ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

____ сесія VІІІ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

ПРОЄКТ

 

Від «___»____________ 2021 року                                                             № ___-VІІI

 

 

Про структуру виконавчого

апарату обласної ради

 

Відповідно до статей 43, 55, 58 та 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за поданням голови обласної ради, з метою забезпечення реалізації завдань, що стоять перед органами місцевого самоврядування у процесі реформування місцевого самоврядування, для вдосконалення роботи виконавчого апарату обласної ради у процесі забезпечення здійснення радою повноважень, наданих їй Конституцією України  та законами, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань антикорупційної та регуляторної політики, законності, боротьби зі злочинністю, регламенту та місцевого самоврядування від ___ _______ 2021 року, обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Встановити чисельність виконавчого апарату обласної ради у кількості  95 одиниць.

 

2. Затвердити структуру виконавчого апарату обласної ради у межах загальної чисельності виконавчого апарату обласної ради, визначеної у пункті 1 цього рішення (додається).

 

3. Визнати такими, що втратили чинність, рішення обласної ради від 24 грудня 2020 року № 38-VІІІ «Про структуру виконавчого апарату обласної ради», від 25 листопада 2021 року № 322- VІІІ «Про упорядкування структури виконавчого апарату обласної ради».

 

 

Голова обласної ради                                                    Тетяна ЄГОРОВА-ЛУЦЕНКО

 

 

Розробник: виконавчий апарат обласної ради, 700 34 18