Паспорт
комплексної Програми соціальної підтримки учасників
антитерористичної операції на 2017 – 2018 роки
1. Ініціатором розроблення комплексної Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції на 2017 – 2018 роки (далі – Програма) є Харківська обласна державна адміністрація.
2. Розробник Програми – Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації.
3. Відповідальний виконавець Програми – Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації.
4. Учасники та виконавці Програми:
Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації, Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації, Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, Управління масових комунікацій Харківської обласної державної адміністрації, Харківський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Харківський обласний центр зайнятості, Департамент охорони здоров'я Харківської міської ради, районні державні адміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення та інші.
5. Термін реалізації Програми: 2017 – 2018 роки.
6. Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів, виділених із обласного бюджету по галузі «Соціальний захист та соціальне забезпечення», у межах можливостей обласного бюджету, а також інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством України.
З М І С Т
фінансування, строки та етапи виконання Програми……………………5
1. Визначення проблеми, на вирішення якої спрямована Програма
Одним із найбільш актуальних завдань є комплексне вирішення питань соціального забезпечення, соціального захисту учасників антитерористичної операції (далі – АТО), зокрема демобілізованих військовослужбовців, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, членів їх сімей та сімей загиблих учасників АТО.
На державному рівні це питання врегульовано через забезпечення надання державних соціальних гарантій низкою нормативно-правових актів.
На регіональному рівні протягом 2015 – 2016 років діяла комплексна Програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції на 2015 – 2016 роки (далі – Програма), яка була розроблена відповідно до Указу Президента України від 18 березня 2015 року №150/2015 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції».
Програмою передбачалися заходи щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції.
Станом на 23.10.2016 на обліку в органах соціального захисту населення перебуває 8440 учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, з них 99 – мають статус інваліда війни, та 182 –членів сімей загиблого військовослужбовця та інших осіб, що брали участь в АТО.
За даними місцевих органів соціального захисту кількість демобілізованих осіб та членів сім’ї загиблого військовослужбовця та інших осіб, що брали участь в АТО становить 6263 особи, з яких:
демобілізованих – 1039 осіб;
учасників АТО, які мають статус учасника бойових дій – 5057 осіб;
членів сім’ї загиблого військовослужбовця та інших осіб, що брали участь в АТО – 167 осіб.
З метою визначення соціально-побутових потреб та потреб у медико-психологічних послугах демобілізованих учасників антитерористичної операції спеціалістами місцевих управлінь соціального захисту населення проводиться обстеження житлово-побутових умов проживання. Місцевими ЦСССДМ здійснюється оцінка потреб сімей демобілізованих учасників АТО з метою організації та надання соціальних послуг.
При місцевих центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді створено групи взаємодопомоги та взаємопідтримки для учасників АТО, членів їх сімей. Для надання психологічної допомоги та підтримки учасникам АТО, членам їх сімей залучено кризових психологів, представників громадських організацій, інших фахівців.
Налагоджена взаємодія між спілками ветеранів АТО різного рівня.
Разом з тим, однією з проблем є недостатня кількість професійних психологів, соціальних працівників, підготовлених з питань надання психосоціальної допомоги учасникам АТО, членам їх сімей, безпосередньо у громадах.
Відповідно до Програми у 2015 році відпочинок (терміном на 14 днів) у санаторно-курортних закладах Харківської області пройшли 183 особи, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції. На ці цілі з обласного бюджету використано 633,9 тис. грн.
У 2016 році, станом на 27.10.2016, відпочинок пройшли 121 особа, перебуває на відпочинку – 3 учасники АТО. На ці цілі з обласного бюджету вже використано 380,0 тис. грн.
Згідно з Програмою у 2015 році придбано 1211 новорічних подарунків для дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції, на загальну суму 196,2 тис. грн. У 2016 році проводиться робота із закупівлі новорічних святкових кондитерських наборів (солодощів). На ці цілі в обласному бюджеті передбачено 440,0 тис. грн.
