УВАГА! ДОКУМЕНТ ВТРАЧАЄ ЧИННІСТЬ.
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державної служби
автомобільних доріг України,
Міністерства внутрішніх
справ України
07.05.2008 N 219/198
( z0799-08 )
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
1 вересня 2008 р.
за N 800/15491
ТЕХНОЛОГІЧНИЙ РЕГЛАМЕНТ
здійснення габаритно-вагового контролю транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів на автомобільних дорогах загального користування
1. Загальні положення
1.1. Цей Технологічний регламент визначає процедуру габаритно-вагового контролю транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (далі - транспорті засоби) у пунктах габаритно-вагового контролю на автомобільних дорогах загального користування і вимоги до облаштування та технічного оснащення цих пунктів.
1.2. Цей Технологічний регламент розроблено відповідно до вимог Законів України "Про дорожній рух" (
3353-12)
, "Про автомобільні дороги" (
2862-15)
, "Про міліцію" (
565-12)
, Кодексу законів про працю України (
322-08)
, Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року N 1306 (
1306-2001-п)
(далі - Правила дорожнього руху), Правил проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2001 року N 30 (
30-2001-п)
(далі - Правила проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів), Порядку здійснення габаритно-вагового контролю та справляння плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 року N 879 (
879-2007-п)
(далі - Порядок здійснення габаритно-вагового контролю).
1.3. Габаритно-ваговий контроль здійснюється на автомобільних дорогах загального користування уповноваженими Укравтодором дорожніми підприємствами та організаціями разом з відповідними підрозділами Державтоінспекції МВС України виключно в пунктах габаритно-вагового контролю.
1.4. У цьому Технологічному регламенті терміни вживаються в значеннях, визначених Порядком здійснення габаритно-вагового контролю (
879-2007-п)
.
2. Вимоги до пересувного пункту габаритно-вагового контролю
2.1. Габаритно-ваговий контроль пересувними пунктами здійснюється на спеціально обладнаних ділянках доріг I-III категорій.
2.2. Пересувний пункт влаштовується на автомобільних дорогах загального користування з урахуванням параметрів видимості для даної категорії дороги згідно з вимогами ДБН В.2.3-4:2007 "Автомобільні дороги" в спеціально обладнаних для проведення габаритно-вагового контролю місцях або на майданчиках для відпочинку, стоянках та майданчиках для короткочасної зупинки автомобілів, обладнаних перехідно-швидкісними смугами для здійснення точного габаритно-вагового контролю. Забороняється здійснювати габаритно-ваговий контроль на автомобільних дорогах, позначених дорожнім знаком 5.1 "Автомагістраль".
2.3. Пересувний пункт розміщується не ближче 500 м від житлової забудови та повинен мати:
позначення відповідними тимчасовими дорожніми знаками;
рівну поверхню із повздовжнім та поперечним ухилом <= 3 проміле;
тверде покриття (асфальтобетонне або цементобетонне) без вибоїн та тріщин;
ширину не менше ніж 7,0 м;
укріплений металевими кутами приямок для вагових платформ.
2.4. Роботу пересувного пункту забезпечує персонал з трьох працівників - начальника пункту, оператора та водія.
2.5. Пересувний пункт повинен бути укомплектований таким технічним обладнанням та документацією:
2.5.1 спеціальним автомобілем з розпізнавальним пофарбуванням та проблисковим маячком оранжевого кольору та причепом;
2.5.2 комплектом пересувних автомобільних ваг для осьового зважування транспортних засобів у русі. Склад комплекту: дві вагові платформи, ваговий індикатор у футлярі та чотири вирівнювальні доріжки;
2.5.3 рулеткою стрічковою, рейкою телескопічною завдовжки 6 м для вимірювань параметрів висоти транспортних засобів, рулеткою електронною в комплекті зі світловідбивачем;
2.5.4 бланками довідок про результати здійснення габаритно-вагового контролю ( додаток 1 (za800-08)
) ;
2.5.5 бланками актів про перевищення транспортним засобом нормативних вагових параметрів (додаток 2) та актів про перевищення транспортним засобом нормативних габаритних параметрів (додаток 3);
2.5.6 журналом обліку великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів (додаток 4);
2.5.7 комп'ютером;
2.5.8 акумулятором для резервного електроживлення;
2.5.9 бензиновим (дизельним) електрогенератором;
2.5.10 засобами зв'язку: рацією та мобільним телефоном оперативного зв'язку;
2.5.11 нормативно-правовими актами з організації габаритно-вагового контролю ( Правила дорожнього руху (
1306-2001-п)
, Порядок здійснення габаритно-вагового контролю (
879-2007-п)
, Правила проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів, (
30-2001-п)
цей Технологічний регламент);
2.5.12 свідоцтвом про повірку ваг та свідоцтвом про державну метрологічну атестацію.
