ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ПОСТАНОВА
від 29 вересня 2014 року № 1336

Про реєстрацію довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

( Щодо скасування реєстрації див. Постанови Центральної виборчої комісії № 1412 від 01.10.2014 (v1412359-14) № 1456 від 03.10.2014 (v1456359-14) № 1509 від 07.10.2014 (v1509359-14) № 1538 від 08.10.2014 (v1538359-14) № 1539 від 08.10.2014 (v1539359-14) № 1541 від 08.10.2014 (v1541359-14) № 1578 від 09.10.2014 (v1578359-14) № 1667 від 13.10.2014 (v1667359-14) № 1809 від 15.10.2014 (v1809359-14) № 1959 від 21.10.2014 (v1959359-14) № 1962 від 21.10.2014 (v1962359-14) № 1999 від 22.10.2014 (v1999359-14) № 2000 від 22.10.2014 (v2000359-14) № 2024 від 23.10.2014 (v2024359-14) № 2028 від 23.10.2014 (v2028359-14) № 2050 від 24.10.2014 (v2050359-14) № 2136 від 08.11.2014 (v2136359-14) )
До Центральної виборчої комісії надійшли подання кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, разом з іншими документами щодо реєстрації їх довірених осіб.
Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Закону України "Про вибори народних депутатів України" (4061-17) .
Враховуючи викладене, відповідно до пункту 11 частини другої статті 30, частини другої статті 75, частин третьої - п’ятої статті 76 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (4061-17) , керуючись статтями 11 - 13, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" (1932-15) , Центральна виборча комісія постановляє:
1. Зареєструвати довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, згідно з додатками 1 - 24.
2. Видати посвідчення встановленого зразка відповідним довіреним особам кандидатів у народні депутати України.
3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.
Голова
Центральної виборчої комісії
М.ОХЕНДОВСЬКИЙ
Додаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 вересня 2014 року № 1336

ПЕРЕЛІК

довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Вінницької області

Номер одномандатного виборчого округу
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України
11
Максимчук Борис Анатолійович
Гіломей Руслан Петрович
Огірчук Тетяна Михайлівна
Панькевич Василь Миколайович
Поплавський Олександр Анатолійович
Кузін Олег Володимирович
Поплавська Анна Анатоліївна
Шолота Сергій Васильович
12
Сітарський Сергій Миколайович
Арьков Борис Володимирович
Паламарчук Валентина Іванівна
Сухань Сергій Степанович
14
Білоіван Володимир Олександрович
Міщук Сергій Леонідович
Дикий Микола Борисович
Драчук Ігор Володимирович
Онопенко Василь Васильович
Крицький Олександр Ігорович
15
Вовк Василь Васильович
Вельган Валентина Михайлівна
Луговський Володимир Миколайович
Стасюк Людмила Андріївна
Кудіяров Вадим Ігорович
Артюхов Олексій Олександрович
Котов Денис Якович
Сікорський Сергій Леонідович
16
Вороненко Олексій Володимирович
Пешко Володимир Вікторович
Турчак Василь Іванович
Турчак Володимир Васильович
Сірант Володимир Володимирович
Савицька Ірина Юріївна
17
Кучер Микола Іванович
Білозір Лариса Миколаївна
Бойко Сергій Сергійович
Яковенко Леся Григорівна
Шостак Юрій-Януарій Васильович
Головашич Людмила Володимирівна
Крук Людмила Михайлівна
18
Якименко Костянтин Вячеславович
Фльора Ігор Якович
Секретар засідання
Центральної виборчої комісії
Ю.ШВЕЦЬ
Додаток 2
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 вересня 2014 року № 1336

ПЕРЕЛІК

довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Волинської області

Номер одномандатного виборчого округу
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України
19
Головатий Сергій Петрович
Тетерський Віталій Юрійович
Оніщук Андрій Юрійович
Гейник Олексій Володимирович
20
Карпюк Роман Петрович
Панасюк Михайло Володимирович
Пащук Василь Іванович
Філіпчук Віталій Васильович
Саєвич Володимир Михайлович
Бочковський Валентин Дмитрович
21
Гетьман Михайло Олександрович
Лукашук Олександр Євгенійович
Чашук Юрій Гнатович
Ясинська Надія Євгенівна
Івасюк Валерій Петрович
Новіков Олександр Володимирович
Тетерський Віталій Юрійович
22
Пустовіт Григорій Олександрович
Козюра Андрій Григорович
Назарук Валентина Петрівна
Чебелюк Ірина Іванівна
23
Кирда Людмила Федорівна
Гапонюк Микола Миколайович
Старчук Віра Петрівна
Чирко Галина Олександрівна
Секретар засідання
Центральної виборчої комісії
Ю.ШВЕЦЬ
Додаток 3
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 вересня 2014 року № 1336

ПЕРЕЛІК

довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Дніпропетровської області

