ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проєкту рішення обласної ради «Про затвердження Проєкту організації зон санітарної охорони водозабору ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОЛОС» у смт Пересічне Дергачівського району Харківської області (свердловини №№ 1, 2 родовища питних підземних вод «Пересічне»)»

 

 

До обласної ради звернулось ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОЛОС» (далі – товариство) із клопотанням про затвердження проєкту організації зон санітарної охорони водозабору ПРАТ «КОЛОС», який розташований по вул. Центральній, 1 у смт Пересічне Дергачівського району Харківської області (далі – проєкт).

Товариство використовує надра для господарсько-питного водопостачання та виробничих потреб.

Згідно з пунктом 8 статті 81 Водного кодексу України до компетенції обласних рад у галузі регулювання водних відносин на їх території належить затвердження проєктів зон санітарної охорони господарсько-питних водозаборів.

Статтею 113 Земельного кодексу України передбачено, що зони санітарної охорони створюються навколо об'єктів, де є підземні та відкриті джерела водопостачання, водозабірні та водоочисні споруди, водоводи, об'єкти оздоровчого призначення та інші, для їх санітарно-епідеміологічної захищеності.

Надані товариством документи вимогам законодавства відповідають.

Проєкт рішення підготовлено відповідно до статті 81 Водного кодексу України та статей 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 

 

 

Заступник начальника управління

з питань комунальної власності,

начальник відділу з питань

природокористування та земельних

відносин виконавчого апарату                                                                 Ілля КРЮЧКОВ