2.6. Пересувний пункт повинен мати такі засоби організації дорожнього руху:
2.6.1 знак індивідуального проектування "Пересувний пункт вагового та габаритного контролю" (напис повинен бути виконаний чорними літерами на жовтому фоні);
2.6.2 знак 3.29 "Обмеження максимальної швидкості 70 км/год";
2.6.3 знак 3.29 "Обмеження максимальної швидкості 50 км/год";
2.6.4 знак 3.31 "Зона обмеження максимальної швидкості";
2.6.5 знак 3.32 "Кінець зони обмеження максимальної швидкості";
2.6.6 знак 3.41 "Контроль";
2.6.7 два знаки 3.25 "Обгін заборонено";
2.6.8 два знаки 3.26 "Кінець заборони обгону";
2.6.9 знак 3.30 "Кінець обмеження максимальної швидкості";
2.6.10 двадцять чотири оранжеві конуси з горизонтальними світловідбивними смугами білого кольору.
2.7. Персонал пересувного пункту має бути забезпечений спецодягом, до складу якого входить сигнальний жилет оранжевого кольору із світловідбивними елементами.
2.8. Вимірювальне і вагове обладнання пересувного пункту повинно бути атестовано на проведення вимірювань та мати відповідне свідоцтво спеціально вповноваженого органу у сфері метрології.
2.9. Вагове обладнання повинно забезпечувати поосьове зважування в русі і визначати повну масу вантажного транспортного засобу з похибкою не більше ніж 2%, дискретність вимірювання має бути не більше ніж 50 кг.
2.10. Вагове обладнання повинно бути оснащено автоматичним або напівавтоматичним пристроєм установки на нуль.
3. Здійснення габаритно-вагового контролю транспортних засобів на пересувних пунктах габаритно-вагового контролю
3.1. Перед початком роботи пересувного пункту його начальник проводить первинний інструктаж працівників з питань охорони праці та техніки безпеки, а потім через кожні шість місяців повторний інструктаж. Результати інструктажу заносяться в журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці.
3.2. Перед виїздом на місце проведення габаритно-вагового контролю перевіряються комплектність та справність обладнання, зарядженість акумуляторів та наявність необхідних документів згідно з пунктом 2.5 глави 2 цього Технологічного регламенту.
3.3. На місці проведення габаритно-вагового контролю оператор пересувного пункту та водій:
3.3.1 перевіряють відповідність місця проведення вагового та габаритного контролю вимогам, наведеним у пункті 2.3 глави 2 цього Технологічного регламенту;
3.3.2 розміщують засоби організації дорожнього руху;
3.3.3 перевіряють рівність поверхні, призначеної для встановлення обладнання, за допомогою мітли очищають її від бруду;
3.3.4 установлюють вагові платформи біля приямків так, щоб забезпечити повний контакт коліс з платформами;
3.3.5 у разі відсутності приямка для уникнення помилок через перерозподіл навантаження між осями та забезпечення розташування здвоєних та строєних осей на одній висоті під час зважування розташовують вирівнювальні доріжки з кожного боку вагових платформ (поперечні осі ваг повинні суміщатися);
3.3.6 відповідно до інструкції заводу-виробника з експлуатації вагового обладнання приводять в робочий стан обладнання для вагового контролю.
3.4. Для проведення габаритно-вагового контролю співробітники підрозділу Державтоінспекції МВС України направляють транспортний засіб до пересувного пункту габаритно-вагового контролю.
3.5. Водії, під час перебування в межах пересувного пункту габаритно-вагового контролю повинні виконувати вимоги працівників цього пункту.
3.6. Водій транспортного засобу повинен зупинитися біля знака 3.41 "Контроль" для отримання вказівок від працівників цього пункту.
3.7. Оператор пересувного пункту вводить дані про транспортний засіб у базу даних вагового індикатора. Після цього транспортний засіб спрямовується на ваги по траєкторії, яка позначається конусами.