Номер одномандатного виборчого округу
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України
24
Шикуленко Олександр Віталійович
Зубченко Станіслав Анатолійович
25
Горник Андрій Володимирович
Батуєв Олександр Валерійович
Булава Владіслав Сергійович
Ярцев Володимир Анатолійович
Котов Владислав Володимирович
Сакович Артем Васильович
Телегіна Валерія Іванівна
Руденко Ігор Іванович
Аксютін Костянтин Володимирович
Бут Андрій Михайлович
Шустов Євген Федорович
26
Лінчевський Ігор Вячеславович
Скороход Едуард Миколайович
Чеберда Олексій Григорович
Атаманова Вікторія Василівна
Кривенко Євген Юрійович
Кукленко Сергій Костянтинович
27
Баско Андрій Валентинович
Воротилова Єлизавета Геннадіївна
Лифар Тетяна Іванівна
28
Кожушко Микола Миколайович
Петров Олександр Вікторович
Козлов Юрій Романович
Бойко Марія Олександрівна
Фільченко Микола Миколайович
29
Дзоз Микола Оникійович
Богомаз Костянтин Юхимович
Дзоз Олександр Анатолійович
Пирха Алла Василівна
Москаленко Роман Анатолійович
Папук Олексій Валерійович
Цибульник Олексій Валентинович
31
Габріадзе Мерабі Рубенович
Кузьменко Тетяна Олексіївна
Мала Ксенія Володимирівна
Шишов Дмитро Володимирович
32
Черствий Геннадій Борисович
Грунін Іван Юрійович
Дмитрієва Наталія Юріївна
Плакса Дмитро Олександрович
33
Бабенко Ольга Володимирівна
Гуляєва Олена Павлівна
Петріга Сергій Анатолійович
Толстогузов Борис Олексійович
Макаренко Олександр Юрійович
Макаренко Наталія Анатоліївна
Третяченко Олександр Володимирович
34
Міщенко Віктор Іванович
Білокінь Анатолій Миколайович
Літвінова Олена Миколаївна
Таранець Ірина Миколаївна
35
Лиханський Віктор Олександрович
Бабінін Юрій Дмитрович
Багно Юрій Володимирович
Романов Валентин Олексійович
36
Залунін Володимир Федорович
Горбильова Валентина Олексіївна
Кравченко Ольга Валеріївна
Соболь Олександр Іванович
Звінцов Максим Леонідович
37
Зубрій Дмитро Олександрович
Буртин Микола Юрійович
Карась Елла Олександрівна
Коряк Тетяна Володимирівна
38
Закора Неля Миколаївна
Братков Едуард Іванович
Трудов Станіслав Борисович
Кузьмук Олександр Іванович
Книш Ігор Павлович
Муцький Олег Іванович
Олексієнко Валерій Олексійович
Літвіщенко Віктор Іванович
Мащенко Володимир Ілліч
Невпряга Микола Тимофійович
Ткаліч Олег Петрович
39
Куюмчян Мгер Санасарович
Дробот Євгеній Сергійович
Лозовий Володимир Олександрович
Стєпной Артем Васильович
Скворцов Віталій Олександрович
Кравець Олександр Григорович
Краснов Сергій Вікторович
Маласай Віталій Миколайович
40
Рязанцев Іван Михайлович
Кленова Ірина Володимирівна
Рязанцева Альона Іванівна
Шарков Микола Костянтинович
Ященко Дмитро Анатолійович
Іванцов Сергій Вікторович
Секретар засідання
Центральної виборчої комісії
Ю.ШВЕЦЬ
Додаток 4
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 вересня 2014 року № 1336

ПЕРЕЛІК

довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Донецької області

Номер одномандатного виборчого округу
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України
46
Ржавський Олександр Миколайович
Тімуш Володимир Васильович
Петрівська Валентина Володимирівна
49
Панасовський Валерій В’ячеславович
Завірюхін Михайло Вікторович
Лещенко Віктор Миколайович
Михальчук Богдан Олексійович
57
Забавін Дмитро В’ячеславович
Карцев Костянтин Володимирович
Маєвський Євген Германович
Секретар засідання
Центральної виборчої комісії
Ю.ШВЕЦЬ
Додаток 5
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 вересня 2014 року № 1336

ПЕРЕЛІК

довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Житомирської області

Номер одномандатного виборчого округу
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України
62
Ткач Володимир Леонідович
Ткач Максим Володимирович
Ткач Олена Вікторівна
Янушевич Людмила Петрівна
Балакішієв Станіслав Закірович
Блощинський Олександр Сергійович
Ісько Віталій Миколайович
63
Глушенко Олександр Валерійович
Глушенко Валерій Григорович
Добрянська Наталія Вацлавівна
Комісарук Олег Ігорович
Гринчук Сергій Іванович
Мітніцький Юрій Георгійович
Спірін Костянтин Михайлович
Ястремський Олексій Геннадійович
65
Гончарук Віктор Васильович
Ворощук Сергій Антонович
Костюченко Віталій Миколайович
Троцький Володимир Федорович
66
Мойсеєнко Віктор Миколайович
Іваненко Петро Петрович
Рибалко Леонід Сергійович
Русак Василь Степанович
Краглевич В’ячеслав Вікторович
Піковський Петро Валентинович
Сосуля Валерій Петрович
67
Білецький Олег Миколайович
Дзюба Олександр Борисович
Назаренко Олег Юрійович
Рибак Володимир Миколайович
Секретар засідання
Центральної виборчої комісії
Ю.ШВЕЦЬ
Додаток 6
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 вересня 2014 року № 1336