За кошти обласного бюджету виготовлено та розповсюджено буклети, листівки з інформацією про організації, які надають і можуть надавати допомогу та підтримку звільненим у запас (демобілізованим) військовослужбовцям, які брали участь в АТО.
Наявність такої Програми в області дозволяє забезпечити комплексний підхід до поглибленого соціального захисту учасників АТО, зокрема охопити додатковими заходами соціального захисту, медичного обслуговування та іншими учасників АТО та членів їх сімей.
2. Мета Програми
Метою Програми є:
забезпечення надання комплексу соціальних послуг із соціальної адаптації звільнених в запас (демобілізованих) військовослужбовців, які брали участь в АТО, особливо тим, які перебувають у складних життєвих обставинах;
ведення соціальної роботи з найближчим оточенням та членами сімей загиблих учасників АТО;
надання медичних послуг, сприяння у професійній адаптації тощо.
3. Основні завдання Програми
Для досягнення мети необхідно виконати такі основні завдання:
підтримка діяльності соціальних структур, що надають соціальні послуги учасникам АТО;
забезпечення поінформованості учасників АТО;
надання сім’ям звільнених в запас (демобілізованих) військовослужбовців, які брали участь в АТО, та перебувають у складних життєвих обставинах, соціальних послуг та, у разі потреби, забезпечення їх соціальним супроводом;
організація проведення відпочинку учасників АТО;
сприяння зайнятості звільнених у запас (демобілізованих) військовослужбовців, які брали участь в АТО, шляхом надання профорієнтаційних послуг, одноразової виплати допомоги по безробіттю для відкриття підприємницької діяльності тощо;
надання медичних послуг (здійснення комплексних профілактичних медоглядів, проведення реабілітаційних заходів, у тому числі з психологічної реабілітації);
проведення заходів з національно-патріотичного виховання молоді та культурно-просвітницької діяльності, підняття патріотичного духу.
4. Шляхи
і засоби вирішення проблеми, обсяги та джерела
фінансування, строки та етапи виконання Програми
Вирішити вищезазначені проблеми передбачається шляхом:
проведення циклу навчальних семінарів для спеціалістів та фахівців із соціальної роботи;
підтримки діяльності груп взаємодопомоги та взаємопідтримки для осіб, які брали участь в АТО, членів їх сімей;
забезпечення діяльності інформаціно-консультативного (ресурсного) центру;
сприяння роботі на місцевих рівнях мультидисциплінарних команд (робочих груп) спеціалістів для проведення роботи з соціальної адаптації учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО;
виготовлення друкованої продукції, що забезпечить поінформованість учасників АТО про державну підтримку та структури, які надають допомогу;
проведення роботи з учасниками АТО щодо можливості проходження відпочинку в санаторно-курортних закладах Харківської області;
проведення новорічних та різдвяних свят для дітей, батьки яких є учасниками АТО;
проведення заходів з національно-патріотичного виховання молоді у навчальних закладах;
проведення комплексних профілактичних оглядів, медичного обстеження тощо;
надання службою зайнятості повного комплексу послуг (профорієнтаційних, з працевлаштування, започаткування власної справи, перепідготовки, підвищення кваліфікації тощо).
Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів, виділених із обласного бюджету по галузі «Соціальний захист та соціальне забезпечення», у межах можливостей обласного бюджету, а також інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством України.
Фінансова складова Програми може бути змінена шляхом внесення змін до Програми або перерозподілу коштів у межах Програми головним розпорядником коштів.
Програму передбачено реалізувати за 2 роки, у період з 2017 року по 2018 рік включно.
Етапність виконання Програми визначається обласною радою і залежить від фінансових можливостей обласного бюджету.
5. Якісні показники виконання Програми
Максимальне охоплення учасників АТО та членів їх сімей інформаційно-консультативними та соціальними послугами, медичною допомогою, відпочинком та працевлаштуванням.
6. Очікувані результати від реалізації Програми
Реалізація Програми дозволить:
забезпечити послугами із соціальної адаптації учасників АТО;
поліпшити соціально-психологічний клімат у родинах учасників АТО, взаємовідносини з найближчим оточенням;
забезпечити учасників АТО інформацією про державні установи та недержавний сектор, що надають послуги із соціальної підтримки;
створити умови для покращення здоров'я та психоемоційного стану учасників АТО;
створити умови для відновлення психологічного, духовного і фізичного стану членів сімей загиблих.
