внести його на розгляд обласної ради.

 

3. Рекомендувати районним радам та міським радам міст обласного значення затвердити відповідні програми.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради: з питань промисловості, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та будівництва (Стронов А.О.); з питань бюджету (Немикіна Л.П.).

 

 

 

Голова обласної ради                                                                      С. Чернов