ПЕРЕЛІК

довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Запорізької області

Номер одномандатного виборчого округу
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України
74
Нефьодов Олександр Степанович
Вайтаник Костянтин Олександрович
Світлицький Анатолій Анатолійович
Стремидло Вадим Іванович
Нікішин Роман Володимирович
Головко Федір Юрійович
Гординська Валерія Андріївна
Рябова Наталія Сергіївна
75
Кальцев Сергій Федорович
Забєлін Олег Миколайович
Михайлик Павло Андрійович
Полухін Володимир Федорович
Рабцун Олександр Іванович
Агєнтаєва Вікторія Володимирівна
Гудко Ольга Іванівна
Максимов Володимир Степанович
76
Вишинський Вадим Борисович
Коновальчук Олександр Тимофійович
Пальчінська Олена Миколаївна
Юрченко Ольга Миколаївна
77
Острянський Віктор Іванович
Саламатов Дмитро Анатолійович
Скорик Дмитро Миколайович
79
Мних Олег Миколайович
Середа Сергій Васильович
Тяглий Сергій Васильович
Федченко Володимир Миколайович
80
Сажнєва Марина Вікторівна
Євсюков Олександр Олександрович
Моркляк Микола Анатолійович
Сажнєва Олена Юріївна
Семак Олександр Геннадійович
Куценко Євген Миколайович
Саскевич Андрій Васильович
Чичановський Ігор Олексійович
Тищенко Олександр Васильович
Тищенко Дар’я Олександрівна
81
Дудка Віктор Іванович
Єфіменко Валерій Андрійович
Матвієнко Валерія Валеріївна
Шевченко Геннадій Миколайович
82
Колесников Вячеслав Ігорович
Богушко Людмила Федорівна
Кауров Денис Олегович
Марфін Олександр Вікторович
Секретар засідання
Центральної виборчої комісії
Ю.ШВЕЦЬ
Додаток 7
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 вересня 2014 року № 1336

ПЕРЕЛІК

довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Івано-Франківської області

Номер одномандатного виборчого округу
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України
83
Терешко Руслан Володимирович
Бойчук Василь Євгенійович
Магас Стефан Дмитрович
Ревчук Василь Іванович
84
Зелінський Микола Романович
Бурачок Володимир Васильович
Магун Михайло Ярославович
85
Сікора Ольга Мирославівна
Очкур Ігор Васильович
Тимчишин Богдана Йосипівна
Ясінець Василь Петрович
86
Гоголь Ярослава Михайлівна
Абрам Богдан Федорович
Рудик Марія Олександрівна
Чуфус Василь Михайлович
87
Дерев’янко Юрій Богданович
Ганиш Ольга Іванівна
Гладиш Ольга Іванівна
Федишина Ольга Миколаївна
88
Книшук Петро Васильович
Паскар Михайло Григорович
Терлецький Іван Васильович
89
Гладій Василь Іванович
Басістюк Василь Іванович
Петричук Володимир Васильович
Терлецький Микола Степанович
Секретар засідання
Центральної виборчої комісії
Ю.ШВЕЦЬ
Додаток 8
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 вересня 2014 року № 1336

ПЕРЕЛІК

довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Київської області

Номер одномандатного виборчого округу
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України
90
Петрик Юрій Федорович
Гутник Віра Дмитрівна
Климчук Костянтин Вікторович
Щурко Любов Анатоліївна
91
Поярков Сергій Володимирович
Проценко Ірина Станіславівна
Швидкий Микола Андрійович
Зубко Оксана Юріївна
Марченко Микола Ігорович
Потапчук Надія Іванівна
92
Голуб Руслан Тарасович
Козлов Сергій Сергійович
Лєднєв Сергій Володимирович
Світовенко Віктор Вікторович
Данилків Михайло Михайлович
Римаренко Маріанна Олександрівна
Федорчук Веніамін Веніамінович
93
Будюк Сергій Миколайович
Брехунець Анатолій Іванович
Копильний Ярослав Іванович
Сербин Віталій Федорович
94
Веремейчик Віктор Петрович
Вовк Олександр Павлович
Гаврилова Альона Михайлівна
Зус Оксана Петрівна
95
Бебешко Олена Олександрівна
Берестовська Любов Іванівна
Волик Микола Олексійович
Нефьодов Сергій Іванович
Шевчук Людмила Степанівна
Татаров Максим Євгенович
96
Дзюба Олександр Миколайович
Гнаткевич Юрій Васильович
Іванов Трохим Сергійович
Осадчий Валерій Борисович
Москаленко Ярослав Миколайович
Єрко Георгій Миколайович
Поташник Семен Ізрайлевич
Урупа Микола Миколайович
97
Андрєєв Василь Олександрович
Дозорець Ілля Станіславович
Логовченко Тетяна Гаврилівна
Кищук Олег Євгенович
Мельник Андрій Васильович
Опалько Володимир Григорович
Пуцова Анна Андріївна
98
Борисенко Володимир Костянтинович
Шуменко Роман Володимирович
Шурлякова Світлана Йосипівна
Савченко Віра Вікторівна
Білиця Володимир Лукич
Проторченко Тетяна Миколаївна
Чепіль Петро Миколайович
Секретар засідання
Центральної виборчої комісії
Ю.ШВЕЦЬ
Додаток 9
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 вересня 2014 року № 1336