3.8. У разі, якщо відстань між поздовжніми осями вагових платформ не суміщається з колісною базою транспортного засобу, положення платформ та доріжок (за їх наявності) коригується таким чином, щоб колеса транспортного засобу наїжджали виключно на робочі поверхні вагових платформ.
3.9. Водій транспортного засобу забезпечує проїзд через ваги з швидкістю згідно з технічною документацією або інструкцією з експлуатації вагового обладнання. Інформацію про швидкість руху при проїзді ваг водій отримує під час указівок з проходження контролю.
3.10. Оператор пересувного пункту за допомогою вагового обладнання фіксує осьові навантаження та загальну масу транспортного засобу, результати записуються до бази даних вагового індикатора.
3.11. Габаритні параметри транспортного засобу визначаються працівниками пересувного пункту габаритно-вагового контролю за допомогою вимірювального обладнання, визначеного в підпункті 2.5.3 пункту 2.5 глави 2 цього Технологічного регламенту.
3.12. Оператор пересувного пункту за результатами вагового та/або габаритного контролю складає довідку про результати здійснення габаритно-вагового контролю ( додаток 1 (za800-08)
) . Довідка складається у двох примірниках і підписується начальником та оператором. Один примірник довідки залишається на пересувному пункті як документ звітності, другий примірник передається водію транспортного засобу.
3.13. У разі, якщо параметри транспортного засобу не перевищують нормативні, транспортний засіб може безперешкодно продовжувати подальший рух.
3.14. Якщо за результатами габаритно-вагового контролю встановлено, що параметри транспортного засобу перевищують нормативно допустимі параметри (пункт 22.5 Правил дорожнього руху (
1306-2001-п)
) більш ніж на 2%, транспортний засіб є великоваговим та/або великогабаритним.
3.15. У цьому разі на підставі довідки про результати здійснення габаритно-вагового контролю начальник пересувного пункту складає акт про перевищення транспортним засобом нормативних вагових параметрів (додаток 2) та/або акт про перевищення транспортним засобом нормативних габаритних параметрів (додаток 3). Акти складаються у двох примірниках і підписуються начальником та оператором пересувного пункту габаритно-вагового контролю, а також водієм транспортного засобу, параметри якого перевищують нормативно допустимі. У разі відмови водія від підписання акта, про це зазначається в акті. Один примірник акта (актів) залишається на пересувному пункті як документ звітності, другий примірник передається водію транспортного засобу.
3.16. Начальник пересувного пункту відповідно до формули розрахунку (пункт 30 Порядку здійснення габаритно-вагового контролю) та Ставок плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні, затверджених постановою Кабінету Міністрів від 27 червня 2007 року N 879 (
879-2007-п)
, визначає суму плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування.
3.17. Водій великовагового та/або великогабаритного транспортного засобу вносить в установленому законодавством порядку плату за проїзд автомобільними дорогами загального користування, після чого йому співробітники підрозділу Державтоінспекції МВС України видають дозвіл на рух.
3.18. Начальник пересувного пункту реєструє всі транспортні засоби, що пройшли габаритно-ваговий контроль, у журналі обліку великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів (додаток 4). Журнал обліку повинен бути пронумерований, прошнурований, скріплений печаткою і підписом начальника вповноваженого Укравтодором дорожнього підприємства.
3.19. Власник великовагового та/або великогабаритного транспортного засобу або вповноважена ним особа має право привести габаритно-вагові параметри транспортного засобу у відповідність до установлених нормативів шляхом часткового розвантаження, перевантаження на інший транспортний засіб або в будь-який інший спосіб.
3.20. Після приведення габаритно-вагових параметрів транспортного засобу у відповідність до установлених нормативів і після внесення плати за проїзд такий засіб спрямовується для здійснення повторного габаритно-вагового контролю. Якщо під час здійснення повторного габаритно-вагового контролю фактів перевищення габаритно-вагових параметрів не виявлено, транспортний засіб може продовжити подальший рух.
4. Вимоги до стаціонарних пунктів габаритно-вагового контролю
4.1. Стаціонарний пункт габаритно-вагового контролю влаштовується на автомобільних дорогах загального користування з урахуванням параметрів видимості для даної категорії дороги згідно з вимогами ДБН В.2.3-4:2007 "Автомобільні дороги" в спеціально обладнаних для проведення габаритно-вагового контролю місцях, обладнаних перехідно-швидкісними смугами.
