УВАГА! ДОКУМЕНТ ВТРАЧАЄ ЧИННІСТЬ.
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ЯДЕРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ УКРАЇНИ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету
ядерного регулювання України
30.01.2006 N 14
( z0122-06 )
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
10 лютого 2006 р.
за N 123/11997
( Документ втратив чинність на підставі Наказу Державної інспекції ядерного регулювання N 88 (z1484-13) від 09.08.2013 )

ПОЛОЖЕННЯ

про Почесну грамоту Державного комітету ядерного регулювання України "За досягнення у сфері забезпечення ядерної та радіаційної безпеки в Україні" та нагрудний знак до неї

1. Почесна грамота Державного комітету ядерного регулювання України "За досягнення у сфері забезпечення ядерної та радіаційної безпеки в Україні" та нагрудний знак до неї (далі - Почесна грамота) є відомчою заохочувальною відзнакою Державного комітету ядерного регулювання України (далі - Держатомрегулювання).
2. Почесною грамотою нагороджуються працівники центрального апарату Держатомрегулювання, його територіальних органів та підприємств, які належать до сфери управління, за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання трудових обов'язків, пов'язаних з реалізацією державної політики у сфері використання ядерної енергії. Почесною грамотою можуть нагороджуватися інші особи, включаючи іноземців, які зробили значний внесок у забезпечення радіаційної безпеки та безпеки використання ядерної енергії України.
3. Подання про нагородження Почесною грамотою подається на ім'я Голови Держатомрегулювання заступниками Голови за клопотанням керівників структурних підрозділів, керівників підприємств або інших установ, у яких працює представлений до нагородження. У поданні обов'язково вказуються заслуги працівника, що стали підставою для порушення клопотання.
Подання про нагородження передається до Колегії Держатомрегулювання для розгляду і прийняття рішення.
До подання додається біографічна довідка працівника, який представляється до нагородження. Подання містить характеристику трудової діяльності працівника за весь час роботи у відповідному органі, а також дані про конкретні значні трудові досягнення.
4. Рішення про нагородження Почесною грамотою приймається Колегією Держатомрегулювання і оформляється протоколом. Витяг з протоколу зберігається у справах кадрової служби Держатомрегулювання.
5. Про нагородження Почесною грамотою працівників Держатомрегулювання та інших осіб видається наказ Голови Держатомрегулювання.
6. Вручення Почесної грамоти проводиться в урочистій обстановці Головою Держатомрегулювання України або, за його дорученням, членами Колегії Держатомрегулювання.
Нагородженому вручається Почесна грамота та нагрудний знак до неї.
Вручення Почесної грамоти доцільно приурочувати до загальнодержавних, галузевих професійних свят, ювілейних дат працівників, підприємств, установ та організацій.
7. У зв'язку з нагородженням Почесною грамотою може виплачуватись грошова винагорода в розмірі:
трьох місячних посадових окладів - для працівників центрального апарату Держатомрегулювання;
одного місячного посадового окладу - для працівників Державних інспекцій на майданчиках АЕС.
Зазначена винагорода працівникам Держатомрегулювання виплачується за рахунок та в межах фонду преміювання та економії фонду заробітної плати при наявності коштів на зазначену винагороду.
Іншим особам, включаючи іноземців, винагорода не виплачується.
8. У трудовій книжці особи, яка нагороджена Почесною грамотою, робиться відповідний запис із зазначенням дати та номера наказу.
9. Підготовка проекту наказу, а також облік та реєстрація відзначених здійснюються кадровою службою Держатомрегулювання.
10. Нагрудний знак носиться на правому боці грудей і розміщується нижче знаків державних нагород України.
11. Держатомрегулювання має пропагувати досягнення працівників, нагороджених Почесною грамотою, у тому числі в засобах масової інформації.
12. Повторне нагородження Почесною грамотою може бути не раніше ніж через 3 роки.
13. Втрачений нагрудний знак до Почесної грамоти повторно не видається.
Начальник
Відділу кадрів
О.В.Корнієвська