7. Координація та контроль за ходом виконання Програми
Організаційне забезпечення виконання Програми покладається на Харківську обласну державну адміністрацію.
Координація дій щодо виконання заходів Програми покладається на Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації.
Контроль за виконанням Програми здійснює Харківська обласна рада.
8. Напрями діяльності та заходи
комплексної Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції на 2017 – 2018 роки
Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання) |
Зміст заходів Програми
|
Виконавці
|
Строк виконання
|
Джерела фінансування
|
Орієнтовні обсяги фінансування за роками, тис. грн. |
Очікуваний результат від виконання заходів
|
||||
усього |
2017 |
2018 |
||||||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
||
1. Надання соціальних послуг |
||||||||||
1.1. Підтримка діяльності соціальних структур, що надають соціальні послуги учасникам АТО |
1.1.1. Проведення циклу навчальних семінарів для спеціалістів та фахівців із соціальної роботи місцевих центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з питань надання комплексу послуг із соціальної адаптації осіб, які брали участь в АТО, в тому числі звільнених у запас (демобілізованих) військовослужбовців |
Харківський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді |
2017 - 2018 |
Додаткове фінансування не потрібне |
|
|
|
Провести 5 семінарів-навчань, 5 тренінгів, Охопити 200 спеціалістів та фахівців із соціальної роботи |
||
1.1.2. Сприяння роботі центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді районних державних адміністрацій, виконкомів міських рад міст обласного значення, з надання соціальних послуг сім’ям осіб, які брали участь в АТО, в тому числі звільнених у запас (демобілізованих) військовослужбовців, та сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах, забезпечення їх, у разі потреби, соціальним супроводом |
Харківський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, ЦСССДМ районних державних адміністрацій, виконкомів міських рад міст обласного значення |
2017 - 2018 |
Додаткове фінансування не потрібне |
|
|
|
Максимальне охоплення якісними соціальними послугами осіб з числа учасників АТО, членів їх сімей |
|||
1.1.3. Підтримка діяльності груп взаємодопомоги та взаємопідтримки для осіб, які брали участь в АТО, в тому числі звільнених у запас (демобілізованих) військовослужбовців та членів їх сімей, створених при центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та районних державних адміністраціях, виконкомах міських рад міст обласного значення, ведення соціальної роботи з найближчим оточенням та членами сімей учасників АТО |
Харківський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, ЦСССДМ районних державних адміністрацій, виконкомів міських рад міст обласного значення |
2017 - 2018 |
Додаткове фінансування не потрібне |
|
|
|
Максимальне залучення учасників АТО, членів їх сімей до роботи в групах взаємодопомоги та взаємопідтримки |
|||
1.1.4. Забезпечення діяльності інформаційно-консультаційного (ресурсного) центру на базі Харківського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді для надання індивідуальних та групових консультацій, соціально-психологічної підтримки та допомоги, соціально-психологічної реабілітації та адаптації сімей/осіб із числа учасників АТО, членів їх сімей та сімей загиблих учасників АТО (у т.ч. у мобільному режимі) із залученням громадської організації «Асоціація фахівців по подоланню наслідків психотравмуючих подій»
|
Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації, Харківський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, ЦСССДМ районних державних адміністрацій, виконкомів міських рад міст обласного значення |
2017 - 2018 |
Додаткове фінансування не потрібне |
|
|
|
Збільшення кількості осіб з числа учасників АТО, членів їх сімей, які отримали індивідуальні та групові консультації в інформаційно-консультаційному (ресурсному) центрі
|
|||
Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації, Харківський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді |
щопівроку |
Додаткове фінансування не потрібне |
|
|
|
Поліпшення роботи із соціальної адаптації звільнених у запас (демобілізованих) військовослужбовців, які брали участь в АТО |
|
|||
