ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проєкту рішення обласної ради «Про внесення змін до

Програми економічного і соціального розвитку Харківської області

на 2020 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1129-VIІ (зі змінами)»

 

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта

 

Прийняття рішення обласної ради полягає в необхідності внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік (далі – Програма), затвердженої рішенням обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1129-VIІ (зі змінами).

 

2. Цілі і завдання прийняття акта

 

Викладання таблиць по галузях «Охорона здоров’я», «Житлово-комунальне господарство» частини V «Перелік інвестиційних проєктів, які планується реалізувати у 2020 році» Програми у новій редакції направлені на планування фінансування заходів та здійснення робіт з будівництва, реконструкції, капітальних ремонтів та виготовлення проектно-кошторисної документації.

 

3.  Загальна характеристика та основні положення акта

 

Таблиці по галузях «Охорона здоров’я», «Житлово-комунальне господарство» частини V «Перелік інвестиційних проєктів, які планується реалізувати у 2020 році» Програми викладаються у нових редакціях.

 

4. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання

 

Розроблення стратегічних документів економічного і соціального розвитку регулюється Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України».

 

5. Фінансово-економічне обґрунтування

 

Прийняття рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1129-VIІ (зі змінами)», потребує фінансування відповідно до проекту рішення.

 

 

 

Директор Департаменту економіки

і міжнародних відносин Харківської

обласної державної  адміністрації                                        Антон КОЗЛОКОВ