4.2. Стаціонарний пункт габаритно-вагового контролю розміщується не ближче 500 м від житлової забудови та повинен мати:
4.2.1 позначення відповідними дорожніми знаками;
4.2.2 рівну поверхню без крутих ухилів (<= 3 проміле);
4.2.3 тверде покриття (асфальтобетонне або цементобетонне);
4.2.4 стоянку для транспортних засобів, що проходять габаритно-ваговий контроль;
4.2.5 підключення до мережі електроживлення (220/380 В);
4.2.6. місце відпочинку для водіїв;
4.2.7 стоянку для автомобілів персоналу на 5 місць;
4.2.8 зовнішнє освітлення.
4.3. Кількісний та кваліфікаційний склад персоналу стаціонарного пункту габаритно-вагового контролю визначається залежно від типу встановленого обладнання та режиму його роботи.
4.4. Персонал стаціонарного пункту габаритно-вагового контролю має бути забезпечений спецодягом, до комплекту якого входить сигнальний жилет оранжевого кольору із світловідбивними елементами.
4.5. Вимірювальне і вагове обладнання стаціонарного пункту повинно бути атестовано на проведення вимірювань та мати відповідне свідоцтво.
4.6. Стаціонарний пункт габаритно-вагового контролю повинен мати:
4.6.1 стаціонарні ваги для точного зважування транспортних засобів у русі;
4.6.2 ворота габаритного контролю для встановлення параметрів висоти та ширини транспортних засобів;
4.6.3 оптичний датчик визначення довжини транспортних засобів;
4.6.4 електронно-обчислювальну техніку з відповідним програмним забезпеченням для збору, аналізу, накопичення, зберігання та передачі інформації;
4.6.5 систему відеоспостереження;
4.6.6 приміщення для персоналу та електронно-обчислювальної техніки;
4.6.7 засоби зв'язку (телефон, факс, Internet);
4.6.8 бланки довідок про результати здійснення габаритно-вагового контролю ( додаток 1 (za800-08)
) ;
4.6.9 бланки актів про перевищення транспортним засобом нормативних вагових параметрів (додаток 2) та актів про перевищення транспортним засобом нормативних габаритних параметрів (додаток 3);
4.6.10 бланки міжнародних сертифікатів зважування вантажних транспортних засобів (якщо стаціонарний пункт уповноважений видавати такі сертифікати);
4.6.11 журнал обліку великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів (додаток 4);
4.6.12 нормативно-правові акти з організації габаритно-вагового контролю ( Правила дорожнього руху (
1306-2001-п)
, Порядок здійснення габаритно-вагового контролю (
879-2007-п)
, Правила проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів (
30-2001-п)
, цей Технологічний регламент);
4.6.13. свідоцтво про повірку ваг та свідоцтво про державну метрологічну атестацію ваг;
4.6.14. засоби організації дорожнього руху відповідно до схеми організації дорожнього руху при під'їзді до пункту та виїзді з нього, узгодженої з відповідними підрозділами МВС та Укравтодору.
4.7. Вагове обладнання повинно забезпечувати поосьове зважування в русі і визначати повну масу вантажного транспортного засобу з похибкою не більше ніж 2%; дискретність вимірювання має бути не більше ніж 50 кг.
4.8. Вагове обладнання повинно бути оснащено автоматичним або напівавтоматичним пристроєм установки на нуль.
5. Здійснення габаритно-вагового контролю транспортних засобів на стаціонарних пунктах габаритно-вагового контролю
5.1. При вимірюванні вагових параметрів на стаціонарних пунктах габаритно-вагового контролю транспортний засіб згідно з вимогами засобів організації руху проходить ваги точного контролю, на яких визначаються вагові параметри транспортного засобу - осьові навантаження та загальна маса.
5.2. Швидкість проїзду через ваги повинна відповідати межам швидкостей, які зазначені в технічній документації або інструкції з експлуатації вагового обладнання.
5.3. Параметри висоти та ширини транспортного засобу вимірюються при проїзді згідно з вимогами засобів організації руху крізь ворота габаритного контролю; довжина транспортного засобу визначається за допомогою оптичного датчика.
5.4. Водію транспортного засобу за результатами габаритно-вагового контролю видається відповідна довідка ( додаток 1 (za800-08)
) . Один примірник довідки залишається на стаціонарному пункті як документ звітності, другий примірник передається водію транспортного засобу.
5.5. У разі, якщо параметри транспортного засобу не перевищують нормативні, транспортний засіб може безперешкодно продовжувати подальший рух.