1.1.6. Сприяння роботі на місцевих рівнях мультидисциплінарних команд (робочих груп) спеціалістів, забезпечення їх діяльності для організації та проведення роботи з соціальної адаптації осіб, які брали участь в АТО, в тому числі звільнених у запас (демобілізованих) військовослужбовців, членів сімей загиблих учасників АТО |
Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації, Харківський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді |
2017 - 2018 |
Додаткове фінансування не потрібне |
|
|
|
Активізація роботи мультидисциплінарних команд (робочих груп) на місцевому рівні |
|||
1.2. Забезпечення поінформованості населення |
1.2.1 Друкування та розповсюдження буклетів, листівок з інформацією про державну підтримку та організації, які надають і можуть надавати допомогу та підтримку особам, які брали участь в АТО, в тому числі звільненим у запас (демобілізованим) військовослужбовцям
|
Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації, Харківський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді |
2017 - 2018 |
Обласний бюджет |
115,00 |
55,00 |
60,00 |
Випустити та розповсюдити 20 тисяч примірників друкованої продукції. Підвищення рівня поінформованості серед осіб з числа учасників АТО, членів їх сімей та найближчого оточення |
||
1.2.2. Сприяння широкому висвітленню в комунальних і державних засобах масової інформації області матеріалів з питань соціально-правового забезпечення членів родин загиблих учасників АТО, поранених, інвалідів, учасників АТО, а також розміщенню на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації та у ЗМІ інформації з контактним номером телефону «гарячої лінії» для учасників АТО
|
Управління масових комунікацій Харківської обласної державної адміністрації |
2017 - 2018 |
Додаткове фінансування не потрібне |
|
|
|
Максимальне охоплення інформаційними заходами учасників АТО та членів їх сімей |
|||
1.3. Організація проведення відпочинку учасників АТО |
1.3.1. Забезпечення організації проведення відпочинку осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, у санаторно-курортних закладах Харківської області терміном до 14 днів згідно з відповідним порядком, затвердженим рішенням обласної ради |
Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення
|
2017 - 2018 |
Обласний бюджет |
1860,00 |
860,00 |
1000,00 |
Охоплення відпочинком 250 учасників АТО |
||
1.4. Проведення новорічних та різдвяних свят для дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції
|
1.4.1. Проведення новорічних та різдвяних свят для дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції
|
Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації |
2017 - 2018 |
Обласний бюджет |
1100,00 |
550,00 |
550,00 |
Охоплення заходами до 3000 дітей |
||
2. Національно-патріотичне виховання молодого покоління та культурно-просвітницька діяльність |
||||||||||
2.1. Проведення заходів з національно-патріотичного виховання молоді |
2.1.1. Проведення обласної акції «Напиши листа захиснику Батьківщини» |
Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, місцеві органи управління освітою, керівники навчальних закладів |
Лютий 2017, 2018 років |
Додаткове фінансування не потрібне |
|
|
|
Підвищення рівня патріотичного виховання молодого покоління
|
||
2.1.2. Проведення обласної акції «Повертайтеся живими» (виготовлення учнями навчальних закладів сувенірів-оберегів, листівок, стіннівок) для воїнів-учасників АТО |
Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, місцеві органи управління освітою, керівники навчальних закладів |
Листопад-грудень 2017, 2018 років |
Додаткове фінансування не потрібне |
|
|
|
||||
2.1.3. Проведення у навчальних закладах тематичних заходів за участю учасників антитерористичної операції на сході України за темами: «Часи не обирають», «Мої земляки – учасники АТО», «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе», «Герої нашого часу», «Лиш тільки той достойний слави і свободи, хто кожен день за них іде у бій»
|
Місцеві органи управління освітою, керівники навчальних закладів |
2017 - 2018 |
Додаткове фінансування не потрібне |
|
|
|
||||
2.1.4. Проведення професійно-технічними навчальними закладами заходів щодо надання благодійної допомоги воїнам-учасникам АТО, які знаходяться на лікуванні у військовому шпиталі (виготовлення солодощів, пошив білизни, придбання речей побуту) |
Керівники професійно-технічних навчальних закладів |
2017 - 2018 |
