УВАГА! ДОКУМЕНТ ВТРАЧАЄ ЧИННІСТЬ.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 5 липня 2004 р. N 869
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 722 (722-2019-п) від 14.08.2019 )

Про внесення змін до Порядку визначення виробників і покупців спирту та здійснення контролю за його обігом

На виконання підпункту "и" пункту 4 розділу I Заходів щодо усунення причин та умов, які сприяють злочинним проявам і корупції, затверджених Указом Президента України від 9 лютого 2004 р. N 175 (175/2004) , Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Внести до Порядку визначення виробників і покупців спирту та здійснення контролю за його обігом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 серпня 2002 р. N 1266 (1266-2002-п) (Офіційний вісник України, 2002 р., N 36, ст. 1684; 2003 р., N 14, ст. 623; 2004 р., N 12, ст. 746), зміни, що додаються.
2. Міністерству аграрної політики, іншим органам виконавчої влади, до сфери управління яких належать підприємства - постачальники спирту, забезпечити здійснення поставок спирту лише за умови його попередньої оплати.
3. Ця постанова набирає чинності через 60 днів з дня опублікування.
Прем'єр-міністр України
В.ЯНУКОВИЧ
Інд. 22

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 5 липня 2004 р. N 869

ЗМІНИ,

що вносяться до Порядку визначення виробників і покупців спирту та здійснення контролю за його обігом ( 1266-2002-п )

1. Пункт 2 викласти у такій редакції:
"2. З метою формування обсягу виробництва спирту покупці не пізніше ніж 1 жовтня року, що передує планованому, укладають з постачальниками договори на його поставку в наступному році із зазначенням її строків та умов. Договір укладається у чотирьох примірниках згідно з примірним договором, який затверджується спільним наказом Мінагрополітики і Державної податкової адміністрації.
Постачальники спирту подають до 1 листопада року, що передує планованому, відповідним центральним і місцевим органам виконавчої влади, до сфери управління яких належать підприємства - постачальники спирту (далі - уповноважені органи), по одному примірнику договорів.
Уповноважені органи на підставі договорів:
затверджують до 1 грудня року, що передує планованому, обсяги виробництва та споживання спирту за напрямами використання та інформують про це Мінекономіки для складення і затвердження балансу виробництва та споживання спирту;
оформляють і затверджують рознарядки та надсилають їх до департаменту з питань адміністрування акцизного збору і контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів Державної податкової адміністрації (далі - департамент). У рознарядках обов'язково зазначаються ідентифікаційний код, банківські реквізити, адреса покупця, обсяг та мета використання спирту, а також номер і дата видачі ліцензії на провадження покупцем відповідної діяльності (якщо така діяльність ліцензується).
Договір на поставку спирту може бути укладено у поточному році. У такому разі поставка здійснюється не раніше ніж через місяць після подання уповноваженим органам примірників договорів на поставку спирту. Уповноважені органи уточняють обсяги виробництва та споживання спирту і затверджують нові рознарядки".
2. У пункті 3:
абзац перший викласти у такій редакції:
"3. На підставі отриманих рознарядок департамент до 25 числа місяця, що передує наступному кварталу, оформляє та видає наряди на відпуск спирту для його споживання на внутрішньому ринку";
абзац другий виключити;
абзац шостий доповнити словами і цифрами "крім випадків їх відпуску суб'єктам підприємницької діяльності, обсяги споживання спирту якими становлять до 60 декалітрів на квартал, за умови сплати акцизного збору за повною ставкою, що визначена законодавством";
доповнити пункт абзацом такого змісту:
"Постачальники подають уповноваженим органам до 15 числа першого місяця наступного кварталу звіт про відвантаження спирту за встановленою формою".
3. Абзац другий пункту 24 викласти у такій редакції:
"оригінал договору на поставку спирту".