5.6. На свій запит водій має змогу отримати міжнародний сертифікат зважування вантажних транспортних засобів, якщо стаціонарний пункт габаритно-вагового контролю уповноважений видавати такі сертифікати.
5.7. Якщо за результатами габаритно-вагового контролю встановлено, що параметри транспортного засобу перевищують нормативно допустимі параметри (пункт 22.5 Правил дорожнього руху (
1306-2001-п)
) більше ніж на 2%, транспортний засіб є великоваговим та/або великогабаритним.
5.8. У цьому разі на підставі довідки про результати здійснення габаритно-вагового контролю начальник стаціонарного пункту складає акт про перевищення транспортним засобом нормативних вагових параметрів (додаток 2) та/або акт про перевищення транспортним засобом нормативних габаритних параметрів (додаток 3). Акти складаються у двох примірниках і підписуються начальником та оператором стаціонарного пункту габаритно-вагового контролю, а також водієм транспортного засобу, параметри якого перевищують нормативно допустимі. У разі відмови водія від підписання акта, про це зазначається в акті. Один примірник акта (актів) залишається на стаціонарному пункті як документ звітності, другий примірник передається водію транспортного засобу.
5.9. Начальник стаціонарного пункту відповідно до формули розрахунку (пункт 30 Порядку здійснення габаритно-вагового контролю) та Ставок плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні, затверджених постановою Кабінету Міністрів від 27 червня 2007 року N 879 (
879-2007-п)
, визначає суму плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування.
5.10. Водій великовагового та/або великогабаритного транспортного засобу вносить в установленому законодавством порядку плату за проїзд автомобільними дорогами загального користування, після чого йому співробітниками підрозділу Державтоінспекції МВС України видається дозвіл на рух.
5.11. Начальник стаціонарного пункту реєструє всі транспортні засоби, що пройшли габаритно-ваговий контроль, у журналі обліку великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів (додаток 4). Журнал обліку повинен бути пронумерований, прошнурований, скріплений печаткою і підписом начальника вповноваженого Укравтодором дорожнього підприємства.
5.12. Власник великовагового та/або великогабаритного транспортного засобу або вповноважена ним особа має право привести габаритно-вагові параметри транспортного засобу у відповідність до установлених нормативів шляхом часткового розвантаження, перевантаження на інший транспортний засіб або в будь-який інший спосіб.
5.13. Після приведення габаритно-вагових параметрів транспортного засобу у відповідність до встановлених нормативів і внесення плати за проїзд такий засіб спрямовується для здійснення повторного габаритно-вагового контролю. Якщо під час здійснення повторного габаритно-вагового контролю фактів перевищення габаритно-вагових параметрів не виявлено, транспортний засіб може продовжити подальший рух.
Заступник Голови Державної
служби автомобільних доріг
України
Начальник Департаменту
Державтоінспекції Міністерства
внутрішніх справ України
|
М.В.Березовський
С.Г.Коломієць
|
Додаток 1
до Технологічного регламенту
здійснення
габаритно-вагового контролю
транспортних засобів
та інших самохідних машин
і механізмів
на автомобільних дорогах
загального користування
ДОВІДКА
про результати здійснення габаритно-вагового контролю ( za800-08 )
Додаток 2
до Технологічного регламенту
здійснення
габаритно-вагового контролю
транспортних засобів
та інших самохідних машин
і механізмів
на автомобільних дорогах
загального користування
АКТ
про перевищення транспортним засобом нормативних вагових параметрів N ________
"____"________200_ року
1. Найменування, місце розташування пункту габаритно-вагового
контролю _________________________________________________________
2. Автомобіль (тягач):
2.1. Марка __________________________________________________
2.2. Модель _________________________________________________
2.3. Реєстраційний номер ____________________________________
3. Причіп (напівпричіп):
3.1. Марка __________________________________________________
3.2. Модель _________________________________________________
3.3. Реєстраційний номер ____________________________________
4. Суб'єкт господарювання:
Повне найменування (прізвище, ім'я, по батькові) ____________
__________________________________________________________________
Місцезнаходження (місце проживання) _________________________
__________________________________________________________________
Телефон______________________________________________________
Ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ (ідентифікаційний номер
за ДРФО) _________________________________________________________
5. Назва вантажу ____________________________________________
6. Маршрут руху із зазначенням пройденої відстані дорогами
загального користування, км ______________________________________
7. Повна маса, т: нормативно допустима _____________________;
фактична _________________________________________________________