ПЕРЕЛІК

довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Кіровоградської області

Номер одномандатного виборчого округу
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України
99
Стрижаков Артем Олегович
Юрах Віталій Михайлович
Топчій Павло Сергійович
Манженко Євгеній Іванович
Стегар Ігор Миколайович
Фомічов Костянтин Сергійович
Шевченко Олена Валеріївна
Чередниченко Анастасія Андріївна
100
Бублик Ярослав Володимирович
Гірник Геннадій Станіславович
Малоок Світлана Іванівна
Марікуца Олександр Сергійович
Соловчук Леонід Вікторович
Короленко Валентина Іванівна
Мостова Олена Григорівна
Рибачук Надія Володимирівна
101
Добрянський Ігор Анатолійович
Дабіжа Валентина Георгіївна
Зимомря Микола Іванович
Колесник-Цапенко Ліана Леонідівна
102
Бойко Віктор Олексійович
Джулай Володимир Олександрович
Лібега Сергій Миколайович
Павленко Ігор Павлович
Луганов Олексій Валерійович
Гаврилюк Яніна Іванівна
Майстренко Іванна Анатоліївна
Хоменко Тетяна Павлівна
103
Журавльов Віталій Володимирович
Бобрусенко Анатолій Григорович
Григоренко Альона Григорівна
Писаренко Віталій Леонідович
Лавренов Ігор Володимирович
Малоок Валерій Олексійович
Минко Роман Андрійович
Пошелюга Олександр Григорович
Секретар засідання
Центральної виборчої комісії
Ю.ШВЕЦЬ
Додаток 10
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 вересня 2014 року № 1336

ПЕРЕЛІК

довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Луганської області

Номер одномандатного виборчого округу
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України
106
Бугаєнко Олег Сергійович
Куниця Олена Вікторівна
Вербова Ніна Володимирівна
Бакрушев Костянтин Володимирович
Ворончихіна Наталія Сергіївна
Бакрушева Ганна Миронівна
Дух Володимир Богданович
Князєва Світлана Петрівна
Лінська Олена Петрівна
Шепель Анастасія Олександрівна
Мачужак Анатолій Іванович
Панасенко Сергій Михайлович
Міллер Лев Ілліч
Антонішена Антоніна Дмитрівна
Половнікова Анастасія Дмитрівна
Іванов Анатолій Олександрович
107
Дунаєв Сергій Володимирович
Бабенко Олена Вікторівна
Баранник Сергій Григорович
Ратушна Олена Сергіївна
Теросипов Вячеслав Михайлович
Олефіренко Надія Василівна
Теросипов Михайло Вячеславович
Федоров Олександр Іванович
112
Романовський Олександр Олександрович
Кисельов Олексій Миколайович
Слупська Галина Веніаминівна
Туркіна Анастасія Ігорівна
113
Живага Володимир Миколайович
Бакланов Євген Павлович
Логачова Лариса Анатоліївна
Чистікова Наталія Анатоліївна
Красносельський Дмитро Валерійович
Апаренко Сергій Володимирович
Макарчук Дмитро Павлович
Махура Геннадій Вадимович
Сиротін Володимир Геннадійович
Іванов Володимир Михайлович
Родіонов Микита Євгенович
Фомберг Валентина Анатоліївна
114
Костанчук Тарас Дмитрович
Нижник Сергій Іванович
Кочарян Тігран Рафікович
Запсельська Алла Валеріївна
Запсельська Людмила Петрівна
Тацій Інна Валеріївна
Секретар засідання
Центральної виборчої комісії
Ю.ШВЕЦЬ
Додаток 11
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 вересня 2014 року № 1336