Додаткове фінансування не потрібне |
|
|
|
Підвищення рівня патріотичного виховання молодого покоління |
|||
2.2. Культурно-просвітницька діяльність, підняття патріотичного духу |
2.2.1. Забезпечення безкоштовного відвідування учасниками АТО та членами їх сімей, у тому числі сімей загиблих, театрально-концертних закладів |
Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації |
2017 - 2018 |
Додаткове фінансування не потрібне |
|
|
|
Максимальне залучення учасників АТО та членів їх сімей до відвідування театрально-концертних закладів |
||
3. Надання медичних послуг |
||||||||||
3.1. Забезпечення медичного обслуговування |
3.1.1. Організація проведення комплексних профілактичних оглядів демобілізованих військовослужбовців протягом 3-х робочих днів після їх звільнення з військової служби та під час взяття на військовий облік у військкоматах області |
Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації разом із Департаментом охорони здоров'я Харківської міської ради, керівниками закладів охорони здоров'я |
2017 - 2018 |
У межах затверджених кошторисних призначень на заклади охорони здоров’я |
|
|
|
Раннє виявлення захворювань у учасників антитерористичної операції |
||
3.1.2. Забезпечення проведення обстежень учасників антитерористичної операції, відповідно до чинних наказів Міністерства охорони здоров’я України та локальних протоколів |
Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації разом із Департаментом охорони здоров'я Харківської міської ради, керівниками закладів охорони здоров'я |
2017 - 2018 |
У межах затверджених кошторисних призначень на заклади охорони здоров’я |
|
|
|
Проведення обстеження учасників антитерористичної операції відповідно до стандартів надання медичної допомоги |
|||
3.1.3. Розроблення, за підсумками проведених комплексних профілактичних медичних оглядів учасників антитерористичної операції, їх індивідуальних програм лікування та реабілітації з визначенням конкретних термінів реалізації, із залученням закладів охорони здоров'я первинного, вторинного, третинного рівнів та науково-дослідних інститутів |
Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації разом із Департаментом охорони здоров'я Харківської міської ради, керівниками закладів охорони здоров'я |
2017 - 2018 |
У межах затверджених кошторисних призначень на заклади охорони здоров’я |
|
|
|
Своєчасне лікування та реабілітація учасників антитерористичної операції, попередження їх інвалідізації |
|||
3.1.4. Забезпечення проведення своєчасного обстеження учасників антитерористичної операції в повному обсязі та надання їм, у разі необхідності, консультацій спеціалістами обласних спеціалізованих закладів охорони здоров'я |
Заклади охорони здоров'я: КЗОЗ «Обласний центр профілактики і боротьби зі СНІДом»; КЗОЗ «Обласна клінічна інфекційна лікарня», КЗОЗ «Обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер №1» |
2017 - 2018 |
У межах затверджених кошторисних призначень на заклади охорони здоров’я |
|
|
|
Раннє та повне обстеження учасників антитерористичної операції, своєчасне надання їм консультативної допомоги фахівцями спеціалізованих закладів охорони здоров`я |
|||
3.1.5. Забезпечення проведення комплексних реабілітаційних заходів із залученням необхідних фахівців в умовах КЗОЗ Обласного госпіталю ветеранів війни |
КЗОЗ Обласний госпіталь ветеранів війни |
2017 - 2018 |
У межах затверджених кошторисних призначень на заклади охорони здоров’я |
|
|
|
Проведення в умовах КЗОЗ обласного госпіталю ветеранів війни комплексної реабілітації учасників антитерористичної операції |
|||
3.1.6. Організація поліпрофесійних бригад у складі фахівців: психіатрів, психологів, психотерапевтів, передбачивши, у разі необхідності, залучення фахівців: сексопатологів, наркологів, неврологів, логопедів, юристів та інших для проведення реабілітаційних заходів з учасниками антитерористичної операції та забезпечення можливістю цих бригад виїжджати до закладів охорони здоров'я районів області |
Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації |
2017 - 2018 |
У межах затверджених кошторисних призначень на заклади охорони здоров’я |
|
|
|
Проведення комплексних реабілітаційних заходів для учасників антитерористичної операції в районах області |
|||
