УВАГА! ДОКУМЕНТ ВТРАЧАЄ ЧИННІСТЬ.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 25 травня 2006 р. N 751
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 745 (745-2010-п) від 18.08.2010 )

Про затвердження Порядку формування переліку осіб, пов'язаних з терористичною діяльністю

Відповідно до статті 12-1 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом" (249-15) Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити Порядок формування переліку осіб, пов'язаних з терористичною діяльністю, що додається.
Прем'єр-міністр України
Ю.ЄХАНУРОВ
Інд. 31

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 25 травня 2006 р. N 751

ПОРЯДОК

формування переліку осіб, пов'язаних з терористичною діяльністю

1. Цей Порядок визначає механізм формування переліку осіб, пов'язаних з терористичною діяльністю (далі - перелік).
2. Підставою для включення Держфінмоніторингом фізичної чи юридичної особи до переліку є:
1) вирок суду, що набрав законної сили, про визнання особи винною у вчиненні злочину, передбаченого статтею 258 Кримінального кодексу України (2341-14) ;
2) інформація (документи), надана відповідними органами ООН, про пов'язані з терористичними організаціями чи терористами організації або фізичні особи;
3) вирок (рішення) суду, рішення іншого компетентного органу іноземної держави стосовно організацій або фізичних осіб, пов'язаних з терористичною діяльністю, які визнаються Україною відповідно до міжнародних договорів України.
3. Перелік формується на підставі інформації (документів), визначеної пунктом 2 цього Порядку, яка повинна містити такі відомості:
щодо громадян України - прізвище, ім'я та по батькові, дата і місце народження, серія та номер паспорта (або іншого документа, який посвідчує особу), дата видачі і найменування органу, що його видав, місце реєстрації та/або проживання, індивідуальний ідентифікаційний номер фізичної особи - платника податків та інших обов'язкових платежів;
щодо юридичних осіб-резидентів - повне найменування, місцезнаходження, номер, дата видачі свідоцтва про державну реєстрацію, найменування органу, що його видав, ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ, інформація про банк, в якому відкрито рахунок, та номер банківського рахунка;
щодо іноземців та осіб без громадянства - прізвище, ім'я та по батькові (у разі наявності), громадянство, дата і місце народження, серія та номер паспорта (або іншого документа, який посвідчує особу), дата видачі і найменування органу, що його видав, місце реєстрації та/або постійного (тимчасового) проживання;
щодо юридичних осіб-нерезидентів - повне найменування, місцезнаходження, інформація про банк, в якому відкрито рахунок, та номер банківського рахунка.
До переліку можуть бути включені інші відомості.
4. Інформація (документи), передбачена підпунктами 1 і 3 пункту 2 та пунктом 3 цього Порядку, надається Держфінмоніторингу СБУ, а передбачена підпунктом 2 пункту 2 та пунктом 3, - МЗС.
Зазначена у пунктах 2 і 3 цього Порядку інформація (документи) надсилається Держфінмоніторингу протягом одного робочого дня, що настає за днем її надходження, нарочним чи рекомендованим поштовим відправленням з дотриманням правил, що виключають несанкціонований доступ до інформації (документів).
5. У разі надходження зазначеної у пунктах 2 і 3 цього Порядку та іншої інформації (документів), яка є підставою для виключення фізичної або юридичної особи з переліку, Держфінмоніторинг робить у переліку відмітку про це. Записи про таких осіб з переліку не виключаються.
6. Перелік формується Держфінмоніторингом протягом трьох робочих днів з дати надходження інформації (документів).
7. Перелік (внесені до нього зміни) доводиться до відома суб'єктів первинного та державного фінансового моніторингу Держфінмоніторингом протягом двох робочих днів з дати формування переліку (внесення змін до нього).