УВАГА! ДОКУМЕНТ ВТРАЧАЄ ЧИННІСТЬ.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 23 березня 2011 р. N 292
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 1122 (1122-2015-п) від 16.12.2015 )

Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продажу, і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)

Відповідно до статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (877-16) Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продажу, і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю), що додаються.
Прем'єр-міністр України
М.АЗАРОВ
Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 23 березня 2011 р. N 292

КРИТЕРІЇ,

за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продажу, і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)

1. Критеріями, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продажу, є:
види робіт (виробництво, продаж);
види спеціальних засобів (заряджені речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони).
2. З урахуванням установлених критеріїв суб'єктів господарювання, які провадять господарську діяльність у сфері виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продажу (далі - суб'єкти господарювання), відносять до одного з трьох ступенів ризику: високого, середнього, незначного.
3. До суб'єктів господарювання з високим ступенем ризику відносяться суб'єкти, які провадять діяльність з виробництва та продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, активної оборони.
4. До суб'єктів господарювання із середнім ступенем ризику відносяться суб'єкти, які провадять діяльність з виробництва засобів індивідуального захисту.
5. До суб'єктів господарювання із незначним ступенем ризику відносяться суб'єкти, які провадять діяльність з продажу засобів індивідуального захисту.
6. Планові заходи державного нагляду (контролю) за діяльністю суб'єктів господарювання здійснюються:
з високим ступенем ризику - не частіше одного разу на рік;
із середнім ступенем ризику - не частіше одного разу на півтора року;
з незначним ступенем ризику - не частіше одного разу на два роки.