УВАГА! ДОКУМЕНТ ВТРАЧАЄ ЧИННІСТЬ.
ГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСПЕКТОР ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 69 від 05.09.2001
м.Київ
|
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
20 вересня 2001 р.
за N 832/6023
|
Про внесення змін до наказу від 12 березня 2001 року N 23 "Про невідкладні заходи попередження і ліквідації проявів захворювання великої рогатої худоби на губчастоподібну енцефалопатію та інші пріонні інфекції"
На виконання Указу Президента України від 22 березня 2001 року N
192/2001 (
192/2001)
"Про невідкладні заходи щодо забезпечення стабільної епізоотичної ситуації в Україні", з метою запобігання занесенню збудників небезпечних інфекційних хвороб на території України з території інших держав та у зв'язку з погіршенням епізоотичної ситуації в країнах Європи НАКАЗУЮ:
1. Унести до наказу Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 12 березня 2001 року N 23 (
z0356-01)
"Про невідкладні заходи попередження і ліквідації проявів захворювання великої рогатої худоби на губчастоподібну енцефалопатію та інші пріонні інфекції", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 квітня 2001 року за N 356/5547, такі зміни:
підпункт 2.3 пункту 2 викласти в такій редакції:
"2.3. Дозволити ввезення на територію України сировини та продуктів тваринного походження, кормових добавок, преміксів, кормів для домашніх тварин, іншої продукції тваринного походження з підприємств, що мають дозвіл державної ветеринарної служби на постачання продукції в країни Європейського Союзу (з зазначенням реєстраційного номера підприємства) і перебувають під її постійним контролем, про що вказується у ветеринарному сертифікаті країни походження вантажу, лише при виконанні Ветеринарних вимог щодо імпорту в Україну вантажів, підконтрольних службі державної ветеринарної медицини".
Доповнити пункт 2 підпунктами 2.4, 2.5 і 2.6 такого змісту:
"2.4. Увезення на територію України сировини та продуктів тваринного походження, кормових добавок, преміксів, кормів для домашніх тварин, іншої продукції тваринного походження з підприємств, які не мають дозволу на постачання продукції в країни Європейського Союзу, дозволяється лише після попереднього вивчення епізоотичної ситуації країн або регіонів, з яких вони ввозяться, та отримання відповідного висновку органів державної служби ветеринарної медицини України.
2.5. Склад комісії для інспектування виробництва фірм-постачальників визначає Головний державний інспектор ветеринарної медицини України або уповноважені ним щодо вирішення цих питань заступники.
Звіт про проведену роботу з висновками комісії подається Державному департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України в десятиденний термін після повернення.
2.6. Сировина та продукти тваринного походження, кормові добавки, премікси, корми для домашніх тварин, інша продукція тваринного походження, що переміщується з порушенням вимог, зазначених у пунктах 2.3 та 2.4, підлягає поверненню за межі держави".
2. Скасувати розпорядження Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 11 червня 2001 року N 63.
3. Управлінню державної інспекції ветеринарної медицини Державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України (Пацюк М.В.):
3.1. Подати в п'ятиденний термін цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3.2. Довести цей наказ до відома начальників управлінь ветеринарної медицини Автономної Республіки Крим, облдержадміністрацій, міст Києва та Севастополя, регіональних служб державного ветеринарного контролю на державному кордоні та транспорті.
4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Головний державний інспектор
ветеринарної медицини України
|
П.І.Вербицький
|