ПЕРЕЛІК

довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Львівської області

Номер одномандатного виборчого округу
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України
115
Бермес Зеновій Миколайович
Пелех Ростислав Ярославович
Різник Сергій Васильович
Філіппов Сергій Іванович
Васюник Іван Васильович
Рудницький Іван Іванович
Федина Софія Романівна
116
Оверко Володимир Петрович
Грушковський Юрій Ярославович
Женчур-Курій Зоряна Мирославівна
Лоза Володимир Васильович
Свелеба Ярослав Богданович
Байса Андрій Петрович
Байса Артур-Петро Петрович
Войцеховський Олег Ігорович
117
Коць Ігор Вікторович
Івашків Наталія Ярославівна
Коць Тарас Петрович
Уляник Роман Богданович
118
Васьків Ігор Михайлович
Децик Віктор Ігорович
Матківський Роман Миколайович
Стопець Владислав Олександрович
119
Чумак Михайло Михайлович
Гелевич Олег Ігорович
Гуменюк Анатолій Миколайович
Козак Віталій Володимирович
120
Ступницький Андрій Ігорович
Богута Леся Богданівна
Винарович Ігор Михайлович
Романів Андрій Богданович
121
Ілик Роман Романович
Заяць Ольга Василівна
Малий Андрій Дмитрович
Пукало Богдан Михайлович
122
Верещук Ірина Андріївна
Кійко Віктор Валерійович
Сташко Андрій Іванович
Харечко Роман Іванович
Павлюк Олександр Олексійович
Жук Алла Іванівна
Зозуля Степан Федорович
Парасюк Володимир Зіновійович
Голуб Ірина Зіновіївна
Голуб Олександр Сергійович
Козакевич Олег Петрович
123
Ільків Василь Ярославович
Жиравецький Тарас Михайлович
Трефлер Богдан Зіновійович
Триндяк Богдан Григорович
124
Курпіль Степан Володимирович
Кульба Роман Стефанович
Матвіїв Євген Михайлович
125
Касюхнич Юрій Ігорович
Андриїшин Андрій Петрович
Борщ Володимир Васильович
Хацьор Стефанія Каролівна
Ямборко Володимир Іванович
Коваль Іван Йосипович
Таравський Володимир Володимирович
126
Козак Роман Васильович
Бандера-Піжик Оксана Федорівна
Кам’янка Володимир Степанович
Михайлишин Петро Степанович
Секретар засідання
Центральної виборчої комісії
Ю.ШВЕЦЬ
Додаток 12
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 вересня 2014 року № 1336

ПЕРЕЛІК

довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Миколаївської області

Номер одномандатного виборчого округу
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України
127
Орел Василь Миколайович
Орел Борис Васильович
Павлов Василь Володимирович
Сотниченко Анатолій Петрович
128
Кабашна Олена Миколаївна
Розенталь Наталія Юріївна
Стаднік Микола Олександрович
Ярошенко Віра Миколаївна
129
Кравченко Сергій Віталійович
Горін Дмитро Борисович
Неживий Сергій Володимирович
Хлустіков Сергій Анатолійович
130
Шокун Валерій Олексійович
Гончарова Олена Миколаївна
Щербина Юліанна Анатоліївна
131
Григорян Ерік Юрійович
Вуїв Оксана Вікторівна
Однораз Віталій Іванович
Шумітова Тетяна Анатоліївна
132
Соколов Михайло Володимирович
Агнеткін Юрій Олексійович
Бондар Євген Ілліч
Жуковська Наталія Миколаївна
Секретар засідання
Центральної виборчої комісії
Ю.ШВЕЦЬ
Додаток 13
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 вересня 2014 року № 1336

ПЕРЕЛІК

довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Одеської області

Номер одномандатного виборчого округу
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України
133
Остапенко Олександр Анатолійович
Цинський Юрій Петрович
Шманов Дмитро Володимирович
134
Шеремет Олександр Геннадійович
Кірушек Юрій Олександрович
Кушнір Віталій Володимирович
Тернавська Наталя Сергіївна
135
Прокопчук Єгор Олександрович
Асауленко Олексій Володимирович
Віншель Вадим Сергійович
136
Макаренко Максим Миколайович
Дубіна Олег Андрійович
Ільїн Сергій Миколайович
Харченко Борис Дмитрович
Сомов Олександр Олегович
Потехіна Альона Юріївна
Страшний Сергій Анатолійович
Гідулянова Євгенія Миколаївна
Делінський Олександр Аркадійович
Рубан Світлана Георгіївна
Троц Анатолій Степанович
Лук’янов Леонід Анатолійович
Павлов Валентин Володимирович
Сурніна Валентина Іллівна
137
Барський Олександр Леонідович
Власенко Микола Оксентійович
Коваль Микола Григорович
Поживанов Михайло Олександрович
Богач Валентина Іллівна
138
Войтович Олександр Віталійович
Стерніцький Володимир Григорович
Шаповалова Юлія Станіславівна
Кондратюк Валерій Сергійович
Високий Андрій Петрович
Захарченко Євгенія Володимирівна
Пельтік Ірина Євгенівна
139
Горін Олександр Васильович
Донченко Наталя Сергіївна
Мякотін Микола Олександрович
Семака Володимир Юрійович
140
Волошенков Дмитро Борисович
Апанасенко Валентина Борисівна
Тузніцька Ольга Олегівна
Шумський Сергій Станіславович
Скопник Анатолій Анатолійович
Шумська Ольга Іванівна
141
Мензелінцев Володимир Михайлович
Береснєв Ігор Павлович
Білоус Віктор Олексійович
Кісе Василь Дмитрович
Могильніков Валентин Дмитрович
Найдьонова Наталя Володимирівна
141
Морозов Олександр Володимирович
Вахнован Олег Григорович
Лиманський Ігор Васильович
Музиченко Валерій Андрійович
142
Мушинський Юрій Володимирович
Грєков Віктор Вікторович
Жигалюк Алла Дмитрівна
Жигалюк Дмитро Миколайович
143
Барінов Дмитро Анатолійович
Колесніков Анатолій Єфимович
Манько Олександр Володимирович
Фуфаєв Анатолій Іванович
Урбанський Олександр Ігорович
Арнаут Андрій Георгійович
Тарнавський Євген Олександрович
Урбанський Анатолій Ігорович
Секретар засідання
Центральної виборчої комісії
Ю.ШВЕЦЬ
Додаток 14
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 вересня 2014 року № 1336