3.1.7. Організація постійно діючих семінарів із залученням науковців Харківського національного медичного університету та Харківської медичної академії післядипломної освіти з медичними працівниками з питань організації, планування та проведення реабілітаційних заходів для учасників антитерористичної операції
|
Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації |
2017 - 2018 |
У межах затверджених кошторисних призначень на заклади охорони здоров’я |
|
|
|
Проведення реабілітаційних заходів для учасників антитерористичної операції в закладах охорони здоров`я області з урахуванням новітніх наукових технологій з зазначеного питання |
|||
3.1.8. Виділення ліжок у відповідних спеціалізованих закладах охорони здоров`я для реабілітації учасників антитерористичної операції зі стійкими наслідками посттравматичного стресового розладу та психосоматичними порушеннями |
Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації |
2017 - 2018 |
У межах затверджених кошторисних призначень на заклади охорони здоров’я |
|
|
|
Забезпечення спеціалізо-ваної стаціонарної психотерапевтичної допомоги учасникам антитерористичної операції |
|||
3.1.9. Забезпечення комплексного надання психіатричної допомоги учасникам антитерористичної операції з урахуванням усіх біопсихо-соціальних чинників їх психічного розладу, з розробленням заходів індивідуального підходу в наданні спеціалізованої медичної допомоги та послідовність у плануванні та реалізації комплексу діагностичних, лікувальних та реабілітаційних заходів
|
Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації |
2017 - 2018 |
У межах затверджених кошторисних призначень на заклади охорони здоров’я |
|
|
|
Надання спеціалізованої психіатричної допомоги учасникам антитерористичної операції з урахуванням індивідуального психічного стану та підходу |
|||
3.1.10. Забезпечення надання психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції на базі закладів охорони здоров'я в умовах створених відповідних кабінетів з психологічної реабілітації |
Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації, центральні районні, центральні міські та міські лікарні міст обласного значення
|
2017 - 2018 |
У межах затверджених кошторисних призначень на заклади охорони здоров’я |
|
|
|
Забезпечення 100% надання психологічної реабілітації усім учасникам антитерористичної операції |
|||
3.1.11. Забезпечення
направлення |
Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації, КЗОЗ Обласний госпіталь ветеранів війни, центральні районні, центральні міські та міські лікарні міст обласного значення
|
2017 - 2018 |
У межах затверджених кошторисних призначень на заклади охорони здоров’я |
|
|
|
Забезпечення стаціонарним лікуванням та реабілітацією учасників антитерористичної операції, які їх потребують |
|||
4. Надання послуг службою зайнятості |
||||||||||
4.1. Надання послуг службою зайнятості |
4.1.1. Сприяння наданню повного комплексу профорієнтаційних послуг учасникам АТО з метою їх професійній реалізації |
Харківський обласний центр зайнятості |
2017 - 2018 |
У межах кошторису Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття |
|
|
|
Працевлаштування учасників АТО
|
||
4.1.2. Забезпечення працевлаштування осіб, звільнених з військової служби після участі в АТО, на вакантні та новостворені робочі місця, у тому числі з виплатою роботодавцям компенсації у розмірі єдиного внеску |
Харківський обласний центр зайнятості |
2017 - 2018 |
У межах кошторису Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття |
|
|
|
||||
4.1.3. Підтримання започаткування власної справи учасниками АТО шляхом здійснення виплати одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності |
Харківський обласний центр зайнятості |
2017 - 2018 |
У межах кошторису Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття |
|
|
|
||||
4.1.4 Сприяння професійній адаптації безробітних із числа осіб, звільнених з військової служби після участі в АТО, шляхом: - організації професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації даної категорії осіб, у тому числі шляхом стажування на робочому місці, під замовлення роботодавців, та з використанням мережі навчальних закладів державної служби зайнятості; - видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці |
Харківський обласний центр зайнятості |
2017 - 2018 |
У межах кошторису Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття
|
|
|
|
||||
|
Разом: |
|
|
|
3075,00 |
1465,00 |
1610,00 |
|
||