УВАГА! ДОКУМЕНТ ВТРАЧАЄ ЧИННІСТЬ.
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Н А К А З
19.10.2009 N 987
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державної митної служби N 636 (v0636342-12) від 09.11.2012 )

Про внесення змін до Порядку використання одноразових номерних індикаторних запірно-пломбувальних пристроїв під час перевезення товарів автомобільним транспортом

З метою посилення контролю за використанням одноразових номерних індикаторних запірно-пломбувальних пристроїв під час перевезення товарів автомобільним транспортом, НАКАЗУЮ:
1. Унести до Порядку використання одноразових номерних індикаторних запірно-пломбувальних пристроїв під час перевезення товарів автомобільним транспортом (далі - Порядок), затвердженого наказом Держмитслужби України від 13.11.2008 N 1270 (v1270342-08) (із змінами), такі зміни:
1.1. Пункти 2.1-2.6 глави 2 Порядку (v1270342-08) викласти в такій редакції:
"2.1. ЗПП конструктивно складається з корпусу, в якому вмонтовано замкову частину з металевою вставкою, на поверхні якого розміщено інформаційний ярлик, і гнучкого елемента, який використовується для утворення петлі, що пропускається через отвори запірного елемента об'єкта контролю і замкової частини.
2.2. Гнучкий елемент закінчується гачком і має отвір, що дає змогу утворити петлю для зручності затягування.
Довжина гнучкого елемента має бути не менше 370 - 375 мм, ширина - не більше 8 мм.
2.3. ЗПП виготовляється з полімерного матеріалу (пластмаси), стійкого до перегинів і розтягування, жовтого чи синього кольору. Матеріал повинен забезпечувати робочі характеристики пломбувального пристрою в межах температурних режимів від -40 град.С до +40 град.С та термін зберігання виготовлених ЗПП у складських умовах не менше трьох років.
2.4. Колір ЗПП, що застосовується у відповідний період, визначається Держмитслужбою.
2.5. Інформаційний ярлик має маркування, яке включає в себе: серію з двох літер і наскрізну нумерацію із семи цифрових знаків, зображення малого Державного Герба України, надпису "ДМСУ" та біле поле розміром не менше 5х17 мм для нанесення додаткової інформації кульковою ручкою.
Надписи та зображення на інформаційному ярлику виконуються методом термодруку з ефектом заглиблення (рельєфності) нанесеної інформації фарбою синього кольору на жовтому фоні або фарбою білого кольору на синьому фоні. Якість маркування має забезпечувати неможливість випадкового або навмисного її стирання без видимих слідів.
2.6. З метою запобігання передчасному псуванню деталей конструкції ЗПП, встановлення та затягування ЗПП здійснюється вручну без використання спеціальних і допоміжних інструментів".
1.2. Главу 3 Порядку (v1270342-08) доповнити пунктами 3.12 та 3.13 такого змісту:
"3.12. Зняті ЗПП зберігаються митницею призначення протягом строків, визначених згідно з Переліком документів, що утворюються в митних органах України, спеціалізованих митних установах та організаціях, із зазначенням строків зберігання, затвердженим Головою Державної митної служби України та Головою Державного комітету архівів України, уведеним у дію наказом Держмитслужби України від 13.01.2006 N 14 (v0014342-06) , для вантажних митних декларацій та/або товаросупровідних документів, книжки МДП (995_012) , документа контролю доставки.
3.13. Облік, зберігання та знищення знятих ЗПП здійснюються у порядку, встановленому митним органом".
2. Департаменту ресурсного забезпечення, капітального будівництва та експлуатації об'єктів митної інфраструктури (Воскресенська Л.О.) забезпечити митні органи одноразовими номерними індикаторними запірно-пломбувальними пристроями згідно з їх потребою.
3. Начальникам регіональних митниць, митниць довести цей наказ до відома особового складу та забезпечити дотримання його вимог.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Служби Федорова О.О.
5. Установити, що цей наказ набирає чинності з 01.01.2010.
Голова Служби
А.В.Макаренко
WEB MD Office "НПО Поверхность",
www.master-d.com.ua