ПЕРЕЛІК

довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Полтавської області

Номер одномандатного виборчого округу
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України
144
Клименко Анатолій Юрійович
Клименко Тетяна Борисівна
Ніколаєнко Руслан Володимирович
Пишкін Володимир Володимирович
145
Балабан Микола Петрович
Мягкохліб Сергій Олександрович
Реутова Тетяна Олексіївна
Тимошенко Ілона Валеріївна
Клочков Сергій Іванович
Балицький Ігор Цезарович
Петров Дмитро Владиславович
Матковський Андрій Всеволодович
Нікіпелов Віталій Юрійович
146
Зощук Андрій Григорович
Косовська Надія Олексіївна
Проценко Алла Яківна
147
Білоножко Віталій Васильович
Бєлоножко Олег Вячеславович
Лаврик Сергій Станіславович
Чуб Наталія Василівна
148
Чеверда Юрій Григорович
Будник Григорій Іванович
Мара Валентина Григорівна
149
Река Андрій Олександрович
Громова Марина Анатоліївна
Кременчуцький Вячеслав Іванович
Супруненко Микола Іванович
Супрун Геннадій Іванович
Василець Петро Михайлович
Грисенко Світлана Анатоліївна
Карнаух Віталій Анатолійович
Секретар засідання
Центральної виборчої комісії
Ю.ШВЕЦЬ
Додаток 15
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 вересня 2014 року № 1336

ПЕРЕЛІК

довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Рівненської області

Номер одномандатного виборчого округу
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України
152
Гранітний Ярослав Сергійович
Гетьман Іван Олександрович
Музика Ігор Анатолійович
Капінос Микола Михайлович
Корольчук Оксана Володимирівна
Нестерук Олександр Петрович
Савчук Людмила Миколаївна
Карауш Андрій Петрович
Карауш Юлія Володимирівна
153
Вервега Михайло Степанович
Демчан Олександр Миколайович
Демчук Федір Михайлович
Плошніца Тамара Іванівна
154
Королюк Валентин Анатолійович
Андрощук Ростислав Васильович
Затинний Сергій Сергійович
Люшин Лариса Петрівна
155
Мелещук Олександр Олександрович
Мартинюк Петро Степанович
Пінчук Степан Григорович
Сарич Віталій Сергійович
156
Остапчук Анатолій Миколайович
Ніколайчук Леонтій Сергійович
Романюк Ярослав Романович
Хомич Олексій Максимович
Секретар засідання
Центральної виборчої комісії
Ю.ШВЕЦЬ
Додаток 16
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 вересня 2014 року № 1336

ПЕРЕЛІК

довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Сумської області

Номер одномандатного виборчого округу
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України
157
Ходзюк Юрій Феодосійович
Бондаренко Валерій Михайлович
Горошко Микола Миколайович
Шевченко Володимир Анатолійович
Шилов Володимир Олександрович
Бурбика Віталій Олександрович
Клименко Юрій Миколайович
Нємцев Віктор Андрійович
158
Полілуй Микола Вікторович
Клименко Олена Володимирівна
Мартиненко Віталій Миколайович
Сірик Федір Іванович
159
Лисенко Віктор Іванович
Косенко Олександр Васильович
Чикомасов Володимир Іванович
160
Тимошенко Віктор Михайлович
Бібик Віталй Володимирович
Крижанівський Анатолій Францевич
Юшков Сергій Васильович
161
Гресь Сергій Петрович
Ісаєв Володимир Олександрович
Кужель Ірина Федорівна
Яковенко Оксана Анатоліївна
162
Франчук Олег Геннадійович
Грень Віталій Вячеславович
Невтриніс Микола Васильович
Тромса Ірина Анатоліївна
Секретар засідання
Центральної виборчої комісії
Ю.ШВЕЦЬ
Додаток 17
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 вересня 2014 року № 1336

ПЕРЕЛІК

довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Тернопільської області

Номер одномандатного виборчого округу
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України
163
Пастух Тарас Тимофійович
Биндас Едуард Родиславович
Романків Ігор Петрович
Артимович Андрій Іванович
Мричко Віктор Володимирович
Щавінський Володимир Романович
164
Кушнір Руслана Миколаївна
Гузьо Михайло Миколайович
Макаревич Олександр Львович
Пронів Тарас Андрійович
165
Репела Петро Йосипович
Майкович Петро Миколайович
Новоринський Василь Миколайович
166
Пеляк Володимир Стефанович
Гадюк Зіновія Антонівна
Мазник Ярослав Євгенович
Панюра Михайло Мирославович
167
Шепета Віктор Михайлович
Галушка Наталія Миколаївна
Гевко Євстахій Володимирович
Кучер Віктор Ігорович
Секретар засідання
Центральної виборчої комісії
Ю.ШВЕЦЬ
Додаток 18
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 вересня 2014 року № 1336