8. Відстані між осями, м | | | | | | | | |
9. Осьові навантаження, т:
нормативно допустимі ___/___/___/____/____/____/____/___/___/
фактичні _____/____/_____/_____/_____/_____/_____/_____/____/
Начальник пункту габаритно-вагового контролю
__________________________________________________________________
(підпис, прізвище, ініціали)
Оператор пункту габаритно-вагового контролю
__________________________________________________________________
(підпис, прізвище, ініціали)
Водій транспортного засобу __________________________________
(підпис, прізвище, ініціали)
Додаток 3
до Технологічного регламенту
здійснення
габаритно-вагового контролю
транспортних засобів
та інших самохідних машин
і механізмів
на автомобільних дорогах
загального користування
АКТ
про перевищення транспортним засобом нормативних габаритних параметрів N ________
"____"________200_ року
1. Найменування, місце розташування пункту габаритно-вагового
контролю _________________________________________________________
2. Автомобіль (тягач):
2.1. Марка __________________________________________________
2.2. Модель _________________________________________________
2.3. Реєстраційний номер ____________________________________
3. Причіп (напівпричіп):
3.1. Марка __________________________________________________
3.2. Модель _________________________________________________
3.3. Реєстраційний номер ____________________________________
4. Суб'єкт господарювання:
Повне найменування (прізвище, ім'я, по батькові) ____________
__________________________________________________________________
Місцезнаходження (місце проживання) _________________________
__________________________________________________________________
Телефон _____________________________________________________
Ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ (ідентифікаційний номер
за ДРФО) _________________________________________________________
5. Назва вантажу ____________________________________________
6. Маршрут руху із зазначенням пройденої відстані дорогами
загального користування, км ______________________________________
7. Габаритні параметри, м:
Довжина: Ширина: Висота:
допустима ___________ допустима _________ допустима _________
фактична ___________ фактична ___________ фактична __________
Начальник пункту габаритно-вагового контролю
__________________________________________________________________
(підпис, прізвище, ініціали)
Оператор пункту габаритно-вагового контролю
__________________________________________________________________
(підпис, прізвище, ініціали)
Водій транспортного засобу __________________________________
(підпис, прізвище, ініціали)
Додаток 4
до Технологічного регламенту
здійснення
габаритно-вагового контролю
транспортних засобів
та інших самохідних машин
і механізмів
на автомобільних дорогах
загального користування
ЖУРНАЛ
обліку великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів
__________________________________________
(найменування, місце розташування пункту
габаритно-ваговогоаконтролю)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
| N |Дата,|Марка, модель,| Перевізник | Характер перевищення нормативних параметрів |Маршрут|Наявність|
|з/п| час |реєстраційний | (найменування, |----------------------------------------------| руху | дозволу |
| | | номер |місцезнаходження)|повна| осьові |довжина|ширина|висота| інші | | на рух, |
| | |транспортного | |маса |наванта-| | | |порушення| | ким і |
| | | засобу | | | ження | | | | | | коли |
| | |--------------| | | | | | | | | виданий |
| | |тягач |причіп | | | | | | | | | |
|---+-----+------+-------+-----------------+-----+--------+-------+------+------+---------+-------+---------|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
|---+-----+------+-------+-----------------+-----+--------+-------+------+------+---------+-------+---------|
| | | | | | | | | | | | | |
|---+-----+------+-------+-----------------+-----+--------+-------+------+------+---------+-------+---------|
| | | | | | | | | | | | | |
|---+-----+------+-------+-----------------+-----+--------+-------+------+------+---------+-------+---------|
| | | | | | | | | | | | | |
|---+-----+------+-------+-----------------+-----+--------+-------+------+------+---------+-------+---------|
| | | | | | | | | | | | | |
|---+-----+------+-------+-----------------+-----+--------+-------+------+------+---------+-------+---------|
| | | | | | | | | | | | | |
|---+-----+------+-------+-----------------+-----+--------+-------+------+------+---------+-------+---------|
| | | | | | | | | | | | | |
|---+-----+------+-------+-----------------+-----+--------+-------+------+------+---------+-------+---------|
| | | | | | | | | | | | | |
|---+-----+------+-------+-----------------+-----+--------+-------+------+------+---------+-------+---------|
| | | | | | | | | | | | | |
|---+-----+------+-------+-----------------+-----+--------+-------+------+------+---------+-------+---------|
| | | | | | | | | | | | | |
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------