УВАГА! ДОКУМЕНТ ВТРАЧАЄ ЧИННІСТЬ.
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА
Н А К А З
N 40 від 31.08.2000
м. Київ
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
19 вересня 2000 р.
за N 624/4845
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі N 980 (z1549-13) від 19.08.2013 )

Про затвердження Положення про Апеляційну комісію з питань розгляду скарг щодо відмови представництв Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у погодженні проектів регуляторних актів

Відповідно до Указу Президента України від 22 січня 2000 р. N 89/2000 (89/2000) "Про запровадження єдиної державної регуляторної політики у сфері підприємництва" та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 липня 2000 р. N 1182 (1182-2000-п) "Про затвердження Положення про порядок підготовки проектів регуляторних актів" НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про Апеляційну комісію з питань розгляду скарг щодо відмови представництв Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у погодженні проектів регуляторних актів (додається).
2. Департаменту регуляторної політики (Ткач К.В.) в установленому порядку:
2.1. Подати зазначене Положення в п'ятиденний термін на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
2.2. Довести до відома Ради міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органів виконавчої влади в областях, містах Києві та Севастополі, представництв та уповноважених Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі Положення про Апеляційну комісію з питань розгляду скарг щодо відмови представництв Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у погодженні проектів регуляторних актів.
3. Відділу взаємодії з мас-медіа (Попович Т.С.) забезпечити публікацію Положення про Апеляційну комісію з питань розгляду скарг щодо відмови представництв Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у погодженні проектів регуляторних актів у центральних та місцевих засобах масової інформації.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Білоуса Г.М.
Голова
О.В.Кужель

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва
31.08.2000 N 40
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
19 вересня 2000 р.
за N 624/4845

ПОЛОЖЕННЯ

про Апеляційну комісію з питань розгляду скарг щодо відмови представництв Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у погодженні проектів регуляторних актів

1. Апеляційні комісії з питань розгляду скарг щодо відмови представництв Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у погодженні проектів регуляторних актів (далі - Комісії) створюються для забезпечення розгляду скарг Ради міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органів виконавчої влади.
2. Комісії у своїй діяльності керуються Конституцією України (254к/96-ВР) , законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, а також цим Положенням.
3. Комісії створюються в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.
4. Завданням Комісії є розгляд скарг Ради міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органів виконавчої влади щодо відмови представництв Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у погодженні проектів регуляторних актів та прийняття рішень за результатами розгляду.
5. Комісія для виконання покладеного на неї завдання має право:
одержувати в установленому порядку від Ради міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій інформацію, документи й матеріали, потрібні для її роботи;
заслуховувати на своїх засіданнях інформацію посадових осіб Ради міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органів виконавчої влади, представництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва з питань розгляду скарг щодо відмови представництв Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у погодженні проектів регуляторних актів;
залучати в установленому порядку для консультацій державних службовців (за погодженням з їх керівниками), провідних учених, фахівців-практиків, а також суб'єктів підприємницької діяльності, представників їх об'єднань та громадськості.
6. Склад Комісії затверджується Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва за погодженням з Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями.
7. Склад Комісії формується з представників місцевих органів виконавчої влади, представників представництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, уповноваженого з питань захисту прав підприємців, науковців, інших фахівців та представників громадських об'єднань підприємців.
8. Організаційне забезпечення діяльності Комісії здійснює представництво Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.
9. Скарга щодо відмови представництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у погодженні проекту регуляторного акта розглядається протягом п'ятнадцяти робочих днів з дня надходження її до Комісії.
10. До скарги додаються копія проекту регуляторного акта, у погодженні якого відмовлено, та копія відмови представництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у його погодженні.
11. Протягом трьох робочих днів з дати надходження скарги Комісія надсилає повідомлення членам Комісії про дату засідання, на якому буде розглядатися скарга, та забезпечує їх ознайомлення з матеріалами скарги.
12. Комісія за результатами розгляду скарги розробника проекту регуляторного акта щодо відмови представництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у погодженні проекту регуляторного акта ухвалює рішення:
про задоволення скарги розробника проекту регуляторного акта;
про відмову в задоволенні скарги розробника регуляторного акта.
13. Засідання Комісії вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менше двох третин її складу.
14. Головує на засіданнях Комісії її голова, а в разі його відсутності - заступник голови.
15. Рішення Комісії ухвалюється простою більшістю голосів членів Комісії, присутніх на її засіданні. У разі рівного розподілу голосів голос голови є вирішальним.
16. Рішення комісії оформлюється протоколом, який підписує голова Комісії або особа, що його заміщує.
17. Копія протоколу протягом одного робочого дня після засідання Комісії надсилається розробнику проекту регуляторного акта, скаргу якого було розглянуто, представництву Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва та відповідно Головному управлінню юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, обласному, Київському чи Севастопольському міському управлінню юстиції.
Начальник управління
методологічного забезпечення
регуляторної політики
Департаменту регуляторної
політики
Л.Г.Хоменко