ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

VІІ сесія VІІI скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Від 23 вересня 2021 року                                                                               230-VIII

 

Про оголошення конкурсів на посади керівників закладів освіти, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

 

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 26 Закону України «Про освіту», статті 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», додатку 6 до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 15 жовтня 2020 року № 1364-VІІ, враховуючи рішення постійної комісії обласної ради з питань спільної власності територіальних громад області (протокол № 12 від 19 серпня 2021 року), обласна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.         Оголосити конкурси на посади:

          керівника КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА № 7» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ;

-          керівника КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЗЕЛЕНОГАЙСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

 

2.         Документи від кандидатів на зайняття посади керівників закладів освіти, зазначених у пункті 1 цього рішення, приймати 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

 

3. Доручити голові обласної ради:

3.1. Забезпечити  опублікування в засобах масової інформації оголошення про проведення конкурсів на посади керівників закладів освіти, зазначених у пункті 1 цього рішення.

3.2. Забезпечити розміщення оголошення щодо проведення конкурсів на офіційному вебсайті Харківської обласної ради та офіційних сайтах закладів освіти, зазначених у пункті 1 цього рішення.

3.3. Сформувати та затвердити склад конкурсних комісій з обрання керівників закладів освіти, зазначених у пункті 1 цього рішення.

3.4. Внести кандидатури претендентів на посади керівників закладів освіти, зазначених у пункті 1 цього рішення, відповідним конкурсним комісіям.

3.5. Внести кандидатури осіб, які перемогли у конкурсах на посади керівників закладів освіти, зазначених у пункті 1 цього рішення, на розгляд обласної ради на пленарному засіданні сесії для призначення в установленому порядку.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради: з питань науки, освіти та духовності (Галина КУЦ); з питань спільної власності територіальних громад області (Ганна КУЗНЕЦОВА).

 

 

 

Голова обласної ради                                                        Тетяна ЄГОРОВА-ЛУЦЕНКО