ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

VI сесія VI скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Від 16 червня 2011 року                                                                         186-VI      

 

Про затвердження Порядку відрахування до загального фонду обласного бюджету  частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об`єднань та форми Розрахунку частини чистого прибутку (доходу),  що підлягає сплаті до загального фонду обласного бюджету  за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності

 

 

Відповідно до статті 69 Бюджетного кодексу України, на підставі статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" обласна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити Порядок відрахування до загального фонду обласного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об`єднань, додається.

 

2. Затвердити форму Розрахунку частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до загального фонду обласного бюджету за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності, додається.

 

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення обласної ради від 03 квітня 2007 року № 200-V "Про затвердження Порядку і нормативу відрахування до загального фонду обласного бюджету частини прибутку господарських організацій, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області або у статутних фондах яких є частка спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області".

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету (Немикіна Л.П.).

 

 

Голова обласної ради                                                                   С. Чернов