КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 25 березня 2013 р. № 241 Київ

Про затвердження Порядку взаємодії центральних органів виконавчої влади та Національного банку щодо визнання вантажів (товарів), коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг гуманітарною допомогою

Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити Порядок взаємодії центральних органів виконавчої влади та Національного банку щодо визнання вантажів (товарів), коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг гуманітарною допомогою, що додається.
Прем'єр-міністр України
М.АЗАРОВ
Інд. 26
ЗАТВЕРДЖЕНО 
постановою Кабінету Міністрів України 
від 25 березня 2013 р. № 241

ПОРЯДОК

взаємодії центральних органів виконавчої влади та Національного банку щодо визнання вантажів (товарів), коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг гуманітарною допомогою

1. Цей Порядок визначає механізм взаємодії Міндоходів, МОЗ, Мінекономрозвитку, Мінфіну, Міноборони, МВС (далі - центральні органи виконавчої влади), Національного банку та Мінсоцполітики для прийняття рішення про визнання вантажів (товарів), коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг гуманітарною допомогою (далі - рішення) відповідно до статті 4 Закону України "Про гуманітарну допомогу" (1192-14) .
2. Керівники центральних органів виконавчої влади та Голова Національного банку для забезпечення ефективності роботи визначають працівників і заступників керівників, що відповідають відповідно за опрацювання і погодження проекту рішення.
3. Мінсоцполітики протягом п’яти робочих днів після надходження поданих заявниками документів щодо визнання вантажів (товарів), коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг гуманітарною допомогою (далі - документи):
опрацьовує документи і готує проект рішення та переліки вантажів (товарів), коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг (далі - переліки);
надсилає проект рішення, переліки, а також документи в електронній формі центральним органам виконавчої влади та Національному банку для опрацювання.
4. Центральні органи виконавчої влади та Національний банк після надходження від Мінсоцполітики проекту рішення, переліків і документів у визначений Міністерством строк опрацьовують і погоджують проект рішення у частині, що стосується їх компетенції.
Мінсоцполітики виходячи із складності та обсягу переліків визначає строк опрацювання і погодження проекту рішення центральними органами виконавчої влади та Національним банком, який не може перевищувати п’яти робочих днів з моменту реєстрації проекту рішення, переліків і документів у відповідному центральному органі виконавчої влади та Національному банку.
У разі коли відповідний центральний орган виконавчої влади або Національний банк не висловив своєї позиції щодо проекту рішення, такий проект рішення вважається погодженим ним без зауважень.
5. Свою позицію щодо проекту рішення центральні органи виконавчої влади та Національний банк доводять до відома Мінсоцполітики шляхом надсилання листа, до якого в разі відсутності зауважень додається підписаний аркуш погодження.
У разі наявності зауважень щодо проекту рішення центральні органи виконавчої влади та Національний банк відповідно до компетенції чітко обґрунтовують такі зауваження.
Після надходження підписаних аркушів погодження Мінсоцполітики приймає рішення протягом одного дня.
6. Якщо у позиціях Мінсоцполітики, центральних органів виконавчої влади та Національного банку є розбіжності щодо проекту рішення, Мінсоцполітики проводить узгоджувальну нараду за участю заступників керівників центральних органів виконавчої влади та Національного банку або уповноважених ними працівників для прийняття узгодженого рішення.
Узгоджувальна нарада проводиться протягом трьох робочих днів після надходження до Мінсоцполітики зауважень від центральних органів виконавчої влади або Національного банку.
7. У разі неприйняття узгодженого рішення за результатами узгоджувальної наради рішення приймається Мінсоцполітики.
8. Мінсоцполітики в одноденний строк після прийняття рішення надсилає його копію центральним органам виконавчої влади, Національному банку, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям, заявникам та оприлюднює на вебсайті Мінсоцполітики.
9. Центральні органи виконавчої влади та Національний банк в одноденний строк після надходження копії рішення Мінсоцполітики доводять його до відома своїх територіальних органів чи філій для виконання.