ПЕРЕЛІК

довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Харківської області

Номер одномандатного виборчого округу
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України
168
Григорець Любомир Дмитрович
Грунь Наталія Олександрівна
Левицький Василь Володимирович
Суліма Віктор Михайлович
169
Коломенський Микола Владиславович
Вус Яна Юріївна
Гряник Вадим Олександрович
Пархоменко Кирило Юрійович
170
Авдєєва Лілія Геннадіївна
Гончаренко Дмитро Євгенович
Рябов Віктор Юрійович
Соловйова Віолетта Валеріївна
171
Салигін Васілій Вікторовіч
Малінка Ірина Валентинівна
Цимбалюк Володимир Дмитрович
Чуб Любов Миколаївна
172
Калашников Олег Анатолійович
Герасименко Вадим Анатолійович
Крискін Ігор Вікторович
173
Чумак Олександр Валерійович
Васильєва Оксана Олександрівна
Гагаркін Михайло Володимирович
Поліщук Олег Володимирович
174
Шляхта Юрій Олександрович
Білецький Олег Васильович
Жмурко Максим Леонідович
175
Веретейніков Микола Митрофанович
Бєжанов Андрій Миколайович
Громов Євген Ігорович
Самойленко Валентин Сергійович
178
Бакшеєв Микола Миколайович
Кас’янова Олена Олександрівна
179
Момот Микола Федорович
Кавун Василь Євгенійович
Калмиков Дмитро Миколайович
Куденко Петро Геннадійович
180
Дергоусов Сергій Миколайович
Бажан Інна Володимирівна
Клюєв Сергій Борисович
Ряснянський Анатолій Анатолійович
Юрченко Едуард Петрович
Бакумов Леонід Юрійович
Губська Таміла Валентинівна
Катрич Юрій Аркадійович
181
Макаренко Валерій Сергійович
Коханова Наталія Станіславівна
Луганський Ігор Миколайович
Хорошев Микола Миколайович
Секретар засідання
Центральної виборчої комісії
Ю.ШВЕЦЬ
Додаток 19
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 вересня 2014 року № 1336

ПЕРЕЛІК

довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Херсонської області

Номер одномандатного виборчого округу
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України
182
Гірін Владлен Наумович
Коваленко Юрій Геннадійович
Мельніковська Валентина Миколаївна
Ошовський Сергій Валерійович
Одарченко Юрій Віталійович
Бронштейн Віталій Авраамович
Лошкарьов Денис Олександрович
183
Тріщанович Сергій Валентинович
Вороніна Марина Василівна
Лісний Віктор Анатолійович
184
Чачібая Олексій Григорович
Бернацька Таісія Яківна
Хомич Сергій Олексійович
Шиндяпін Ігор В’ячеславович
185
Погорілий Віктор Іванович
Вороніна Марія Михайлівна
Погорілий Юрій Вікторович
Чепурко Валентина Миколаївна
Ходорковський Данило Михайлович
Дегурко Олена Юріївна
Радченко Олександр Борисович
Решетова Людмила Анатоліївна
186
Борисов Василь Іванович
Канівець Анатолій Ілліч
Кудас Віктор Володимирович
Черній Едуард Віталійович
Секретар засідання
Центральної виборчої комісії
Ю.ШВЕЦЬ
Додаток 20
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 вересня 2014 року № 1336

ПЕРЕЛІК

довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Хмельницької області

Номер одномандатного виборчого округу
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України
188
Воронецький Словян Ількович
Декалюк Сергій Васильович
Кухар Володимир Петрович
Швець Євгеній Валерійович
Туркот Микола Петрович
Біліченко Людмила Вікторівна
Войтович Ігор Олександрович
Серветник Віталій Володимирович
189
Адамський Віктор Романович
Дядинчук Валерій Анатолійович
Кравчук Василь Іванович
Пастерук Микола Іванович
Шинькович Андрій Васильович
Урсуляк Неля Петрівна
190
Дем’янов Анатолій Анатолійович
Чікін Володимир Ілліч
Сидор Василь Богданович
Солоха Тетяна Іванівна
Тертична Тетяна Миколаївна
Хмельовський Віталій Леонідович
191
Кольгофер Оксана Вікторівна
Кольгофер Валерій Олександрович
Мойсієнко Ольга Дмитрівна
Плотнікова Світлана Степанівна
Теленько Богдан Петрович
Алексов Володимир Васильович
Борисенко Микола Миколайович
Капустян Віктор Степанович
192
Площинський Микола Альбінович
Атаманчук Анатолій Петрович
Єгорова Наталія Володимирівна
Умнов Олексій Васильович
193
Жоган Микола Вячеславович
Андрухович Валерій Миколайович
Грубі Георгій Борисович
Мазурчак Олександр Володимирович
Бокуліч Володимир Петрович
Секретар засідання
Центральної виборчої комісії
Ю.ШВЕЦЬ
Додаток 21
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 вересня 2014 року № 1336

