КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 21 березня 2007 р. N 530
Київ

Про затвердження Порядку використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для створення та функціонування Державної інформаційної системи реєстраційного обліку фізичних осіб та їх документування

Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити Порядок використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті (489-16) для створення та функціонування Державної інформаційної системи реєстраційного обліку фізичних осіб та їх документування, що додається.
Прем'єр-міністр України
В.ЯНУКОВИЧ
Інд. 31

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 березня 2007 р. N 530

ПОРЯДОК

використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті ( 489-16 ) для створення та функціонування Державної інформаційної системи реєстраційного обліку фізичних осіб та їх документування

Загальна частина

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2007 році коштів, передбачених за бюджетною програмою "Створення та функціонування Державної інформаційної системи реєстраційного обліку фізичних осіб та їх документування" (489-16) (далі - бюджетні кошти).
2. Головним розпорядником бюджетних коштів є МВС.

Завдання бюджетної програми, напрями використання бюджетних коштів

3. Бюджетні кошти спрямовуються на здійснення заходів щодо:
1) придбання обладнання та програмного забезпечення для створення головного обчислювального центру Державної інформаційної системи реєстраційного обліку фізичних осіб та їх документування (далі - ДІС) і впровадження програмно-технічних комплексів вузлів ДІС;
2) проведення державної експертизи підсистеми захисту інформації в комунікаційній мережі зв'язку і підсистеми контролю доступу та захисту інформації ДІС;
3) модернізації програмного забезпечення ДІС:
з метою централізованого оформлення, виготовлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон громадянам, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера і офіційно повідомили про це відповідні державні органи;
для створення бази даних "Паспорт громадянина України" та "Паспорт громадянина України для виїзду за кордон" з метою забезпечення контролю за достовірністю документів;
4) постачання, установлення і введення в дію програмно-апаратного комплексу забезпечення реєстрації місця проживання або перебування особи та надання адресних довідок;
5) технічного обслуговування та адміністрування вузлів ДІС;
6) технічної підтримки ліцензійних програмних продуктів;
7) виготовлення бланків:
паспорта громадянина України;
паспорта громадянина України для виїзду за кордон;
проїзного документа дитини;
посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон;
тимчасового посвідчення громадянина України;
посвідки на проживання;
8) заповнення паспорта громадянина України для виїзду за кордон у централізованому порядку та його доставлення відповідно до Порядку централізованого оформлення, виготовлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2002 р. N 450 (450-2002-п) (Офіційний вісник України, 2002 р., N 14, ст. 754).
Бюджетні кошти спрямовуються насамперед на завершення робіт, розпочатих у попередні роки.
4. Спрямування бюджетних коштів на створення та функціонування ДІС, виготовлення бланкової продукції та її заповнення в межах виділених асигнувань здійснюється пропорційно за напрямами їх використання і відповідно до затвердженого МВС плану заходів з виконання бюджетної програми.

Вимоги щодо використання бюджетних коштів

5. Видатки, пов'язані із створенням та функціонуванням ДІС, виготовленням бланкової продукції та її заповненням, здійснюються відповідно до вимог статті 38 Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік" (489-16) і Порядку обслуговування державного бюджету за видатками (z0716-04) , затвердженого Державним казначейством.
6. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти провадиться відповідно до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" (1490-14) .
Попередня оплата у разі закупівлі товарів, робіт і послуг у нерезидентів України, якщо вони не виробляються в Україні, та програмного забезпечення і робіт із створення ДІС здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2006 р. N 1404 (1404-2006-п) "Питання попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" (Офіційний вісник України, 2006 р., N 41, ст. 2752), сума якої не може перевищувати 30 відсотків річного обсягу вартості товарів, робіт і послуг, визначеної в договорі.
Після закінчення тримісячного строку невикористана сума попередньої оплати повертається МВС.
Попередня оплата у разі закупівлі інших товарів, робіт і послуг для створення та функціонування ДІС, виготовлення бланкової продукції та її заповнення не допускається.
7. З метою запобігання виникненню кредиторської заборгованості на кінець року МВС вживаються заходи до врахування під час підготовки пропозицій щодо помісячного розпису асигнувань загального фонду державного бюджету необхідності пропорційного фінансування заходів, на які спрямовуються бюджетні кошти, та включення до договорів про закупівлю товарів, робіт і послуг таких вимог:
сума, визначена в договорі, та зобов'язання сторін підлягають відповідному коригуванню в разі зменшення бюджетних призначень під час внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік" (489-16) ;
в обов'язковому порядку повинні бути визначені обсяги, строки виконання замовлення, порядок фінансування та звітування про виконання, відповідальність за порушення строків виконання замовлення.

Звітність про використання бюджетних коштів та контроль за їх витрачанням

8. МВС відповідно до плану заходів затверджує результативні показники виконання бюджетної програми з поквартальною розбивкою.
Зазначені матеріали подаються у двотижневий строк Мінфіну.
МВС подає щокварталу до 20 числа наступного місяця Мінфіну інформацію про стан виконання зазначених результативних показників відповідно до паспорта бюджетної програми та за результатами виконання показників за одинадцять місяців.
Під час подання квартальних звітів МВС здійснює звірення обсягів фінансування та виконання зазначених показників, про що складає відповідний акт.
Уточнену інформацію про виконання показників МВС подає Мінфіну у триденний строк після проведення звірення.
9. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.
10. У разі нецільового використання МВС бюджетних коштів бюджетні асигнування зменшуються на суму коштів, витрачену не за цільовим призначенням.