КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 7 березня 2007 р. N 391
Київ
|
Про порядок використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з проведення земельної реформи, збереження, відтворення та забезпечення раціонального використання земельних ресурсів
Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити Порядок використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті (
489-16)
для здійснення заходів з проведення земельної реформи, збереження, відтворення та забезпечення раціонального використання земельних ресурсів, що додається.
Прем'єр-міністр України
|
В.ЯНУКОВИЧ
|
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 7 березня 2007 р. N 391
ПОРЯДОК
використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті ( 489-16 ) для здійснення заходів з проведення земельної реформи, збереження, відтворення та забезпечення раціонального використання земельних ресурсів
1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2007 році коштів, передбачених Мінприроди у державному бюджеті (
489-16)
за бюджетними програмами "Проведення земельної реформи" і "Збереження, відтворення та забезпечення раціонального використання земельних ресурсів" (далі - бюджетні кошти).
2. Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня є Держкомзем, який згідно з планами заходів щодо проведення земельної реформи, збереження, відтворення та забезпечення раціонального використання земельних ресурсів (далі - плани заходів) здійснює розподіл бюджетних коштів.
3. Бюджетні кошти використовуються відповідно до переліку робіт згідно з додатком з урахуванням таких пріоритетних напрямів, на реалізацію яких виділяється не менш як 80 відсотків загального обсягу коштів:
оновлення планово-картографічних матеріалів;
виготовлення бланків державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою;
проведення нормативної грошової оцінки земель;
розмежування земель державної власності;
розроблення проектної документації та проведення вишукувальних робіт на землях державної власності, здійснення будівництва і реконструкції протиерозійних гідротехнічних споруд, рекультивації порушених земель та поліпшення малопродуктивних угідь;
ведення державного земельного кадастру;
проведення інвентаризації земель.
4. Визначення обсягів робіт за бюджетними програмами здійснюється відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації, розробленої згідно з вимогами нормативних документів (державних стандартів, технічних умов, державних будівельних норм та інших установлених законодавством норм і правил).
5. Зведений план заходів затверджує Мінприроди за погодженням з Мінфіном.
6. Держкомзем доводить в установленому порядку до відома його територіальних органів відомості про обсяги фінансування робіт, на підставі яких розробляються плани заходів, які затверджує Держкомзем.
7. Бюджетні кошти використовуються територіальними органами Держкомзему у першу чергу для погашення кредиторської заборгованості за минулі роки, взятої на облік у територіальних органах Державного казначейства.
8. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів проводиться відповідно до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" (
1490-14)
.
9. Операції з використання бюджетних коштів здійснюються відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками (
z0716-04)
, затвердженого Державним казначейством.
10. Держкомзем подає Мінприроди:
щокварталу до 15 числа наступного місяця інформацію про стан використання бюджетних коштів для узагальнення та надіслання її не пізніше 20 числа зазначеного місяця Мінфіну;
після закінчення бюджетного року звіт про використання бюджетних коштів для надіслання Мінфіну до 1 лютого наступного року.
11. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.
Додаток
до Порядку
ПЕРЕЛІК
робіт з проведення земельної реформи, збереження, відтворення та забезпечення раціонального використання земельних ресурсів
1. Розроблення проектів землеустрою щодо організації та встановлення меж територій.
2. Розмежування земель державної власності.
3. Науково-технічні розробки, інформаційно-методичне забезпечення у сфері регулювання земельних відносин і розроблення проектів нормативно-правових актів.
4. Оновлення планово-картографічних матеріалів.
5. Демаркація державного кордону.
6. Ведення державного земельного кадастру.
7. Проведення інвентаризації земель.
8. Проведення нормативної грошової оцінки земель.
9. Виготовлення бланків державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою.
10. Складення планів земельно-господарського устрою населених пунктів.
11. Проведення вишукувальних робіт, розроблення проектної документації на землях державної власності, здійснення будівництва і реконструкції протиерозійних гідротехнічних споруд, консервації деградованих і малопродуктивних угідь, поліпшення малопродуктивних угідь та рекультивації порушених земель.
12. Коригування матеріалів, одержаних за результатами крупномасштабного обстеження ґрунтів.