УВАГА! ДОКУМЕНТ ВТРАЧАЄ ЧИННІСТЬ.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 10 жовтня 2012 р. № 914
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ № 528 від 29.07.2015 (528-2015-п) )

Про внесення змін до Порядку проведення Пенсійним фондом України та його територіальними органами планових та позапланових перевірок платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування

Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести до Порядку проведення Пенсійним фондом України та його територіальними органами планових та позапланових перевірок платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (233-2011-п) , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 2011 р. № 233 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 18, ст. 770), зміни, що додаються.
Прем'єр-міністр України
М.АЗАРОВ
Інд. 26
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 10 жовтня 2012 р. № 914

ЗМІНИ,

що вносяться до Порядку проведення Пенсійним фондом України та його територіальними органами планових та позапланових перевірок платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування ( 233-2011-п )

1. Пункт 4 викласти у такій редакції:
"4. Періодичність проведення планових перевірок визначається з урахуванням ступеня ризику від провадження господарської діяльності суб'єктами господарювання.
Критеріями, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності щодо нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та інших платежів, контроль за нарахуванням та сплатою яких покладено на Пенсійний фонд України, є порушення порядку:
нарахування єдиного внеску;
сплати єдиного внеску;
подання звітності органам Пенсійного фонду України.
Відповідно до встановлених критеріїв суб'єкти господарювання відносяться до одного з трьох ступенів ризику - високого, середнього і незначного.
До суб'єктів господарювання з високим ступенем ризику належать суб'єкти, які:
використовують працю найманих осіб без нарахування єдиного внеску;
зменшують у звітності суму нарахованого єдиного внеску за попередні періоди більше ніж на 20 відсотків загальної суми нарахованого єдиного внеску за останні 12 місяців, що передують звітному;
порушують встановлені строки сплати єдиного внеску більше ніж на 365 днів.
До суб'єктів господарювання із середнім ступенем ризику належать суб'єкти, які:
зменшують у звітності суму нарахованого єдиного внеску за попередні періоди на 10-20 відсотків загальної суми нарахованого єдиного внеску за останні 12 місяців, що передують звітному;
порушують встановлені строки сплати єдиного внеску на 180-365 днів;
порушують більше ніж на 30 календарних днів встановлені строки подання звітності за три або більше звітні періоди підряд;
допускають помилки, неузгодженості у звіті, які призводять до заниження суми нарахованого єдиного внеску більш як на 25 відсотків суми нарахованого єдиного внеску за місяць.
До суб'єктів господарювання з незначним ступенем ризику відносяться суб'єкти, які не належать до суб'єктів господарювання з високим та середнім ступенем ризику.".
2. Пункт 8 доповнити абзацом такого змісту:
"отримання від державного реєстратора повідомлення про державну реєстрацію припинення юридичної особи або про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем.".