ПЕРЕЛІК

довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Черкаської області

Номер одномандатного виборчого округу
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України
194
Бондаренко Анатолій Васильович
Синельников Євген Володимирович
195
Добровольський Микола Михайлович
Ярошенко Катерина Володимирівна
196
Бобов Геннадій Борисович
Євич Петро Петрович
Ляшенко Юрій Васильович
Савченко Михайло Миколайович
Сінгаєвський Олександр Миколайович
Павлов Олег Іванович
197
Овчаренко Станіслав Анатолійович
Кравчик Надія Іллівна
Маланчев Станіслав Васильович
Попенко Іван Пилипович
198
Милованов Євген Володимирович
Коняшин Андрій Вячеславович
199
Олійник Віталій Васильович
Куценко Віктор Васильович
Мельник Микола Миколайович
Перегон Роман Олексійович
Первак Назар Михайлович
Ксенафонтов Дмитро Миколайович
Первак Олексій Вікторович
200
Кирилюк Людмила Миколаївна
Омельчук Тетяна Миколаївна
Синиця Ольга Григорівна
Чиж Інна Григорівна
Секретар засідання
Центральної виборчої комісії
Ю.ШВЕЦЬ
Додаток 22
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 вересня 2014 року № 1336

ПЕРЕЛІК

довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Чернівецької області

Номер одномандатного виборчого округу
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України
201
Бурега Юрій Іванович
Волошин Сергій Петрович
Казимірович Валерій Володимирович
Храпко Василь Васильович
202
Філіпчук Георгій Георгійович
Васильєв Єгор Володимирович
Лавренюк Володимир Захарович
Шутак Іван Георгійович
203
Паламар Іван Савич
Банарюк Валентин Миколайович
Каменцева Оксана Євгенівна
Лучко Ніна Вікторівна
204
Добровольський Вячеслав Іванович
Ільчук Раїса Андріївна
Ісак Анатолій Федорович
Королюк Олександр Миколайович
Секретар засідання
Центральної виборчої комісії
Ю.ШВЕЦЬ
Додаток 23
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 вересня 2014 року № 1336

ПЕРЕЛІК

довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Чернігівської області

Номер одномандатного виборчого округу
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України
205
Дериземля Андрій Васильович
Ребенок Лілія Іванівна
Сендзюк Тетяна Олександрівна
Долеско Анатолій Олександрович
Грозовська Іванна Францівна
Домбик Ірина Едуардівна
Свириденко Анатолій Олексійович
Пицків Роман Ігорович
Величко Анатолій Володимирович
Джуриленко Олександр Миколайович
Назаренко Віталій Іванович
206
Аверченко Сергій Миколайович
Войнілович Геннадій Валерійович
Глатман Михайло Володимирович
Чернишенко Оксана Валентинівна
207
Нерета Олександр Миколайович
Полях Юрій Анатолійович
Синюта Людмила Володимирівна
Якуб Іван Миколайович
Бардаков Микола Іванович
208
Запорощук Валентин Анатолійович
Ващук Микола Васильович
Шаймухометова Наталія Василівна
Неволько Вячеслав Анатолійович
Гайдукевич Валерій Володимирович
Феофілов Максим Валерійович
209
Кодола Олександр Михайлович
Нечаєв Сергій Сергійович
Ступак Сергій Михайлович
Салогуб Валерій Володимирович
Борисенко Олександр Григорович
Стрельніков Микола Анатолійович
Секретар засідання
Центральної виборчої комісії
Ю.ШВЕЦЬ
Додаток 24
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 вересня 2014 року № 1336

ПЕРЕЛІК

довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах міста Києва

Номер одномандатного виборчого округу
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата у народні депутати України
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата у народні депутати України
211
Терьохін Сергій Анатолійович
Гриценко Ірина Борисівна
Леонтьєв Іван Валентинович
Ляпунов Василь Васильович
212
Гончаров Володимир Валентинович
Заброда Сергій Сергійович
Кудлик Юрій Михайлович
213
Яворівський Володимир Олександрович
Веселов Сергій Михайлович
Єгорова Ксенія Леонідівна
Маймескул Наталя Олександрівна
214
Березніков Олександр Іванович
Леонов Юрій Петрович
Марченко Олена Львівна
Рев’юк Андріян Михайлович
217
Старовойт Володимир Миколайович
Захарченко Дмитро Васильович
Семикрас Олександр Васильович
Слободкін Петро Петрович
Шкіряк Зорян Несторович
Євстігнєєв Андрій Сергійович
Євтушок Павло Володимирович
Кононенко Сергій Олександрович
218
Михайлов Роман Володимирович
Прядко Артем Володимирович
Тренкін Євген Сергійович
Шуляк Олена Олексіївна
219
Бондаренко Володимир Дмитрович
Візір Анатолій Дмитрович
Злобін Сергій Володимирович
Малюк Олександр Михайлович
220
Панамарчук Геннадій Володимирович
Кошляк Сергій Володимирович
Приходько Валерій Петрович
223
Захаренко Костянтин Володимирович
Босий Юрій Миколайович
Косенко Олег Петрович
Славянін Михайло Олександрович
Лебедівський Валерій Анатолійович
Гарбуз Володимир Васильович
Кузьменко-Лебедівська Ганна Іванівна
Секретар засідання
Центральної виборчої комісії
Ю.ШВЕЦЬ